Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 53, 54, 55  Naslednja
iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1061   Objavljeno 03.01.2016 16:28:17
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rawr je napisal/a:
Telefon se je dosti majn ohladil, kot bi se sicer, ko bi baterija padla na 0 in bi se izklopil. Kaj pa je potem, če ne izolator?! Dober pa je seveda relativna stvar, odvisno s čim primerjaš... Wink

hm, primerjam z rezultati toplotne prevodnosti..
hm, to si ti čene kr mal po svoje predstavljaš..

jaz ti bom tko reku, vsa ta stekla, ki verjetno sploh niso stekla, ampak neki akrilni zmazki, so totalen sekret, kolegu je poču že ta drug v dobermu mesecu ali dveh na ip6s pa kupuje neke drage fekalije v gizmotu.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.06.2013
Prispevkov: 719
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1062   Objavljeno 03.01.2016 16:36:30
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaljena stekla uporabljam že kake 3 leta, od iphone 4s dalje... So kombinacija stekla in akrilne folije, ki skrbi, da se steklo prilepi na zaslon in tudi skrbi, da steklo ostane na svojem mestu, ko se zlomi. Tako kot avtomobilska šipa, ki je tudi zlepljena.

Kaj je tvoj kolega delal, da je steklo samo od sebe počilo ne vem. Za kaj takega še nisem slišal in se meni ali komu znanemu tudi še ni zgodilo. Če pa je kje vdaro ali pa telefon vrgel po tleh, potem pa je jasno, da je velika šansa da poči.

Bom naredo ob priliki test! Bom zmero temperaturo zadka po nekem času na minusu in prevero temperaturo baterije z istim appom na obeh testnih iphonih 6.

_________________
LG G6
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1063   Objavljeno 03.01.2016 16:38:39
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rawr je napisal/a:
Kaljena stekla uporabljam že kake 3 leta, od iphone 4s dalje... So kombinacija stekla in akrilne folije, ki skrbi, da se steklo prilepi na zaslon in tudi skrbi, da steklo ostane na svojem mestu, ko se zlomi. Tako kot avtomobilska šipa, ki je tudi zlepljena.

Kaj je tvoj kolega delal, da je steklo samo od sebe počilo ne vem. Za kaj takega še nisem slišal in se meni ali komu znanemu tudi še ni zgodilo. Če pa je kje vdaro ali pa telefon vrgel po tleh, potem pa je jasno, da je velika šansa da poči.

Bom naredo ob priliki test! Bom zmero temperaturo zadka po nekem času na minusu in prevero temperaturo baterije z istim appom na obeh testnih iphonih 6.


+1
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 17.01.2011
Prispevkov: 1883
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1064   Objavljeno 15.01.2016 22:25:20
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozna kdo kakšno cenovno ugodnejšo rešitev temu? Lahko je tud fake samo, da je ok. Tam nekje do 50eu?

https://www.olloclip.com/shop/devices/iphone-6-6s-6-6s-plus/
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1065   Objavljeno 16.01.2016 13:11:58
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
excalibur je napisal/a:
Pozna kdo kakšno cenovno ugodnejšo rešitev temu? Lahko je tud fake samo, da je ok. Tam nekje do 50eu?

https://www.olloclip.com/shop/devices/iphone-6-6s-6-6s-plus/


Maš polno teh zadev po aliexpress.com
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 24.03.2016
Prispevkov: 30
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1066   Objavljeno 24.03.2016 17:06:59
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali ima kdo izkušnje z tempiranimi stekli za iPhone 6 iz ebay-a, katerih je cena okoli 1$?
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 30.11.2016
Prispevkov: 3
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1067   Objavljeno 30.11.2016 15:31:49
IPHONE 7, 6S, 6 IN ZAŠČITA
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živijo,

zanima me ali uporabljate za svoj iphone zaščito (zaščitno steklo, ovitke, etuije) ali pa svoj telefon uporabljate brez zaščite?

Tisti, ki uporabljate brez zaščite me zanima kako se telefon obnese med prenašanjem le tega v torbici, žepu? Se hitro poznajo risi?

Tisti, ki pa uporabljate zaščito pa me zanima kakšno zaščito imate in ali je mogoče, da telefon dobi praske oziroma rise zaradi etuija ?

_________________
blondi680
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2011
Prispevkov: 262
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1068   Objavljeno 30.11.2016 16:15:53
Re: IPHONE 7, 6S, 6 IN ZAŠČITA
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Brez zascite se ti usak drek pozna nedaj bog da ti pade po tleh ekran rado poka, usaj pri meni je taka praksa 😁
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 486
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1069   Objavljeno 30.11.2016 16:20:44
Re: IPHONE 7, 6S, 6 IN ZAŠČITA
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blondi680 je napisal/a:
Živijo,

zanima me ali uporabljate za svoj iphone zaščito (zaščitno steklo, ovitke, etuije) ali pa svoj telefon uporabljate brez zaščite?

Tisti, ki uporabljate brez zaščite me zanima kako se telefon obnese med prenašanjem le tega v torbici, žepu? Se hitro poznajo risi?

Tisti, ki pa uporabljate zaščito pa me zanima kakšno zaščito imate in ali je mogoče, da telefon dobi praske oziroma rise zaradi etuija ?


Sem mnenja, da so ta zaščitna stekla "lari fari". Samo enkrat sem namestil začitno steklo na iPhone 6 in se mi je ob padcu takoj razbilo. Brez njega mi je telefon že večkrat padel na tla in še nikoli od 4ke do 7ke nisem nobenega razbil. Tudi z višine avta na asvalt.

Enako lahko rečem za punco, ki je malo bolj nerodna, vsaj 1x mesečno sem ji namestil zaščitno steklo, ki ga je vedno razbila, sedaj ko je brez stekla ni težav.

Oba uporabljava original ovitke od 5ke naprej..

Glede prask je pa tako, vedno so bile prisotne in vedno bodo. Vidijo se le pod pravim kotom, ko je ekran osvetljen teh ni.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 30.11.2016
Prispevkov: 3
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1070   Objavljeno 30.11.2016 16:24:59
Re: IPHONE 7, 6S, 6 IN ZAŠČITA
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
abbracci je napisal/a:
Sem mnenja, da so ta zaščitna stekla "lari fari". Samo enkrat sem namestil začitno steklo na iPhone 6 in se mi je ob padcu takoj razbilo. Brez njega mi je telefon že večkrat padel na tla in še nikoli od 4ke do 7ke nisem nobenega razbil. Tudi z višine avta na asvalt.

Enako lahko rečem za punco, ki je malo bolj nerodna, vsaj 1x mesečno sem ji namestil zaščitno steklo, ki ga je vedno razbila, sedaj ko je brez stekla ni težav.

Oba uporabljava original ovitke od 5ke naprej..

Glede prask je pa tako, vedno so bile prisotne in vedno bodo. Vidijo se le pod pravim kotom, ko je ekran osvetljen teh ni.


Zanima me ali imate silikonski ali usnjen etui (originalen)? Kako dolgo zdrži etui in ali se hitro umaže?

_________________
blondi680
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 486
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1071   Objavljeno 30.11.2016 16:28:30
Re: IPHONE 7, 6S, 6 IN ZAŠČITA
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blondi680 je napisal/a:
Zanima me ali imate silikonski ali usnjen etui (originalen)? Kako dolgo zdrži etui in ali se hitro umaže?


Meni se dopade črne barve (original usnjen). Nazadnje je zdržal dve leti, ampak po dobrem letu, se je odtis jabolka slabo poznal na zadnji strani. Ovitek ne povzroča nobenih prask.

Za primerjavo, levi ovitek kupljen ob izidu iPhone 6, desni pa ob izidu iPhone 7.


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 15.01.2014
Prispevkov: 1217
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1072   Objavljeno 30.11.2016 17:02:28
Re: IPHONE 7, 6S, 6 IN ZAŠČITA
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako se kaj obnesejo Applovi silikonski ovitki za Iphone 7?

_________________
 Mac Mini M2 2023
 iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
 Apple Watch Nike+ Series 6 GPS 44mm Gray
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 30.11.2016
Prispevkov: 3
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1073   Objavljeno 30.11.2016 18:00:38
Re: IPHONE 7, 6S, 6 IN ZAŠČITA
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
abbracci je napisal/a:
Meni se dopade črne barve (original usnjen). Nazadnje je zdržal dve leti, ampak po dobrem letu, se je odtis jabolka slabo poznal na zadnji strani. Ovitek ne povzroča nobenih prask.

Za primerjavo, levi ovitek kupljen ob izidu iPhone 6, desni pa ob izidu iPhone 7.



Najlepša hvala za informacije, potem se najbrž res splača kupiti originalen etui!
Z gumjastim pa nimate izkušenj?

_________________
blondi680
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.07.2008
Prispevkov: 379
Kraj: Slovenija
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1074   Objavljeno 22.12.2016 22:19:01
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj je mogoče kdo preizkusil kak kabel za poljenje z EBAYa, takiga ki ima magsafe varjanto? Ravnokar gledam da so precej cenejši kot so bili na začetku, ima kdo kakšne izkušnje? Recimo kaj takega?

Lp
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.10.2016
Prispevkov: 112
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1075   Objavljeno 24.12.2016 08:43:06
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@ReduCTO

Jaz sem prek ebay-a naroču tele in delujejo odlično, pa tisti magnet, ki vstane mobitelu je čisto enostavno vzeti ven. Samo sedaj vidim, da več ne pošiljajo v Slovenijo.

_________________
-iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
-Airpods Pro
-Beats Studio Pro
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 11.03.2017
Prispevkov: 23
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1076   Objavljeno 09.05.2017 19:36:49
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mi kdo priporoča kak dober ovitek? Do zdej sem imel tegale:



Res super ovitek, ampak po dveh letih mu zdravje mal popušča, pa si zamišljam nekej novega. A nej ostanem na podobnem ovitku, da pokrije še zaslon al nej si omislim nekej takega:

http://www.mobilefun.co.uk/ghostek-cloak-iphone-6s-6-tough-case-clear-red-p58004.htm

Kaj mi priporočate? Vaše izkušnje? Nekako se bolj nagibam h drugi opciji...Kaj vi pravite? Hvala vsem Embarassed
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1077   Objavljeno 09.05.2017 19:47:05
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nič od videnega.
meni so všeč bumperji. nisem najbolj nežen, pa (potrkam na les) z uporabo bumperja še nisem odbil nobenega ekrana.

2 leti garancije, ko ga uničiš, dobiš novega brez vprašanja. sprobano.
http://www.digital-life.si/apple/iphone1/ovitki5/ovitki-iphone-6-plus/i_5539_neo-hybrid-ex-case-dante-red
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 11.03.2017
Prispevkov: 23
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1078   Objavljeno 09.05.2017 21:54:58
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Čak bumperji....A to je sam okol telefona? Al kaj točno je ta bumper? Confused Confused

Rad bi imel nekej da zaščiti komplet telefon, spredej, zadej, pri straneh itd. Neutral
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1079   Objavljeno 10.05.2017 06:43:32
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mtkolife je napisal/a:
Čak bumperji....A to je sam okol telefona? Al kaj točno je ta bumper? Confused Confused

Rad bi imel nekej da zaščiti komplet telefon, spredej, zadej, pri straneh itd. Neutral

pa kaj, a ga potapljaš v abrazivna sredstva?
no sej vsakmu svoje. meni je pač všeč da je telefon odkrit in ga protekcija ščiti samo pred padci.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 11.03.2017
Prispevkov: 23
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1080   Objavljeno 10.05.2017 12:18:21
Re: iPhone 6 / 6 Plus dodatki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nikamor ga ne potapljam Smile Vem pa da lahko kaka praskica na telefonu rata mimogrede...pri ipadu...nisem ga imel v ovitku pa se je enkrat s ključi kar fajn popraskal v torbi...In gdaj mam telefon skupej s ključi in v tem primeru mi je zaščita ekrana in zadnjega dela pač zlo važna Neutral

Zato vas sprašujem za neke ovitke da bi imel zaščiten komplet telefon z vseh strani Smile Pa tudi nekak ful pazim telefon, nikol mi še ni padel potleh v dveh letih...bi se pa lahko dostikrat popraskal Wink
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani