Jabuk
Iphone 5 itunes tezave z odklepom
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 05.11.2014
Prispevkov: 10
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 05.11.2014 23:26:12
Iphone 5 itunes tezave z odklepom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
torej imam tezavo kupil sem zaklenjen iphone odsel sem na simobil in tam mi je mozakar uredil to in mi rekel da doma samo priklopim telefon na itunes in da bo odklenjen. Doma sem priklopil telefon in prizgal i tunes telefon mi je zaznalo vendar mi ni nic napisalo da je sedaj odklenjen (kot sem videl v videih na youtube) potem sem uposteval napotke z apple strani in naredil backup potem pa restore iphone in mi je med restoranjem povezava med pc in iphonom prekinila (slab kabel usb) potem mi ga ni vec zaznalo v itunes-u kupil sem nov kabel in ga tudi sedaj ne zazna telefon pa ko vklopim pise samo ikonica itunes spodaj pa da priklopim kabel. Kako resiti ta problem?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 06.11.2014 01:43:45
Re: Iphone 5 itunes tezave z odklepom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rajc123 je napisal/a:
torej imam tezavo kupil sem zaklenjen iphone odsel sem na simobil in tam mi je mozakar uredil to in mi rekel da doma samo priklopim telefon na itunes in da bo odklenjen. Doma sem priklopil telefon in prizgal i tunes telefon mi je zaznalo vendar mi ni nic napisalo da je sedaj odklenjen (kot sem videl v videih na youtube) potem sem uposteval napotke z apple strani in naredil backup potem pa restore iphone in mi je med restoranjem povezava med pc in iphonom prekinila (slab kabel usb) potem mi ga ni vec zaznalo v itunes-u kupil sem nov kabel in ga tudi sedaj ne zazna telefon pa ko vklopim pise samo ikonica itunes spodaj pa da priklopim kabel. Kako resiti ta problem?


Bol svoh sm te razumel,kaj zeliš povedati ! hahah
Telefon si kupil tovarniško zaklenjen,in si ga odklenil ! Sepravi prvic ko si ga priklopil na itunes saj v mojem primeru in ostalih primerih,ki jih poznam ( 5s ) ti napise v angleščini ( Čestitamo vas iphone je odklenje ) ! O katerem modelu iphona la govorimo ! Ali fi itunes sploh zdaj zazna telefon ?

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 06.11.2014 07:16:10
Re: Iphone 5 itunes tezave z odklepom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rajc123 je napisal/a:
...potem mi ga NI vec zaznalo v itunes-u kupil sem nov kabel in ga tudi sedaj NE zazna telefon...

Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 06.11.2014 07:24:20
Re: Iphone 5 itunes tezave z odklepom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ker se je med procesom restora prekinila povezava, bo potreben clean restore... prej pa iPhone spravit v DFU oz. Recovery nacin... Kako? >> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=34504

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabček

Jabček

Pridružen/a: 05.11.2014
Prispevkov: 10
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 06.11.2014 09:39:36
Re: Iphone 5 itunes tezave z odklepom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Bol svoh sm te razumel,kaj zeliš povedati ! hahah
Telefon si kupil tovarniško zaklenjen,in si ga odklenil ! Sepravi prvic ko si ga priklopil na itunes saj v mojem primeru in ostalih primerih,ki jih poznam ( 5s ) ti napise v angleščini ( Čestitamo vas iphone je odklenje ) ! O katerem modelu iphona la govorimo ! Ali fi itunes sploh zdaj zazna telefon ?


ja ko sem ga priklopil mi ni napisalo tega kot vsem pa sedaj mi ne zazna telefona
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 05.11.2014
Prispevkov: 10
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 06.11.2014 09:40:42
Re: Iphone 5 itunes tezave z odklepom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ker se je med procesom restora prekinila povezava, bo potreben clean restore... prej pa iPhone spravit v DFU oz. Recovery nacin... Kako? >> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=34504


kako pa naredim clean restore
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 06.11.2014 09:56:54
Re: Iphone 5 itunes tezave z odklepom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Klikni na link... kjer imas navodila, kako ga spravis v DFU nacin... potem pa sledis navodilom v iTunes ... Ce imas narejen backup, potem po koncanem postopku ahko vrnes backup... drugace pa je vse, kar je bilo na iNapravi, izgubljeno ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabček

Jabček

Pridružen/a: 05.11.2014
Prispevkov: 10
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 06.11.2014 15:27:18
Re: Iphone 5 itunes tezave z odklepom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Klikni na link... kjer imas navodila, kako ga spravis v DFU nacin... potem pa sledis navodilom v iTunes ... Ce imas narejen backup, potem po koncanem postopku ahko vrnes backup... drugace pa je vse, kar je bilo na iNapravi, izgubljeno ...


tako sem sledil navodilom in je uspelo zazna mi iphone amapak potem ko pise v itunes-u waiting for iphone mi napise tole spodaj in noce naprej,
mogoce je kaj na racunalniku narobe ker mi napise tole spodaj:

Jabček

Jabček

Pridružen/a: 05.11.2014
Prispevkov: 10
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 07.11.2014 13:24:13
Re: Iphone 5 itunes tezave z odklepom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rajc123 je napisal/a:
tako sem sledil navodilom in je uspelo zazna mi iphone amapak potem ko pise v itunes-u waiting for iphone mi napise tole spodaj in noce naprej,
mogoce je kaj na racunalniku narobe ker mi napise tole spodaj:


nihce ne ve kaj bi bilo lahko narobe?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani