Jabuk
Keynote problem
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.03.2012
Prispevkov: 645
Kraj: Sittich
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.12.2014 12:11:49
Keynote problem
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mi kdo ve povedat, zakaj se mi iPad in iMac ne povežeta. Včeraj je šlo, danes pa nikakor. Prezentacijo bi rad fural iz iPada. Wi-fi je enak, Bluetoth vklopljen na obeh napravah.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 18.10.2015 17:56:01
Re: Keynote problem
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pri zadnji nadgradnji Keynote sem naletel na problem, da mi ne odpre prezentacije, ki sem jo pripravil v Keynote na iPadu. Napiše mi: "XZ can't be opened for some reason".

Kar koli naredim, nič ne pomaga. Sem dal datoteko v iCloud in poskušal pognati na iMacu, pa mi izpiše enako sporočilo. Omogoči mi sicer restore iz prejšnjih različic, vendar le-teh ni, je samo obstoječa, ki pa je ne odpre Crying or Very sad

Ima kdo rešitev, ker imam sicer občutek, da je dokument izgubljen, pa sem vanj vložil kar nekaj dela in mi je zadnji dve do tri leta deloval brez problemov, sedaj pa je z novo posodobitvijo Keynote zadeva "zaštekala" Angry

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.03.2012
Prispevkov: 645
Kraj: Sittich
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 12.04.2017 22:18:58
Re: Keynote problem
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za neko prezentacijo, ki jo bom naredil s programom keynote, bi rad dodal zvok, torej nekdo govori o zadevi ki se predvaja. Je kakšna možnost da posnamem zvok na samem programu ali na Imacu, oz tudi iphonu?
Hvala!
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani