Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 21.11.2014 07:03:17
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
simaa je napisal/a:
Aha, na koga pa se potem navezuje tisti tekst, ki pravi da se hitrost omeji na 64 kb/s po 2gb?

Nevem, za star paket? Sej imas zvezdico pa je spodaj pod zvezdico lepo razlozeno...
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 21.11.2014 07:07:53
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
simaa je napisal/a:
Aha, na koga pa se potem navezuje tisti tekst, ki pravi da se hitrost omeji na 64 kb/s po 2gb?


Mislis tole?


_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 21.11.2014 11:03:04
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
fantje, kje vi jemljete te informacije. za paket 2015 vidm na telekomovi spletni strani, za ta dzabest pa nikjer. in danes je 21.11, kje ste torej pobrali to tabelo, kajti vse manj verjamem, da bo ta paket realnost.

no ali sem pa slep in ne vidim Very Happy namrec nebi rad sel danes na telekom, in bi me tam debelo gledali! Idea
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.10.2011
Prispevkov: 749
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 21.11.2014 11:06:38
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
neooo je napisal/a:
fantje, kje vi jemljete te informacije. za paket 2015 vidm na telekomovi spletni strani, za ta dzabest pa nikjer. in danes je 21.11, kje ste torej pobrali to tabelo, kajti vse manj verjamem, da bo ta paket realnost.

no ali sem pa slep in ne vidim Very Happy namrec nebi rad sel danes na telekom, in bi me tam debelo gledali! Idea


Fant, te tabele ne boš nikjer videl, lahko pa mi verjameš da tako bo Smile

_________________
 MacBook Pro  iPhone  Apple Watch 
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.10.2008
Prispevkov: 139
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 21.11.2014 11:12:59
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imajo objavljeno na strani:

http://itak.si/ponudba/paketi


Torej, glede na prebrano "sklenejo ali spremenijo" se lahko spremeni paket v đabest na polno, čeprav ni minil še en mesec odkar je podpisan nov aneks na đabest2000?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2011
Prispevkov: 130
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 21.11.2014 11:57:07
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni že spremenili NA POLNO Wink
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 21.11.2014 12:50:16
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zdaj vidim ja Smile

aha torej za spremembo moras na telekomov center? dolgo traja?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2011
Prispevkov: 130
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 21.11.2014 13:59:45
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Takoj je, enkrat podpišeš za spremembo in enkrat za ukinitev PLUS3 (če imaš), max 5 min.... Samo ni še takoj aktivna sprememba. In seveda je sprememba brezplačna.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 21.11.2014 14:34:06
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Super, hvala za odgovor Wink se bom danes ustavil tam... Idea
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2011
Prispevkov: 130
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 21.11.2014 15:00:45
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
PS: Internet se po porabljenih 4 GB zmanjša hitrost na 64 kb/s in vseeno zaračuna 0,16 EUR na MB.

Tako, da tisti, ki pokurimo vse enote bomo primorani dokupiti 1 GB (oz. več) za 6 EUR, ker s 64 kb/s res nimam kaj početi.

Lp.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.10.2011
Prispevkov: 749
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 21.11.2014 15:06:17
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pero12 je napisal/a:
Takoj je, enkrat podpišeš za spremembo in enkrat za ukinitev PLUS3 (če imaš), max 5 min.... Samo ni še takoj aktivna sprememba. In seveda je sprememba brezplačna.


Mislim da ima od danes naprej Telekom avtomatiziran sistem menjave paketov, tako da v kolikor ni bilo pri zahtevi za spremembo paketa nič posebnosti, bi moral imeti spremembo urejeno v eni uri.

_________________
 MacBook Pro  iPhone  Apple Watch 
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.01.2009
Prispevkov: 311
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 21.11.2014 15:27:13
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ajCloud,

malo sem šel gledat ponudbo "neomejeni C za dva" in skapiral, da me sprememba iz Paketa 2012 stane 20€ plus če gre še punca iz Simobila še dodatnih 12€ i kusur, torej 32€ plus….se pravi, da moram skoraj 5 mesecev plačevat paket, da sem na nuli glede na trenutno pakiranje?? In oba imava neomejene klice & smsje, razen GB si deliva?

In btw, malo sem se šetal po Moj Telekom…in opazil, da je cena iPhonu6 padla…ali sem malo nor?

Tenks….ampak se mi itak zdi, da je tole zagovarjanje božične ponudbe tvoja služba Smile Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.10.2011
Prispevkov: 749
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 21.11.2014 15:37:02
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jabolčno seme je napisal/a:
ajCloud,

malo sem šel gledat ponudbo "neomejeni C za dva" in skapiral, da me sprememba iz Paketa 2012 stane 20€ plus če gre še punca iz Simobila še dodatnih 12€ i kusur, torej 32€ plus….se pravi, da moram skoraj 5 mesecev plačevat paket, da sem na nuli glede na trenutno pakiranje?? In oba imava neomejene klice & smsje, razen GB si deliva?

In btw, malo sem se šetal po Moj Telekom…in opazil, da je cena iPhonu6 padla…ali sem malo nor?

Tenks….ampak se mi itak zdi, da je tole zagovarjanje božične ponudbe tvoja služba Smile Smile


1. Prvo kot prvo ne zagovarjam božične ponudbe niti ni moja služba, samo osebno se mi zdi čisto vredu paket in te nimam namena v to prepričevat če sam misliš drugače Smile

2. Sprememba iz Paketa 2012 v paket Neomejeni C je do konca novembra zate BREZPLAČNA, ker Paket 2012 spada v "star" paket katerega ti bo Telekom tako ali tako sam spremenil na Paket 2014 če ti sam v novembru ne boš spremenil na drug paket.

3. Strošek prehoda iz Simobila na Telekom stane tvojo punco kolikor vem 7€, ker od 12ih evrov nekaj "časti" Telekom, zgleda da 5€. Tako da je vaju strošek komplet spremembe stane cca 7€ oz. kolikor stane prehod iz drugega operaterja na Telekom.

4. Cena iPhona v splošnih akcijah ni padla, nisi pa niti nor, le telekom je tudi za iPhone 6 sedaj omogočil koriščenje Siol Bona. Siol bon pridobijo vsi novi naročniki Siol storitev kateri niso bili naročniki Siola na tem priključku vsaj 6 mesecev.

5. Nekje si napisal se mi zdi da je za koriščenje paketa Neomejeni C v kombinaciji z paketom Druga številka mogoče le če si naročnik še Siol optike. To ne drži. Lahko imaš običen Siol, dovolj pa je že samo priključek za fiksno telefonijo. Gre zato da za vse skupaj narediš združen račun, za kar ti Telekom ponudi popust. V kolikor imaš Siol Top Trio Plus pa dobiš še 6€ popusta na Siol naročnino.

6. Za vse zgornje informacije ne dam roko v ogenj ker nisem 100% da je vse tako kot sem napisal, vendar mislim da sem ti vsaj malo pomagal in boš zaradi tega sam raziskal zadevo v kolikor boš sklepal da se ti morda izplača Very Happy

_________________
 MacBook Pro  iPhone  Apple Watch 
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.03.2011
Prispevkov: 649
Kraj: Koper
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 21.11.2014 15:40:05
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jabolčno seme je napisal/a:
ajCloud,

malo sem šel gledat ponudbo "neomejeni C za dva" in skapiral, da me sprememba iz Paketa 2012 stane 20€ plus če gre še punca iz Simobila še dodatnih 12€ i kusur, torej 32€ plus….se pravi, da moram skoraj 5 mesecev plačevat paket, da sem na nuli glede na trenutno pakiranje?? In oba imava neomejene klice & smsje, razen GB si deliva?

In btw, malo sem se šetal po Moj Telekom…in opazil, da je cena iPhonu6 padla…ali sem malo nor?

Tenks….ampak se mi itak zdi, da je tole zagovarjanje božične ponudbe tvoja služba Smile Smile


PADLA JE CENA Z BONOM Wink

_________________
 iPhone X Silver 256 Gb
 MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015)
 iPhone 7 Plus Jet Black 128 Gb
 iPhone 7 Plus Silver 256 Gb
 iPhone 7 Black 128 Gb
 Watch Nike+ Series 2
 iPhone 6s Silver 64 GB
 Watch 1st gen. Sport
 iPhone 6 Space Gray 128 GB
iPhone 5 White 16Gb
 iPad 4 White 32 Gb
iPhone 4 black 16Gb
 iPad 64Gb 3G
 iPod nano 3rd gen.
 iPhone 3g 8 Gb
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.01.2009
Prispevkov: 311
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 21.11.2014 16:07:33
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ajCloud,

ehhh, potem moram bit pa hvaležen, da se z mano ukvarjaš…sem bil prepričan da si Telekomov človek Smile

Kar se tiče točk 2. in 3., v drobnem tisku piše drugače, tako kot sem zastavil vprašanje…in nimam pojma od kje ti te informacije o popustih pri taksah…res je pa telekom.si verjetno najbolj nepregleden sajt ever kar sem jih videl…

Po pitanju cene šestice, sem opazil najprej na Moj Telekom, da mi nudi, ker nimam vezave, telefon za 24 x 19,87€, prej je bilo 24€ in drobiž….potem sem šel pa gledat, da je to kar splošna ponudba če klikneš telefone na internetni strani…torej spet ne vem odkod ti ideja z boni…sploh pa ker sem star Siolov naročnik in ne nov. Od kje ti ta ideja?

ALi je res možno, da mi paket 2012 sami od sebe prevekslajo na 2014…in dvignejo ceno (in dodajo količine)čeprav je stvar pogodbeno urejena?

Ja, narobe sem napisal, imam Siolovo optiko, nisem pa mislil, da je optika ekskluzivni pogoj…

Morda je najbolje, da se postavim v vrsto na 080…če je vsaj njim jasno Smile


Hvaležen!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.10.2011
Prispevkov: 749
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 21.11.2014 17:03:38
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jabolčno seme je napisal/a:
ajCloud,

ehhh, potem moram bit pa hvaležen, da se z mano ukvarjaš…sem bil prepričan da si Telekomov človek Smile

Kar se tiče točk 2. in 3., v drobnem tisku piše drugače, tako kot sem zastavil vprašanje…in nimam pojma od kje ti te informacije o popustih pri taksah…res je pa telekom.si verjetno najbolj nepregleden sajt ever kar sem jih videl…

Po pitanju cene šestice, sem opazil najprej na Moj Telekom, da mi nudi, ker nimam vezave, telefon za 24 x 19,87€, prej je bilo 24€ in drobiž….potem sem šel pa gledat, da je to kar splošna ponudba če klikneš telefone na internetni strani…torej spet ne vem odkod ti ideja z boni…sploh pa ker sem star Siolov naročnik in ne nov. Od kje ti ta ideja?

ALi je res možno, da mi paket 2012 sami od sebe prevekslajo na 2014…in dvignejo ceno (in dodajo količine)čeprav je stvar pogodbeno urejena?

Ja, narobe sem napisal, imam Siolovo optiko, nisem pa mislil, da je optika ekskluzivni pogoj…

Morda je najbolje, da se postavim v vrsto na 080…če je vsaj njim jasno Smile


Hvaležen!



Nisem Telekomov človek, samo delam pri privatniku ki sodeluje z Telekomom Smile

Kar se tiče "drobnega tiska" in informacij ki sem ti jih posredoval ti še vedno svetujem da se posvetuješ in povprašaš kar pri Telekomu samem, da ne prenašam informacij čez internet do tebe.

Jaz ne najdem kje si ti videl ceno za iPhone 6 24x19,87€, ampak tukaj je tabela katera čisto jasno kaže ceno v splošni akciji in ceno z Siol bonom


Da ti bodo spremenili paket je resnica, čude me le da še nisi bil o tem obveščen čeprav se to ve že cel november. Pa niti nisi edini ki za to sploh še neve. Imaš pa vsekakor pravico do odstopa od pogodbe če se z novim paketom ne strinjaš. Nevem pa kaj se v tem primeru zgodi z ugodnostmi oz. vezavami, če jih seveda imaš. To da lahko sam brezplačno spremeniš paket do konca novembra tudi drži. Zato sem ti pa sploh napisal vse to, da veš da imaš možnost tiste kombinacije z drugo številko za 33€.

Tudi to je res da si za klic na 080 1000 ali 041 700 700 vzemi čas. Skuhaj si kavo in igraj pasjanso ker preden se danes kdo oglasi pa res traja Smile No sedaj so vsaj dodali da lahko izbereš da te pokličejo v roku ene ure kar sami nazaj. Da moraš imeti pripravljene vse naročniške podatke verjetno ne rabim govoriti Very Happy

edit: še najhitreje pa boš prišel do informacij če poskušiš kar preko chata na telekomovi strani Very Happy

_________________
 MacBook Pro  iPhone  Apple Watch 
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 21.11.2014 17:13:49
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
to da te poklicejo nazaj, so mene ze 2x nedolgo nazaj nasrali, in me nobeden ni poklical....
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.10.2011
Prispevkov: 749
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 21.11.2014 18:03:24
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
neooo je napisal/a:
to da te poklicejo nazaj, so mene ze 2x nedolgo nazaj nasrali, in me nobeden ni poklical....


A si prtisnu 1 ko ti reče? Cool

_________________
 MacBook Pro  iPhone  Apple Watch 
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 21.11.2014 18:18:54
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ne spomnim se tocno, a mislim da sem naredil vse kar je bilo potrebno Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.10.2011
Prispevkov: 749
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 21.11.2014 18:23:34
Re: Telekom: Džabest na polno & Paket 2015
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dobro sej se malo hecam Smile

_________________
 MacBook Pro  iPhone  Apple Watch 
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani