Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
aliexpress.com
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1428
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 02.08.2016 23:14:39
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Teh kartic nimam, za maestro rabim čitalec, ki ga nimam. S tem zaključujem debato s teboj, ker vidim, da pokaš od znanja in napihnjenosti.


Nisi bistva dujel! Kot prvo ti pravm da se zih kak v tvoji okolici najde kit ilahko naroči! Kot drugo ko sva pri prijateljih, noben nic nima ker se nobenemu nic neda. Baje nimas citalca =)
Ocitno je pa da je blo tebi lazi na forum pridt kot kakega okoli sebe uprasat

.. Seveda sedaj pricakuje od tebe odgovor da si ze vse uprasal =) oh ja..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 02.08.2016 23:23:02
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Nisi bistva dujel! Kot prvo ti pravm da se zih kak v tvoji okolici najde! Kot drugo ko sva pri prijateljih, noben nic nima ker se nobenemu nic neda. Baje nimas citalca =)
Ocitno je pa da je blo tebi lazi na forum pridt kot kakega okoli sebe uprasat

.. Seveda sedaj pricakuje od tebe odgovor da si ze vse uprasal =) oh ja..


Daj prosim ti tvoje frustracije stresaj doma, kjer živiš. Kot drugo, nismo vsi tukaj 20 letniki, zato mi lahko rečeš kar vi. Kot tretje, nisem vprašal, ker so tukaj ljudje, ki imajo izkušnje z naročanjem iz spletne strani in tudi pogoje, da lahko naročijo. Kot četrto, kaj tebe boli, če bo kdo naročal iz drugega konca? Ponavljam tretjič, stroške krijem jaz in tudi za dobro voljo častim še za kako rundo. Torej, čemu se vtikaš? Gre kaj iz tvojega žepa oz. žepa tvoje mamice in očka? Tako da lepo te prosim, sedaj pa nehaj, ker se praskaš, kjer te prav nič ne srbi.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1428
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 02.08.2016 23:34:10
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Daj prosim ti tvoje frustracije stresaj doma, kjer živiš. Kot drugo, nismo vsi tukaj 20 letniki, zato mi lahko rečeš kar vi. Kot tretje, nisem vprašal, ker so tukaj ljudje, ki imajo izkušnje z naročanjem iz spletne strani in tudi pogoje, da lahko naročijo. Kot četrto, kaj tebe boli, če bo kdo naročal iz drugega konca? Ponavljam tretjič, stroške krijem jaz in tudi za dobro voljo častim še za kako rundo. Torej, čemu se vtikaš? Gre kaj iz tvojega žepa oz. žepa tvoje mamice in očka? Tako da lepo te prosim, sedaj pa nehaj, ker se praskaš, kjer te prav nič ne srbi.


Oh ja model, sm ti samo svetoval da mas verjetno kakega okoli sebe ki ti lahko pomaga, ki ima pravo placilno sredstvo . Glede na to da si starejsi verjetno se kdo najde. Jst sm ti svetoval ampak dobro ce ti je lazje preko foruma pa preko foruma. Sva se vsaj razpisala, zdaj se bo hitrje kdo najdel =)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1651
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 03.08.2016 18:54:27
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prvic slisim, da Maestro rabi citalnik. Kot je bilo meni razlozeno, je uporaben za online placila normalno - ampak samo ce ima kartica gor napisano 16-mestno stevilko (ki se zacne na 6).
Seveda pa mora trgovina sprejemati kartico....
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 03.08.2016 19:29:56
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
azrael je napisal/a:
Prvic slisim, da Maestro rabi citalnik. Kot je bilo meni razlozeno, je uporaben za online placila normalno - ampak samo ce ima kartica gor napisano 16-mestno stevilko (ki se zacne na 6).
Seveda pa mora trgovina sprejemati kartico....


Poskusil in ni šlo, rabim čitalec za kodo, dodatno v zadnjem koraku.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 15.01.2016
Prispevkov: 108
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 03.08.2016 20:24:32
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A si na banki Koper
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 03.08.2016 20:29:15
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ton13 je napisal/a:
A si na banki Koper


KBS (bivša Raiffeisen)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 15.01.2016
Prispevkov: 108
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 03.08.2016 20:39:09
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Potem je isto ker potrebuje podpis prek citalnika.
Probaj si nabavit Viso electron.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1651
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 03.08.2016 20:45:36
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pri NKBM dobis relativno ugodno predplacnisko Viso (z web vpogledom v promet) - mislim, da je 5 EUR virtualna, 10 plasticna, 15 pa plasticna z lastnim motivom (za 4 leta). Pa Neteller ima predplacniski MasterCard za 10 EUR za 4 leta.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 23.01.2012
Prispevkov: 52
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #50   Objavljeno 04.08.2016 17:16:18
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam imam Neteller in Skrill kartice obedve so mastercard predplačniske...zadeva zelo uredu in uporabna priporocam obe.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 25.03.2017
Prispevkov: 69
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #51   Objavljeno 15.11.2017 08:25:24
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo

Se je komu ze kdaj naredilo da so aliexpress posiljko dostavili na cisto napacen naslov v drugi konec Slovenije?

Namrec pred casom sem najprej narocil pri enem in istem prodajalcu najprej en artikel, kasneje isti dan pa se tri iste artikle spet pri istem kupcu na isti naslov (torej dve narocili, prvo narocilo->en artikel, drugo narocilo->trije isti artikli).

V ponedeljek sem namrec ta paket z tremi artikli pravilno dobil na svoj naslov pa se to prihajam iz Gorenjske posta 4000 v sledenju poste Slovenije pa za ta tracking podatki od Celjske postne stevilke Confused




Ko pa grem gledat sledenje za tisti paket z enim delom pa naslednje:



Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.12.2011
Prispevkov: 109
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #52   Objavljeno 15.11.2017 09:53:53
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni se je enkrat zgodilo da namesto v Domžale so dostavili v Dobravo. Vendar sem ugotovil prepozno (cca 3 tedne po dostavi), ter tudi znesek je bil nizek, tako da nisem polagal pozornosti na to.
Lahko pa odpreš Dispute ter dobiš denar nazaj. Pa naj prodajalec preverja zakaj nisi dobil če se mu da Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 25.03.2017
Prispevkov: 69
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #53   Objavljeno 15.11.2017 10:06:56
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj se pa da naredit recimo ce grem z tracking stevilko na posto v svojem kraju tam kjer prevzemam ponavadi pakete in da mi tam povejo kaj se dogaja? Bodo sli toliko na roko al bodo rekli da teh informacij ne dajejo?

Pa dejansko posiljka vrocena pomeni da je fizicno nekdo prijel oz. ta paket prezvzel na posti?

Tudi naslov za dostavo je pravi, sepravi so zaj****i nekaj na posti Slovenije...

Ne gre se za znese, gre se za to da je to darilo... Mad
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.12.2011
Prispevkov: 109
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #54   Objavljeno 15.11.2017 10:41:24
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim da boš moral dati uradno poizvedbo.

Sem pa tudi razmišlal da kitajček ( v koliko ni kaki ki ima oceno 99%), da lahko v kolikor ima dva naročila iz slovenije odpošlje samo enemu ter da tracking od tega obema Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.12.2011
Prispevkov: 470
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #55   Objavljeno 15.11.2017 13:41:42
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A res mislite da so realni tracking numberji na teh poceni posiljkah Very Happy

Ponavadi jih ni ali pa so izmisljeni...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #56   Objavljeno 15.11.2017 14:17:44
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pri meni je še vse kar sem naročil iz aliexpressa imelo pravi tracking number, saj dobiš obvestilo ko paket pride v tvojo državo in ko ga prevzameš je na trackingu status prevzetega paketa. Pa so stvari tudi za par evrov. Se pa mi je že zgodilo, da so mi napisali tracking number, ki je bil od nekega drugega kupca v sloveniji, ampak sem jim pisal in so mi poslali pravega. Vedno je najboljše prvo kontaktirati prodajalca.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 25.03.2017
Prispevkov: 69
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #57   Objavljeno 15.11.2017 14:37:50
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi pri meni je bilo do sedaj se vse tako kot mora bit, na sihtu sem preveril tracking in sem vedel kdaj bo posiljka doma da komu narocim doma da pocaka samo teli dve posiljki sedaj sta pa cisto zgreseni. Saj pravim tista ki naj bi bila dostavljena v Celje je dejansko ze pri meni od ponedeljka, tista za Litijo naj bi bila tudi ze dostavljena vendar ne meni...
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #58   Objavljeno 15.11.2017 15:48:34
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blazkom je napisal/a:
Mislim da boš moral dati uradno poizvedbo.

Sem pa tudi razmišlal da kitajček ( v koliko ni kaki ki ima oceno 99%), da lahko v kolikor ima dva naročila iz slovenije odpošlje samo enemu ter da tracking od tega obema Very Happy


On nevem, ce lahko sploh da uradno poizvedbo... to lahko pomoje naredi samo posiljatelj...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1428
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #59   Objavljeno 04.09.2020 12:41:44
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kasne izkušnje mate zadne čase na aliexpress ???

vedno bolj razmišlam da stran zbrišem na vseh bookmarkih itd in jo ne obiščem vec. Odkar je ta korona zuni je šlo vse v poden. Učasih mam tud filing da so na drugi strani neki 5 letni preprodajalci k nimajo pojma kaj sploh prodajajo.

1. Paket ma na dan 1.7 status: "hand over to airline" .. od kakrat nema ništaaaa !!! Paketa na dan 4.9 še vedno ni ..

2. Paket naročen 12.8 ... Prodajalc mi 27.8 sporoči da je njihova posta paket poslala nazaj .... Model mi da novo tracking številko katera dobi 4.9 status: Shipment cancelled .. Danes 4.9 kontaktiram prodajalca in on mi napise da je njihov "customs" že v drugo nazaj poslal paket .. gre pa za navadno kamerco ..LoL ..

3. Paket naročen 19.4 pr prodajalcu od katerga ze vsaj 5 let kupujem(top seller)...
Na dan 14.7 prodajalca kontaktiram in na dan 20.7 mi na novo posle paket z novo tracking stevilko kater še danes 4.9 ni prišel. Tracking neda nobenih pametnih informacij.
Na dan 22.7 sem od nega naročil še enkrat isto star ( dve rabm =) ) .. tracking stevilka je cisto druga kot da gre za neko drugo pošto ..trackinga ni..do danes še ni pršlo

4. Paket naročen 22.6 -> zadni status: 26.6 Departed country of origin -> paketa še danes 4.9 ni.
5. Paket naročen 22.6 -> zadni status: 1.7 Departed country of origin -> paketa še danes 4.9 ni.
6. Paket naročen 20.7 -> zadni status: 11.8 ..paket je letu iz Nizozemske v Latvijo .. WTFFFFFF -> paketa še danes 4.9 ni.

..mislm da sm samo 3 pakete dubu normalno v roku 4-6 tednov...

Tale AlieEx. je šu v tri pisane marjetice...


_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.09.2010
Prispevkov: 1310
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #60   Objavljeno 04.09.2020 13:53:14
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pač pride ko pride, 2-3 mesece zdaj, ko je sranje zaradi koron, na ebayu je podobna zgodba. Včasih pa kakšen paket tudi ne pride.
Trenutno naročujem iz aliexpressa samo če je roba v EU (kar je je vedno več), itak se mi za par € razlike ne da čakati, da roba pride s kitajske.
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani