Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 150, 151, 152  Naslednja
iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 11.02.2008
Prispevkov: 1028
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 04.10.2014 14:33:31
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Jaz tudi mislim, da je vecina teh ocitkov mocno napihnjenih... in jih verjetno pisejo nevoscljivi uporabniki Androidnih naprav ... Ali pa imamo nekateri sreco in imamo über-iPhone, ki je vecinoma imun na vse te zadeve, o katerih se ponavadi ob izidu novega modela pise Smile ... iPhone imam od prvega dne... ker je tako velik, se nimam nobenega pravega etui-a oz. torbice za na pas in ga tako veckrat prenasam v zepu (sem ugotovil, da "glih za glih" pase v en prastar Nokiin etui za na pas)... pa je zaenkrat ekran tak kot prvi dan.. z izjemo prstnih odtisov Smile ...



Nič ni napihnjeno. Sam imam točno tak problem. Gledati morate pod dobro svetlobo, ugasnen ekran in pravi kot.... Mal poglejte.

_________________
KdoVe.si
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #62   Objavljeno 04.10.2014 14:44:24
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cavallo je napisal/a:
Nič ni napihnjeno. Sam imam točno tak problem. Gledati morate pod dobro svetlobo, ugasnen ekran in pravi kot.... Mal poglejte.


Seveda... ce pogledas z lupo... ali pod mikroskopom... Ampak to je se vedno mobilnik... ne pa nek zbirateljski nalivnik vreden 10.000 € ali kaj podobnega, da bi z njim moral delati v belih mehkih rokavickah in ga ne prevec grobo pogledati... Po mojih izkusnjah ni prav nic bolj obcutljiv, kot katerikoli drug mobilnik...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 11.02.2008
Prispevkov: 1028
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #63   Objavljeno 04.10.2014 15:05:51
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa človek, kaj je stabo? Kdo omenja lupo? Praske se kar dobro vidijo in telefon merkam bolj kot katerrgakoli prej! Punca ima 5S že eno leto in nima toliko prask kot moj v parih dneh. Praska je ena taka, da se jo čuti z nohtom. Pa si ti pomislil, da je samo kakšna serija pač slabo "narejena"?

Ne bodi mona!

_________________
KdoVe.si
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.10.2009
Prispevkov: 1576
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #64   Objavljeno 04.10.2014 15:17:57
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj pa če imaš ti v žepih kakšne delčke mivke ( kremenčev pesek ) ali kaj podobnega?? Sam sem enkrat obrnil žepe in sem našel drobnega peska vsaj za eno velikost majhnega graha.. Nisem neki ultra-fan od Appla, ampak temu kar težko verjamem, da bi se res toolk poznalo ob takšnem "merkanju" telefona.. Sam ga uporabljam popolnoma enako, kot sem prej 5s in tudi steklo je nedotaknjeno.. Ga pa res ne gledam pod "mikroskopom".. Ga nisem zato kupil.. Lahko pa prilimaš kako visokoresolucijsko sliko, pa da ocenimo.. Le je tako grozno, kot praviš, bi se moralo na sliki super videt..
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 11.02.2008
Prispevkov: 1028
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #65   Objavljeno 04.10.2014 15:32:13
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih



Evo, dve sliki slikane z iPadom. Kar se tiče peska ipd. ga ni bilo. Ker sem res merkal. Pa tud potem bi imel 4S že popraskan itd.

_________________
KdoVe.si
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #66   Objavljeno 04.10.2014 15:47:47
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdaj nevem.... ali imas ti mogoce to smolo, da si dobil takega, ki ima bolj obcutljiv ekran... ali pa se si pojem "merkati" nekateri razlicno razlagamo Smile

Jaz zase vem, da sicer ne ravnam prav hudo pazljivo z mobilnikom... res pa je, da ga tudi ne mecem po tleh, otroci so ze odrasli in imajo svoje "igrace"... v zepih pa nimam ravno veliko svinjarije Smile ... Pa tudi ce zelo pozorno pogledam, ne najdem prask... Res je, da moj vid ni vec najboljsi... ampak ce bi bila zadeva tako hudo obcutljiva... bi verjetno to opazil... Smile




_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.09.2010
Prispevkov: 1310
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #67   Objavljeno 04.10.2014 15:48:49
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To si fix mogo nekaj dobiti vmes. Takšnih prask nisem imel še na nobenem telefonu (od i4-i6 imel vse).
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.03.2011
Prispevkov: 21
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #68   Objavljeno 04.10.2014 15:50:09
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cavallo je napisal/a:



Evo, dve sliki slikane z iPadom. Kar se tiče peska ipd. ga ni bilo. Ker sem res merkal. Pa tud potem bi imel 4S že popraskan itd.


Hkhm... Je to normalno za iPhone (6)? Ali naj ne bi bilo to steklo Gorilla Glass 3?

Ker sam imam na 2,5 leti staremu HTC-ju samo eno veliko prasko in še to po moji krivdi. Steklo pa je Gorilla Glass 1.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.10.2009
Prispevkov: 1576
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #69   Objavljeno 04.10.2014 15:54:45
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cavallo, tole si ti imel kremenčev pesek, 100% ... Samo kremenčev pesek ( mivka ) , ti lakoh naredi tako tanke reze.. To bi ti naredil edino še swiss knife, ampak je iPhonovo steklo konkretno trše, torej je no-go.. Edino kremen.
Daj konkretno preglej žepe ali morda kak etui, kamor ga vtakneš.. Tam gre precej na trdo in zagotovo potegneš po ekranu, če ti noter zaide ta pesek.. Pa ne mislit, da ga je težko dobit, ga tudi veter veselo nosi po zraku ( puščavska mivka )..
Tega imaš res precej, če bi jaz videl tvoj telefon, bi rekel, da delaš znjim ko "svinja z mehom" ..

p.s.
Ne zamerit, mišljeno čisto v šali Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2012
Prispevkov: 394
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #70   Objavljeno 04.10.2014 17:00:19
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Zdaj nevem.... ali imas ti mogoce to smolo, da si dobil takega, ki ima bolj obcutljiv ekran... ali pa se si pojem "merkati" nekateri razlicno razlagamo Smile

Jaz zase vem, da sicer ne ravnam prav hudo pazljivo z mobilnikom... res pa je, da ga tudi ne mecem po tleh, otroci so ze odrasli in imajo svoje "igrace"... v zepih pa nimam ravno veliko svinjarije Smile ... Pa tudi ce zelo pozorno pogledam, ne najdem prask... Res je, da moj vid ni vec najboljsi... ampak ce bi bila zadeva tako hudo obcutljiva... bi verjetno to opazil... Smile





Kot nov in kako zgleda od zadi? Very Happy

_________________
Lep pozdrav,

David


Jabi

Jabi

Pridružen/a: 28.09.2014
Prispevkov: 5
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #71   Objavljeno 04.10.2014 17:08:26
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cavallo je napisal/a:



Evo, dve sliki slikane z iPadom. Kar se tiče peska ipd. ga ni bilo. Ker sem res merkal. Pa tud potem bi imel 4S že popraskan itd.



haha...po slikah sodeč imaš doma vsaj enega mladega "domačega mojstra" Wink.

saj kdo bi mu pa lahko zameril, koga pa ne bi pritegnila takšna nova, shiny ( po novem tudi upogljiva Rolling Eyes ) zanimiva " igrača". Genav za ključe malo pobrusit.... vmes ko ima oči druge opravke Cool Laughing Razz
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 28.09.2014
Prispevkov: 5
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #72   Objavljeno 04.10.2014 17:14:22
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iphone_4 je napisal/a:
Kot nov in kako zgleda od zadi? Very Happy


...Jest popravi me če se motim...ampak glede na to da uporablja en zelo dober ovitek ( na uč original Apple leather case ) bi rekel da je iz zadnje strani še lepši kot od spredaj.

Sam sem imel že prej na 5s isto original Apple leather case, in po enem letu je šel telefon od mene brez ene same praske ali okrušenega roba, kot nov, plus tega mi je 5ka v tem sedla v roko kot ata na mamo...neprimerljivo s kakršnimi koli silikoni, plastikoni in podobnimi stvarmi. Sicer ne poceni, ampak priporočam muchas
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #73   Objavljeno 04.10.2014 17:16:25
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tomazpog je napisal/a:

Tega imaš res precej, če bi jaz videl tvoj telefon, bi rekel, da delaš znjim ko "svinja z mehom" ..


LOOOOOOOOL Very Happy
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 11.02.2008
Prispevkov: 1028
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #74   Objavljeno 04.10.2014 18:13:23
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Težko verjamem da je bil pesek. Ker pesek če je, bi bil na dnu žepa in tam ni stika z ekranom. Bi pa potem imel tudi telefon, ki sem ga imel prej v žepu. Zadevo sem res merkal, ko sem kaj delal sem ga dal iz žepa in na varno, da ga ja nebi kam pritisnil itd.

Otrok ga ni dobil, ima iPad Smile Prvi dan ga je samo prijel v roke to je pa vse Smile Telefon je pa skos pri meni tako da... Ima pa 5S od punce veliko v roki in je še vedno brez prask, tako kot iPad Smile

tomazpog: ja, na sliki se vidi da je ful usran, pač tko je padla svetloba, telefon je drugače tak kot nov, razen teh praskic. Je pa na Apple forumu že kar dokaj velik thread glede te zadeve tako da očitno nekaj bo na tem.

Gledam sem tudi videje, ko so z nožem rili po šestki in ni bilo nič. Jaz si kaj takega nebi upal Smile Sem pa pri 4S.

Moram rečt, da boljšega telefona kot je ta še nisem imel in ga ne zamenjam za nič na svetu! Samo tale zadeva mi je pa mal nelogična no. Pač za tako ceno tega nebi smelo bit, sploh pa ne z takšnim načinom uporabe kakor ga jaz uporalbjam in ga res merkam. Še posebaj ga merkam, ker še nisem dobil ovitka...

Res, imel sem 4,4S punca 5S in kaj takega ni na nobenemu. 4S mi je padel po tleh brez ovitka kar nekajkrat in to na ekran, pa ni bilo ene praske. Zanimivo je tudi, da je ekran za iphone 6 iste cene kot za 5S.

_________________
KdoVe.si
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 11.02.2008
Prispevkov: 1028
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #75   Objavljeno 04.10.2014 18:19:36
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da ne bo pomote! Ne govorim, da so vsi telefoni zdaj taki. Občutek imam, da je pač ta serija telefona ušla izpod nadzora, drugega si ne predstavljam. Kako bi izvedel serijo telefona? Da bi lahko primerjal z drugimi uporabniki, ki imajo isti problem?

_________________
KdoVe.si
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2012
Prispevkov: 945
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #76   Objavljeno 04.10.2014 18:34:43
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cavallo je napisal/a:
Da ne bo pomote! Ne govorim, da so vsi telefoni zdaj taki. Občutek imam, da je pač ta serija telefona ušla izpod nadzora, drugega si ne predstavljam. Kako bi izvedel serijo telefona? Da bi lahko primerjal z drugimi uporabniki, ki imajo isti problem?


udid... ampak ne vem, če lahko kdo razen appla ugotovi, da so ista serija
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.10.2009
Prispevkov: 1576
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #77   Objavljeno 04.10.2014 19:01:03
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cavallo je napisal/a:
Da ne bo pomote! Ne govorim, da so vsi telefoni zdaj taki. Občutek imam, da je pač ta serija telefona ušla izpod nadzora, drugega si ne predstavljam. Kako bi izvedel serijo telefona? Da bi lahko primerjal z drugimi uporabniki, ki imajo isti problem?


Sej pravim: popolnoma ti verjamem, da ga res paziš, mozno je tudi, da bi se kaksna serija sfižila.. Ker ti laski so res precej vidni.. Tudi sam imam k sreci telefon kot Jest: brez praskice.. Pa nimam nobene zascite na steklu, samo ultrathin prozoren gumicase..
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #78   Objavljeno 04.10.2014 22:16:15
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sAFEway je napisal/a:
...Jest popravi me če se motim...ampak glede na to da uporablja en zelo dober ovitek ( na uč original Apple leather case ) bi rekel da je iz zadnje strani še lepši kot od spredaj.

Sam sem imel že prej na 5s isto original Apple leather case, in po enem letu je šel telefon od mene brez ene same praske ali okrušenega roba, kot nov, plus tega mi je 5ka v tem sedla v roko kot ata na mamo...neprimerljivo s kakršnimi koli silikoni, plastikoni in podobnimi stvarmi. Sicer ne poceni, ampak priporočam muchas


Tako je... odkar sem ga vzel iz skatle je v tem usnjenem ovitku ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 17.09.2014
Prispevkov: 20
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #79   Objavljeno 06.10.2014 19:29:19
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem danes opazil isto nekaj malih prask po zaslonu in ga merkam nikol ne dajam na zaslon itd. Pri 5s in enemu letu uporabe pa nisem z njim ravnal najlepše in je marsikaj letelo po steklu ni bilo nobene take praske, mogoče kaka mala pa še to komaj vidna, tako da nekaj mora bit na tem. Sad
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #80   Objavljeno 06.10.2014 20:20:58
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ilover je napisal/a:
Jaz sem danes opazil isto nekaj malih prask po zaslonu in ga merkam nikol ne dajam na zaslon itd. Pri 5s in enemu letu uporabe pa nisem z njim ravnal najlepše in je marsikaj letelo po steklu ni bilo nobene take praske, mogoče kaka mala pa še to komaj vidna, tako da nekaj mora bit na tem. Sad


Krivec je kremenov pesek.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani