Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 150, 151, 152  Naslednja
iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.10.2008
Prispevkov: 236
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2801   Objavljeno 10.10.2016 07:54:44
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPhone 6 sem imel že 2x na servisu zaradi napake ekrana, ker je pokalo v desnjem spodnjem kotu. Po drugem servisu sem takoj ugotovil, da mi ekran na trenutke ne deluje še posebno levi del ekrana po celotni širini cca 1,5cm in je zelo moteče ko želim pisat sms in ne morem nikakor pridet do črke A. Ko imam vkloipljeno aplikacijo FB ali instagram se mi na trenutke ekran ne odzove na željen pomik po celotni površini ekrana.
Za delovanje moram telefon resetirat in nekaj časa deluje a kmalu začne spet srat.
Seveda je po drugem servisu po 4 dnevih ekran odstopil na istem delu kjer je pokalo, zato sem ga odnesel nazaj na servis Teleray in po 7 dneh prejel popravljen aparat in "kao" testiran, a napaka "neodziva" ekrana je še vedno ista.

Se komu sanja kaj je narobe?
Naložen imam nov iOS.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2802   Objavljeno 10.10.2016 13:24:16
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Narobe je to, da ti ne menjajo telefona in ga baje "popravijo".

To je ista ko z luno na kameri. (Vedno se pojavi nazaj, ze 2x "popravljeno")
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.10.2008
Prispevkov: 236
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2803   Objavljeno 10.10.2016 19:45:11
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj ne želim novega telefona ampak popravilo napake in res 100% popravilo ne pa da ga nesem čez 1 teden spet tja pa jovo na novo dokler ne vržem teh 800eur v smeti.

scrm je napisal/a:
Narobe je to, da ti ne menjajo telefona in ga baje "popravijo".

To je ista ko z luno na kameri. (Vedno se pojavi nazaj, ze 2x "popravljeno")

Jabi

Jabi

Pridružen/a: 29.09.2016
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2804   Objavljeno 11.10.2016 10:33:37
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo, od včeraj imam probleme z Iphone 6plus, imam ga 1 leto in pol.
Problem je, da mi skoraj ne dela touch screen, oz. vedno slabše se odziva. Recimo 1x gre stisnit, pol pa spet par ur nič. Home button dela vse ok, da se odklene, touch screen pa pol naprej nič ne gre več.

Nekaj sem brala na netu o TOUCH DISEASE, in da je ta napaka prizadela samo iphone 6 in 6 plus.

In ima čist enake probleme, zgoraj se kr neke sive črtice pojavijo.

Ima kdo podobne probleme? Kako ste rešili? Se sploh da rešit.

V tem mesecu me je res apple totalno razočaral. Pred 2 tednoma mi je šel disk na Macu (2013 letnik) - SMART ERROR, sedaj pa še to.

Hvala za pomoč,

Tadeja
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.06.2013
Prispevkov: 719
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2805   Objavljeno 11.10.2016 11:20:29
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če se ne motim je to napaka v dizajnu 6 in 6S. Kontroler oz. čip je na tem mestu, kjer se ohišje telefona najlažje zvije. Torej nekje v višini power gumbka. In če pride do stresa na ohišju, se ta deformacija prenese direkt na matično ploščo oz. na kontakte tega kontrolerja, ki oslabijo/popokajo in pride do slabega delovanja oz. nedelovanja in artefaktov na zgornjem delu zaslona.
Pišem bolj iz glave, ker je že nekaj časa nazaj, ko sem o tem na hitro preletel en članek.

_________________
LG G6
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 29.09.2016
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2806   Objavljeno 11.10.2016 12:22:28
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
In kaj se da potem sploh nardit? Da nesem na servis? Se da sploh opravit to težavo? In ali je to sploh "moja" težava ali težava za katero je kriv apple?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.10.2009
Prispevkov: 276
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2807   Objavljeno 11.10.2016 14:46:57
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rawr je napisal/a:
Če se ne motim je to napaka v dizajnu 6 in 6S. Kontroler oz. čip je na tem mestu, kjer se ohišje telefona najlažje zvije. Torej nekje v višini power gumbka. In če pride do stresa na ohišju, se ta deformacija prenese direkt na matično ploščo oz. na kontakte tega kontrolerja, ki oslabijo/popokajo in pride do slabega delovanja oz. nedelovanja in artefaktov na zgornjem delu zaslona.
Pišem bolj iz glave, ker je že nekaj časa nazaj, ko sem o tem na hitro preletel en članek.


http://motherboard.vice.com/read/apple-employees-company-is-hiding-iphone-6-plus-touch-disease-truth-from-customers
http://motherboard.vice.com/read/iphone-6-plus-touch-disease-lawsuit
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 29.09.2016
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2808   Objavljeno 11.10.2016 15:32:57
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AH je napisal/a:
http://motherboard.vice.com/read/apple-employees-company-is-hiding-iphone-6-plus-touch-disease-truth-from-customers
http://motherboard.vice.com/read/iphone-6-plus-touch-disease-lawsuit


Hvala, sem to tudi brala, ko sem malo poguglala. Samo vprašanje kaj bodo v naših servisih naredili glede tega. Ponekod v tujini piše, da menjajo Iphone, ponekod ne. Bom pa v vsakem primeru kontaktirala servis in se pozanimala.

Me je samo zanimalo ali še ima kdo tukaj takšen problem.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.02.2011
Prispevkov: 205
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2809   Objavljeno 11.10.2016 18:39:06
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ma se mi zdi, da se pri teh šestkah res vidi, da je šel apple v “nove” vode, sploh pri plusu, meni sta šla že dva na servis, pri enem so se na ekranu pojavile bele lise, pri drugem je začela hecati baterija in home gumb. Ampak ok, dokler popravijo oz. dajo nov aparat je vredu, je pa res da sem imel srečo, da se je težava pojavila vsakič ko sem imel napravo še v garanciji in ne en teden po koncu garancije Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.07.2013
Prispevkov: 298
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2810   Objavljeno 11.10.2016 19:05:29
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sam še čakam da draga tole faše Razz

drgač pa gospa tukaj lepo vse pove: https://www.youtube.com/watch?v=YwcfqBExWW4

beri: http://www.macrumors.com/2016/08/29/iphone-6-touch-disease-class-action-lawsuit/

upaj da apple čimprej izda program za menjavo/popravilo tudi izven 1 letne garancije. tako sem jaz lepo novo baterijo dobil na petki ker je original postala kmalu hin.

lahko da bo apple kaj naredil glede tega...lahko da ne. odvisno koliko enot bo imelo to težavo, koliko tožb itd...

sklepam pa, da "upogibanje" telefona - nošenje v hlačah - nekak hitreje vpliva ne te modele.. moja ga res čuva Rolling Eyes
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2011
Prispevkov: 551
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2811   Objavljeno 13.10.2016 21:47:01
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Torej kateri je res najbolj zanesljiv servis pri nas EPal ali pro servis? imam neke težave s 6ko in garancijo še dober teden in ne bi rad, da me nat.... tja v tri dni, samo sa se hitro reši Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1636
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2812   Objavljeno 13.10.2016 21:53:22
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dumber je napisal/a:
Torej kateri je res najbolj zanesljiv servis pri nas EPal ali pro servis? imam neke težave s 6ko in garancijo še dober teden in ne bi rad, da me nat.... tja v tri dni, samo sa se hitro reši Smile


kakšna je tvoja težava?

PRO Servis je preverjeno suveren servis
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2011
Prispevkov: 551
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2813   Objavljeno 14.10.2016 06:40:19
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Home button nagaja, vcasih samo odklenem telefon pa se siri vklopi. Telefon se vcasih ugasne na 10 % baterije. Spodnji desni del ekrana na cajte poka.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1636
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2814   Objavljeno 14.10.2016 07:11:00
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če ni znakov padca telefona (deformacija ohišja), bi mogla garancija skozi
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2011
Prispevkov: 551
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2815   Objavljeno 14.10.2016 07:43:34
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne ne telefon ke kot nov. Sploh ni dol pado.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 14.10.2016
Prispevkov: 3
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2816   Objavljeno 14.10.2016 13:12:05
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Spoštovani, zadnjič sem zasledil, da se je mojemu telefonu zelo poslabšalo stanje baterije. Včasih mi je baterija zdržala recimo dan in pol do 2, ampak nisem pretirano uporabljal, potem pa kar na enkrat tole pri 1%: usage: 3h 30min, standby: 19h 30min; Zadeva torej ne zdrži niti 24 ur... Pogledal sem kaj najbolj kuri baterijo, nič izrednega, še najbolj mogoče safari, ampak vse pod 30%.

Zdaj pa kaj bi bil vzrok, imam IOS 10.1 beta3 (na beti 2 je bilo enako), telefon sem hard resetiral... je pa res, da sem uporabljal po novem kabel od ipada, medtem ko je adapter enak - to verjetno ne bi smelo vplivati? Telefon je star cca 2 leti.

Prosim brez for, bo treba počas menjat (star je leto in pol) itd. Menjal ga bom tako ali tako, zanima pa me, če je res baterija tako hitro padla :S
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 17.10.2016
Prispevkov: 1
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2817   Objavljeno 17.10.2016 14:30:01
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tadeya_Oscar je napisal/a:
Zdravo, od včeraj imam probleme z Iphone 6plus, imam ga 1 leto in pol.
Problem je, da mi skoraj ne dela touch screen, oz. vedno slabše se odziva. Recimo 1x gre stisnit, pol pa spet par ur nič. Home button dela vse ok, da se odklene, touch screen pa pol naprej nič ne gre več.

Nekaj sem brala na netu o TOUCH DISEASE, in da je ta napaka prizadela samo iphone 6 in 6 plus.

In ima čist enake probleme, zgoraj se kr neke sive črtice pojavijo.

Ima kdo podobne probleme? Kako ste rešili? Se sploh da rešit.

V tem mesecu me je res apple totalno razočaral. Pred 2 tednoma mi je šel disk na Macu (2013 letnik) - SMART ERROR, sedaj pa še to.


Hvala za pomoč,

Tadeja



Jaz imam isto tezavo, imam 6 Plus, kupljen konec oktobra 2014. Sem zelel uveljavljati stvarno napako, pa so mi s servisa posredovali odgovor, da ne gre za stvarno napako, ker je neodzivnost zaslona posledica ukrivljenosti (se na videz niti ne vidi, da je ukrivljen). Niso pa nic omenili zakaj je telefon po se ne 2 letih normalne uporabe postal ukrivljen. Tudi niso obrazlozili kako je dejasnko vplivala ukrivljenost na neodzivnost zaslona. V glavnem zelo skromen odgovor brez nekih konkretnih pojasnil. Sedaj nameravam na trzni inspektorat posredovati prijavo, ker mi takih zgodbic ne bojo prodajali. Telefon sem uporabljal zelo skrbno, je brez nekih prask, ni padal po tleh, nikoli popravljan in ta ukrivljenost ni posledica moje malomarnosti. In ce je napaka v dizajnu, da se telefon ukrivlja, je to napaka proizvajalca in je to jasno stvarna napaka.
Sicer pa zaradi tega v ZDA ze padajo tozbe proti Applu, ker ta noce menjati telefonov s Touch Diseasom.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.12.2012
Prispevkov: 72
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2818   Objavljeno 22.10.2016 12:06:43
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo, imam iPhone 6 star 5 mesecev in imam vedno večje probleme kar se tiče softwara. Ko odprem sms mi vedno pokaže črn zaslon (kot da bi se zaklenil), dostikrat mi naredi pol ekrana črnga pol pa mi kaže odprto aplikacijo. Signal je zelo slab, dostikrat sploh ne morem uporabljat interneta zaradi tega, na drugih telefonih pa je signal normalen. Poleg tega se mi baterija sprazne nenormalno hitro, sem upala da bo novi update kaj izbolšal ampak je žal isto.

Je imel kdo podobne težave?
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 06.06.2015
Prispevkov: 10
Kraj: neznano
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2819   Objavljeno 30.10.2016 16:06:13
iphone 6 polnjenje težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

Moj iphone 6 ne polni pravilno in sicer je problem sledeč.

Pred nekaj dnevi mi je padel v vodo. Telefon sem posušil, očistil kontakte in telefon je deloval normalno brez kakršnega koli problema.

Zvečer ko sem ga dal polniti je normalno zavibriral in pokazal znak za polnjenje (strela). Vendar se do zjutraj ni napolnil oziroma se je celo spraznil in je bil zjutraj ugasnjen. Cel dan sem imel priklopljenega na polnilec (ga odkljapljal in prikljapljal da bi začel polniti in po polovici dneva je uspelo), telefon se je napolnil in je bilo vse ok.

Naslednji dan se je težava ponovila. Če ga priklopim pri npr pri 50% ga enkrat polne normalno spet drugič, kaže da ga polne ampak procenti namesto da bi rasli padajo. Ko ga spet "piči" se normalno polne.

Mogoče kdo ve v čem bi lahko bila težava?? Bi bilo potrebno karkoli menjati,..

Hvala
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1425
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2820   Objavljeno 30.10.2016 17:43:54
Re: iphone 6 polnjenje težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
strick je napisal/a:
Pozdravljeni,

Moj iphone 6 ne polni pravilno in sicer je problem sledeč.

Pred nekaj dnevi mi je padel v vodo. Telefon sem posušil, očistil kontakte in telefon je deloval normalno brez kakršnega koli problema.

Zvečer ko sem ga dal polniti je normalno zavibriral in pokazal znak za polnjenje (strela). Vendar se do zjutraj ni napolnil oziroma se je celo spraznil in je bil zjutraj ugasnjen. Cel dan sem imel priklopljenega na polnilec (ga odkljapljal in prikljapljal da bi začel polniti in po polovici dneva je uspelo), telefon se je napolnil in je bilo vse ok.

Naslednji dan se je težava ponovila. Če ga priklopim pri npr pri 50% ga enkrat polne normalno spet drugič, kaže da ga polne ampak procenti namesto da bi rasli padajo. Ko ga spet "piči" se normalno polne.

Mogoče kdo ve v čem bi lahko bila težava?? Bi bilo potrebno karkoli menjati,..

Hvala


Pred parimi meseci je iDejcotu 6ka padla v vodo ... Telefon se je dobro ususil vendar je po nekaj dneh/tednu se vedno not bilo vse vlazno ... Do iphone 6S vsem priporocam da ga odprete in posusite seveda brez fena .. Seveda ma kle spet vlogo ker telefon , globina vode itd=)

Pri njemu je isto bila na zacetku tezava z polnenjem .. Mislm da mu ga nazetku sploh ni filal , pa vem da je kar dolgo imel slusalke da se je lahko pogovarju ker je iphone skoz bil v ^headphone modu^ .. Ampak s cajtoma se je vse kar po fiksalo samo od sebe =)
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 150, 151, 152  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani