Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Bolha app
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #101   Objavljeno 20.08.2018 20:08:55
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
@thxslo: Ne vem, če se razumemo. Za to, da bi iz appstora naložil staro verzijo appa na telefon s starim iOS-om ne potrebuje nobenega iTunesa. Gre s starim telefonom v Appstore, poišče app ter ga naloži (naložilo mu bo zadnjo verzijo, ki še deluje na njegovem telefonu - če je developer ni eksplicitno označil kot obsolete). Če aplikacije ni več v storu, jo lahko poišče med starimi nakupi (če jo je že kupil). Če pa aplikacije ni v storu in je ni kupil, mu pa IPA od nekoga drugega ne bo popolnoma nič pomagala (razen, če mu ta tretja oseba vpiše svoj iTunes account).


-----

Bom posplošil, Kaj če se nikoli ni imel Bolhe Appa ? sklepam da je zarad tega prišel na jabuk forum...
Kuko jo bo naložil brez iTunsa.. Evo primer sm zdele samo zate: Triglav vreme app imam na iPhone 6S z iOS10 , nisem je imel pa na iPhonu 5 , oba iPhona sta prjavlena v isti itunes/appstore account.

Se spravim instalirat Triglav vreme na iphone5 z iOS8.. Dobim sledeč oken.. ni šanse da instaliram App z Appstora !



Naredim postopek z iTunsom ki sem ga omenil zgoraj, lahko instaliram, in tko pocnem ze vsa leta, nič se ni spremenil!




Ko je apple odstranil Appstore iz Itunsa je bla prov novica kako so zajebal stare naprave ker mislm da je to je edina pot da instaliras stare app na stare naprave po uradni poti. Če pa se kdo ve za kako pa kar na plan..
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #102   Objavljeno 20.08.2018 20:10:21
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Dej prosm nared mi uslugo pa pejt na enga takratkega =) , pa kam si prsu, App je FREE ti pa zdj že pises o placljivih aplikacijah, itd!!!!


Na kratkega pojdi kar sam... Kot je tudi mikorhard napisal, ni vazno ali je free ali placljiv... oznacen je s tistim iTines racunom, s katerim je bil snet iz AppStora... in napsial sem, da je za vecino bil bistvo jailbreaka ravno.... da so lahko nalagali aplikacije, ki so bile podpisane z drugim AppleIDjem... in slo je predvsem za tiste aplikacije, ki so bole placljive... to, da se da na JB napravo namescati tudi razne tweake in aplikacije, ki jih Apple ne dovoli, pa ke ze bolj za tiste “advanced” uporabnike...

Zdaj nevem... ali ti ne razumes, o cem se sploh pogovarjamo...

Ta, ki sprasuje za starejso verzijo bolha app-a je na tak nacin ne bo mogel namestiti, ce proba namestiti tisto, ki jo imam jaz shranjeno pri sebi na disku in do katere sem link dal nekaj sporocil nazaj ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #103   Objavljeno 20.08.2018 20:47:37
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:


Zdaj nevem... ali ti ne razumes, o cem se sploh pogovarjamo... .

Vem ja kuko je, ko iz muhe naredis slona =)
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #104   Objavljeno 20.08.2018 21:10:48
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim, da vem, kam pes taco moli.

1.) Ti uporabljaš iPhone 5, na katerega lahko naložiš iOS 10. Zato ti Apple ne ponudi starejših verzij aplikacije... ker te hočejo prisiliti, da nadgradiš (ugibam). Če bi uporabljal telefon, ki ne podpira novejšega iOS-a (npr. iPhone 4 ali 4S), bi ti ponudil instalacijo starejše aplikacije brez iTunesa.

2.) Kot ti je Jest povedaš že parkrat... pa tudi jaz vsaj ene dvakrat. Tvoj postopek preko iTunesa deluje samo, če je IPA bodisi shakan in resignan, ali da imaš na telefon naložen appsync (kar zahteva jailbreak), ali pa da je IPA kupljen in downloadan z istim iTunes računom kot ga uporabljaš na telefonu. Drugih opcij ni. Sicer pa razumem, da tega ne poznaš, ker imaš (glede na screenshote) jailbreakan telefon.

Brez iTunes-a:




Nazadnje urejal/a mikrohard Pon 20. Avg 2018 21:30; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #105   Objavljeno 20.08.2018 23:18:48
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Mislim, da vem, kam pes taco moli.

1.) Ti uporabljaš iPhone 5, na katerega lahko naložiš iOS 10. Zato ti Apple ne ponudi starejših verzij aplikacije... ker te hočejo prisiliti, da nadgradiš (ugibam). Če bi uporabljal telefon, ki ne podpira novejšega iOS-a (npr. iPhone 4 ali 4S), bi ti ponudil instalacijo starejše aplikacije brez iTunesa.

2.) Kot ti je Jest povedaš že parkrat... pa tudi jaz vsaj ene dvakrat. Tvoj postopek preko iTunesa deluje samo, če je IPA bodisi shakan in resignan, ali da imaš na telefon naložen appsync (kar zahteva jailbreak), ali pa da je IPA kupljen in downloadan z istim iTunes računom kot ga uporabljaš na telefonu. Drugih opcij ni. Sicer pa razumem, da tega ne poznaš, ker imaš (glede na screenshote) jailbreakan telefon.




Model je prsu na forum, dal sm mu resitev, ker lahko da ima problem katerega omenjam za katerega ne rabiš nobenga JBja itd.. Še preden je ta model še enkrat gor prsu da bi kaj več napisal, sta ponovno neki omenjala Jailbreak. WTF! A danes potrebujes Jailbreak, zanimiv da se da vse aplikacije sidelovdat brez da bi rabu JB.

Oki ce sta že zacela u jailbreak-om. a je kdo probu instalirat iPA od Jest-a. A je prsu kak info od vaju kako naprej da bo bo mozna instalacija ? ful velik uporabnega infota ...svaka čast!

Tvoj postopek preko iTunesa deluje samo, če je IPA bodisi shakan in resignan ... dej prosm 10x preber kake klobase pišeš... Kot prvo ce imas crackan IPA ali resignan IPA imas ti to lokalno te aplikacije in niso zdownlovdane z applovih serverjev med instalacijo z AppStore Aplikacijo na iphonu tko da kaj ti vse mečeš v isti koš veš samo ti. Sej vem da so ti vse stvari jasne samo tukaj pa skupaj mešaš bučke. Ta postopek dela, v določenih primerih uporabniku pride prav in pika. Kaj ma veze cracki,resigni , appsinkom,pa moj jailbreakan telefon z temu postopkom pa sorry ves samo ti!

kam pes taco moli, nevem, ta čas k si ga namenil zame bi ga raje preje za unga.

Če maš pa še kej časa pa raje se napisi kako bi ta ipa kot unsignan app meu kot sistemsk app na 3GSki k si šu vse do 4ke. Da bomo ja vse varjante obdelal. Sj sposoben si!
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #106   Objavljeno 21.08.2018 06:17:45
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Klobase ti pises... ampak se tega ocitno niti ne zavedas.

Sideloadanje na nejailbreakan telefon deluje v naslednjih primerih:
1.) Decrypted app, signan z developer certifikatom in UDID-jem naprave v provisioningu
2.) Decrypted app, signan z enterprise certifikatom (to izkoriščajo crackerji)
3.) Kupljen app z iTunes ID-jem, ki JE V TVOJI LASTI

Za kaj drugega potrebujes jailbreak. Over & out.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #107   Objavljeno 21.08.2018 06:32:51
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V bistvu je txhslo-jev nacin tudi OK ... ampak Colt je malo nerodno zapisal vprasanje, ker je samo napisal, ce ima kdo starejso verzijo bolha.ipa ... Jaz sem samo vprasal, kaj mu bo starejsa verzija, tudi ce bi jo kdo imel (no jaz sem jo na domacem racunalniku celo nasel, ampak mu prav nic ne koristi) ...

thxslo-jev nacin tudi deluje... Sem se spomnil, da sem pred casom edino na tak nacin spravil Facebook.app na iPhone 4s ... ki ima zadnjo verzijo iOS 9.3.5 ... Ampak takrat je tudi iTunes se omogocal nalaganje iOS aplikacij. Zakaj mi takrat ni ponudil starejse verzije, ki je ocitna bila na voljo preko AppStore, ker sem po takem postopku, da sem jo snel v iTunes in potem namestil na iPhone 4s, slo ... Nisem pa preprican, ce to deluje tudi takrat, ko take apliakcije se nikoli nisi snel s svojim racunom...


Tukaj je recimo eden izmed takih zapisaov, ki se dotika te problematike:

https://appleinsider.com/articles/18/02/08/how-to-download-old-versions-of-apps-from-the-app-store-on-an-older-iphone-or-ipad-that-cant-run-ios-11

ali pa tale:

https://www.howtogeek.com/263568/how-to-install-older-versions-of-ios-apps-on-an-old-iphone-or-ipad/



Drzi pa tudi to, da ce kdo slucajno ima starejso verzijo, da mu nic ne koristi, ce nima JB ... razen ce prosi developerja, ce bi si vzel cas in to uredil... ali pa da mu poslje verzijo preko Testflight-a ... ali pa z vpisom UDIDja v njegov account... Ampak to od vecjih developerjev ni za pricakovat... Sploh pa ne od takih, ki niso sposobni spacati skupaj uproaben app ... In bolha.app spada gotovo med tiste aplikacije, za katere bi bilo vseeno, ce jih sploh ne bi bilo Smile ... Ampak to je spet drug problem ...


P.S.: Ni nobene potrebe po tem, da se obmetavamo s takimi komentarji (pejt na pivo, pejt na enga takratkega,...) ce se da vse zmenit tudi na lep, kulturen nacin ... Wink Confused Rolling Eyes


Nazadnje urejal/a Jest Tor 21. Avg 2018 07:43; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #108   Objavljeno 21.08.2018 07:30:00
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jasno, da njegov način deluje (in tudi razumem, zakaj ga uporablja - noče posodobiti iPhona na iOS 10, apple ga pa hoče prisiliti, da bi to naredil). Ampak deluje, če je bil app kupljen s tvojim iTunes računom (oz. če ti tisti, ki je app kupil posodi tudi svoj iTunes račun za instalacijo). Sicer pa lahko brez težav v iTunesu na računalniku kupiš app, downloadaš IPA, ga poskusiš naložiti na telefon, kjer ti ponudi download starejše verzije... za ta postopek ne potrebuješ IPA od nekoga drugega.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #109   Objavljeno 21.08.2018 07:43:09
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Jasno, da njegov način deluje (in tudi razumem, zakaj ga uporablja - noče posodobiti iPhona na iOS 10, apple ga pa hoče prisiliti, da bi to naredil). Ampak deluje, če je bil app kupljen s tvojim iTunes računom (oz. če ti tisti, ki je app kupil posodi tudi svoj iTunes račun za instalacijo). Sicer pa lahko brez težav v iTunesu na računalniku kupiš app, downloadaš IPA, ga poskusiš naložiti na telefon, kjer ti ponudi download starejše verzije... za ta postopek ne potrebuješ IPA od nekoga drugega.


Ja... ampak problem je, ker aktualni iTunes tega ne omogoca vec Smile ... in si prisiljen, da najprej namestis staro verzijo iTunes, ki to se omogoca ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #110   Objavljeno 21.08.2018 16:16:35
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Klobase ti pises... ampak se tega ocitno niti ne zavedas.

Sideloadanje na nejailbreakan telefon deluje v naslednjih primerih:
1.) Decrypted app, signan z developer certifikatom in UDID-jem naprave v provisioningu
2.) Decrypted app, signan z enterprise certifikatom (to izkoriščajo crackerji)
3.) Kupljen app z iTunes ID-jem, ki JE V TVOJI LASTI

Za kaj drugega potrebujes jailbreak. Over & out.



Zdj si že tok daleč prsu da piseš v kakih primerih dela sideloading.. Btw clovek je rabu bolho app iOS8 in vrjetno kako to gor spravit na napravo z iOS8 oziroma kako dobit app na iOS8.. Bistvo si zgresil z posti..

K si glih nasteval lahko bi še dodal codesign bypass..


Nazadnje urejal/a thxslo Tor 21. Avg 2018 16:38; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #111   Objavljeno 21.08.2018 16:35:02
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Jasno, da njegov način deluje (in tudi razumem, zakaj ga uporablja - noče posodobiti iPhona na iOS 10, apple ga pa hoče prisiliti, da bi to naredil). Ampak deluje, če je bil app kupljen s tvojim iTunes računom (oz. če ti tisti, ki je app kupil posodi tudi svoj iTunes račun za instalacijo). Sicer pa lahko brez težav v iTunesu na računalniku kupiš app, downloadaš IPA, ga poskusiš naložiti na telefon, kjer ti ponudi download starejše verzije... za ta postopek ne potrebuješ IPA od nekoga drugega.


njegov način deluje.. cel svet ga leta in leta uporablja

Ampak deluje, če je bil app kupljen s tvojim iTunes računom - a je kdo omenil da dela tudi na drugih accountih k to poudarjas? Drugic se napiš kaj o family sharingu..

Sicer pa lahko brez težav v iTunesu na računalniku kupiš app ... probej z zadnim verzijam! Dobro sledis!

za ta postopek ne potrebuješ IPA od nekoga drugega. ...kdaj je blo omenjeno da se potrebuja kak IPA ?

No comment, ker res ne vidm enga uporabnga posta za cloveka k je rabu app za iOS8.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #112   Objavljeno 21.08.2018 16:51:59
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:


za ta postopek ne potrebuješ IPA od nekoga drugega. ...kdaj je blo omenjeno da se potrebuja kak IPA ?


Avtor vprasanja je sam spraseval ravno za .ipa Smile



Ampak naj bo dovolj... ni potrebe, da se tako grdo razburjas... Sedaj je razjasnjeno, o cem sploh gre ... in ce bo avtor vprasanja se kaj rabil, se bo sam oglasil Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #113   Objavljeno 21.08.2018 16:58:22
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Avtor vprasanja je sam spraseval ravno za .ipa Smile

Mikrohard je napisal: za ta postopek ne potrebuješ IPA od nekoga drugega


Men je ocitno da se nanaša na "moj" postopek, ne kaj je zahteval uporabnik jabuka.

jst sm out glede te teme =)

Pr nas pravjo , ne se kregat tata pa mama skupaj v Savi delajo haha
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #114   Objavljeno 21.08.2018 18:02:32
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj se mi je zdelo, da je poanta vsega tega prerekanja tukaj, da se ne razumemo. Midva z Jest-om govoriva, da IPA neke tretje osebe brez jailbreaka ni uporabna (ker je človek spraševal za IPA za iOS8). Ti pa govoriš, da se da naložiti preko iTunesa (kar velja za iOS8, ne pa za IPA tretje osebe).

Ena parodija našega pogovora:

@Colt: A ima kdo ključe za Mercedesa?

@Jest: Kaj ti bo to? Vprašaj na servisu... gotovo jih imajo. Kar enih ključev ne boš mogel uporabiti, razen, če pohekaš avto.

@thxslo: Zakaj kompliciraš. Naj pri ženi vzame rezervne ključe.

@Jest: Ampak z mojimi rezervnimi ne bo vžgal svojega avta.

@mikrohard: Z rezervnimi ključi ne bo nič naredil, če niso njegovi. Bo moral pohekat avto.

@Jest: Evo... tukaj maš rezervne ključe od mojga starga avta.

@thxslo: Jest... ne razumem, kaj bo s tvojimi ključi. Tudi, če ima pohekan avtom, mora še kodo sprogramirat, da bo delalo. Mikrohard, seveda rabi svoje rezervne ključe. Ker bo koda ista, bo avto vžgal.

@Jest: Rabi pohekan avto, sicer bo lahko avto vžgal le s svojimi ključi.

@thxslo: Daj pojdi na pivo. Človeka boš zmedel. Ne rabi pohekanega avta. Naj samo vzame rezervne ključe.

@mikrohard: Mislim, da se ne razumemo. Za to, da vžge avto ne rabi rezervnih ključev od žene. Lahko vzame svoje rezervne ključe iz predala.

@thxslo: Jaz sem že par let uporabljam ženine rezervne ključe brez težav.

...
...
...

@all: Vsi govorimo o istih ključih. Surprised Surprised Surprised
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #115   Objavljeno 01.11.2018 10:10:49
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
morem to napisat, ko smo govorili, da je bolha z plačljivimi oglasi rešila scamerjev in podobne golazni.
pa je temu res tako?

ne, še huje je.
sedaj vsako jutro morem prvo pobrisat en kup usranih emailov, ala: če še prodajate me kontaktirajte na ta in ta email. ter po novo serjejo še po telefonu.



Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #116   Objavljeno 01.11.2018 10:28:53
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
codeguru je napisal/a:
morem to napisat, ko smo govorili, da je bolha z plačljivimi oglasi rešila scamerjev in podobne golazni.
pa je temu res tako?

ne, še huje je.
sedaj vsako jutro morem prvo pobrisat en kup usranih emailov, ala: če še prodajate me kontaktirajte na ta in ta email. ter po novo serjejo še po telefonu.

Kako pa naj plačljivi oglasi rešijo zadeve na strani kupcev? Confused Potem bi moralo biti plačljivo, da se kontaktira prodajalca. Plačljivi oglasi lahko zadeve rešijo le na strani prodajalcev.

_________________
Mastercard kartica Curve
Uporabi kodo PPSAT (https://www.curve.app/join#PPSAT), ter sebi malo skrajšaj čakalno vrsto (in obema pridobi 5 funtov dobroimetja).
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #117   Objavljeno 01.11.2018 11:04:28
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
codeguru je napisal/a:
morem to napisat, ko smo govorili, da je bolha z plačljivimi oglasi rešila scamerjev in podobne golazni.
pa je temu res tako?

ne, še huje je.
sedaj vsako jutro morem prvo pobrisat en kup usranih emailov, ala: če še prodajate me kontaktirajte na ta in ta email. ter po novo serjejo še po telefonu.


To zadevo v osnovi rešuje že sama Bolha, ker tudi sam dobivam v bolhin mail veliko takih fake ponudb in povpraševanj, pa potem piše, da je uporabnik blokiran oz. onemogočen, tako, da izgleda že Bolha ta "spam" čisti že sama po sebi.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #118   Objavljeno 01.11.2018 15:37:24
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sergei je napisal/a:
Kako pa naj plačljivi oglasi rešijo zadeve na strani kupcev? Confused Potem bi moralo biti plačljivo, da se kontaktira prodajalca. Plačljivi oglasi lahko zadeve rešijo le na strani prodajalcev.


narobe sem napisal. v glavnem enkrat je nekdo napisal, da se je bolha z plačljivimi oglasi rešila scamerjev. pa se jih ni, še bolj so nadležni do strank kot prej
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #119   Objavljeno 01.11.2018 16:31:58
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
codeguru je napisal/a:
narobe sem napisal. v glavnem enkrat je nekdo napisal, da se je bolha z plačljivimi oglasi rešila scamerjev. pa se jih ni, še bolj so nadležni do strank kot prej

Ja scammerjev prodajalcev. Ker, če moraš plačat za oglas se večini ne splača objavljati fake oglasov, če bodo tako ali tako izbrisani.

_________________
Mastercard kartica Curve
Uporabi kodo PPSAT (https://www.curve.app/join#PPSAT), ter sebi malo skrajšaj čakalno vrsto (in obema pridobi 5 funtov dobroimetja).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.10.2018
Prispevkov: 349
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #120   Objavljeno 24.01.2019 17:49:57
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bolha APP trenutno ne deluje ?

Tudi ce iscem na app store javi, da ni za to regijo ?

Imam pa slovenijo nastavljeno...mozno pa da se je kaj podrlo ko sem menjal zaradi boon na ita icloud...samo sem dal nazaj potem
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani