Jabuk
Neprepoznavanje katerekoli naprave v Windows 8.1
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.11.2014
Prispevkov: 23
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 06.11.2014 17:24:21
Neprepoznavanje katerekoli naprave v Windows 8.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,

na enem od računalnikov imam nasnet sistem Win 8.1. Nasnet iTunes in vse potrebno za priklop iPhone, iPad ipd. Vse lepo in prav, v iTunes mi zazna vse naprave, v My Computer pa nobene. Obe napravi ki jih priklopim sta v upravitelju naprav, vendar brez nameščenih gonilnikov.

Pregledal sem že ogromno nasvetov vendar enostavno noben ne pomaga. Ko poskušam namestiti gonilnike, s tem da pokažem na mapo kjer je Apple Mobile Device Support driver, mi napiše, da spet ni našlo driver-jev. Je pa Apple Mobile Device nameščen kot naprava in deluje brez težav (sklepam, da zato vidim iPhone in iPad v iTunes).

Ve kdo, kaj bi lahko bil razlog za to? V poštev pride vse, le ponovna namestitev sistema ne Smile

Hvala za pomoč.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.06.2013
Prispevkov: 302
Kraj: Cannot Determine Loaction
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 06.11.2014 17:26:52
Re: Neprepoznavanje katerekoli naprave v Windows 8.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Poskusi, da ko iNapravo priklopiš na PC, odkleni napravo in tapni "Trust this computer" Wink
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.11.2014
Prispevkov: 23
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 06.11.2014 17:30:02
Re: Neprepoznavanje katerekoli naprave v Windows 8.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ni bila težava v tem, dve minute ko sem oddal sporočilo, pa sem našel. Težava je v tem, da je sistem Windows 8.1 Pro N, kar pomeni da ni nasnetega Windows Media Player-a. Ko nasnameš to, vse deluje kot mora.

Upam, da komu pomaga če bo kdaj rabil to.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani