Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
aliexpress.com
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 02.08.2015 18:31:22
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Naslednjič to takoj napiši pod komentar tam kjer jim pošiljaš dokazila oz. račun o izdelku.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.05.2011
Prispevkov: 189
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 02.08.2015 20:45:42
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem naročal enkrat in sicer za sebe in punco ponaredek nike superg, ker je bila res smešna cena in se mi ni šlo za kvaliteto.
Carina odpira pošiljke katerih cena je 15€ tut tak da ni garancije ko naročiš ponaredek da gre skozi.
Poslali so mi mail in vprašali za ceno, v naslednjem so mi pa kr direkt povedli da grejo superge na uničenje kr sumijo da so ponaredek, uničenje pa plača kao nike tak da nisn rabo jaz nič.
Sem pa pol jim poslal mail nazaj, da sem jaz artikl plačal in nisem vedel da gre za ponaredek ter zakaj kaznujejo mene, ki sem vseeno plačal in ne prodajalcev, ki prodajajo, nakar sem po nevem par mescih prejel ene superge enih pa nikoli Surprised Cool
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 28.03.2008
Prispevkov: 1501
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 03.08.2015 10:50:25
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam z aliexpress samo slabe izkušnje. Raje naročim na ebay pa da je izdelek iz kitajske, ponavadi kak evro dražje ampak vedno tako kot piše v opisu in z reševanjem reklamacij pri ebayu še nisem imel slabe izkušnje v vseh letih.

_________________
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 1624
Kraj: Tržišče
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 03.08.2015 12:06:21
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst naročil 3 ovitke za iphone 5 sedaj že imam iphone 6 ovitkov še kar ni skoraj leto je mimo

_________________
????Iphone14 pro max silver Ipod classic 3rd generation 4gb silver ipod classic 3rd generation black macbook pro 15 ⌚apple watch 8 45mm homepod mini homepod mini
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2011
Prispevkov: 242
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 03.08.2015 13:13:38
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst sm do sedaj naredil cca 10 narocil, vse ok zaenkrat Smile

_________________
MBP 2.4 GHz Intel Core i7, 8GB 1333 MHz DDR3, 256 GB SSD, iPhone 4S 64GB, Ipad 3 WiFi 32gb
http://www.v2cigarete.si
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 03.08.2015 13:33:14
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jst vse kar sm naročil (cca.30 zadev ) vse sem dobil in lahko rečem da večina stvari bila tako kot je pisalo.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.01.2012
Prispevkov: 269
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 03.08.2015 14:30:04
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Js tut...cca 20 narocil, vse solidno Like
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2011
Prispevkov: 242
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 03.08.2015 16:11:48
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pac ko narocas iz Aliexpressa mors vedn imeti v mislih da je moznost da ti kitajci kej zaj.... narocilo in da ne dobis kaj tako kot je treba, ali pa da cesa sploh ne dobis. In ker je prodajalec iz Kitajske moras imeti tudi v mislih da znas v primeru kakih tezav pusnit kej eurov. Smile

Ampak glede na ugodnost njihove ponudbe, pa ce kupujes pri ponudnikih, ki imajo malce vec narocil se imho vseeno splaca, razen ce se te v lajfu ful smola ne drzi Wink

Jst sm zaenkrat kr zadovoljen, zdele pricakujem se par mini narocil v kratkem Smile.

Naslednje narocilo pa se fasttech sprobam.

_________________
MBP 2.4 GHz Intel Core i7, 8GB 1333 MHz DDR3, 256 GB SSD, iPhone 4S 64GB, Ipad 3 WiFi 32gb
http://www.v2cigarete.si
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.12.2009
Prispevkov: 37
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 04.08.2015 08:03:12
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tomvai je napisal/a:
Naslednje narocilo pa se fasttech sprobam.


fasttech je Like do zdaj vse dobil, pride v cca 14 dneh, dobiš celo sliko paketa prej ko ga pošlejo.. Smile Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 04.08.2015 09:14:10
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Smokii je napisal/a:
fasttech je Like do zdaj vse dobil, pride v cca 14 dneh, dobiš celo sliko paketa prej ko ga pošlejo.. Smile Smile


Res je... sem ravno pred kratkim nekaj narocil od tam... Edino trajalo je malo dlje...

Narocil sem 10.6., 11.6. dobil mail, da je poslano ... 29.6. sem dobil posto od carinske poste, da moram poslati racun (ceprav je bil racun v kuverti Confused ) 3.7. je bilo dostavljeno ... Pa moral sem placati se okoli 3€ za carinske stroske, ceprav je bila vrednost narocila 19,94 U$D (torej pod mejo, ko naj bi bilo brez dodatnih stroskov)

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 01.06.2010
Prispevkov: 2240
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 04.08.2015 10:31:36
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jaz imam že preko 40 naročil preko aliexpressa, pa nikol problemov s kitajci, probleme sem imel samo z našo butasto carino, ker so nepismeni, in z njihovim zaračunavanjem stroškov obdelave paketa, pod ceno 22€, kar se mi zdi totalno neopravičeno. Enkrat so mi pa dostavili paket nekam v xy Koper.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.12.2009
Prispevkov: 37
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 04.08.2015 10:53:57
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Res je... sem ravno pred kratkim nekaj narocil od tam... Edino trajalo je malo dlje...

Narocil sem 10.6., 11.6. dobil mail, da je poslano ... 29.6. sem dobil posto od carinske poste, da moram poslati racun (ceprav je bil racun v kuverti Confused ) 3.7. je bilo dostavljeno ... Pa moral sem placati se okoli 3€ za carinske stroske, ceprav je bila vrednost narocila 19,94 U$D (torej pod mejo, ko naj bi bilo brez dodatnih stroskov)


Sem pogledal ja res je malo dlje ko 14 dni, tam nekje 3 tedne, vglavnem so dokaj hitri Smile od cca 20 pošiljk iz fasttecha sem jaz dobil samo enkrat od carinske in 3€ plačila pa je bla tudi majnša vrednost od 22€, enkrat pa je bla vrednost večja nekje 26€ pa je šlo skozi Smile vrjetno ker je na kuverti bil napisan manjši znesek od realnega.. Laughing Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.12.2007
Prispevkov: 102
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 09.08.2015 14:39:01
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi jaz imam samo dobre izkušnje, v bistvu so me preko Ebaya že na*****l, preko Aliexpressa pa je vse štimalo.
Preko Aliexpressa sem enkrat naročil ovitek za 2,5 inch disk in ga ni bilo od nikoder. Ko sem trgovca o tem obvestil, ,mi je takoj ponudil nadomestni ovitek ali vračilo denarja, odločil sem se za slednje. Trgovec mi je takoj refundiral plačan znesek, brez vseh težav.

lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 02.08.2016 19:02:46
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,

če bo kdo kaj naročeval iz omenjene spletne strani, bi lepo prosil, če bi me kontaktira. Osebno bi rad prav tako naročil eno stvarco za dva dolarja, vendar nimam potrebne tehnologije za elektronsko poslovanje. Seveda krijem strošek in dam za kakšno osvežitev. Hvala.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1427
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 02.08.2016 22:35:07
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Zdravo,

če bo kdo kaj naročeval iz omenjene spletne strani, bi lepo prosil, če bi me kontaktira. Osebno bi rad prav tako naročil eno stvarco za dva dolarja, vendar nimam potrebne tehnologije za elektronsko poslovanje. Seveda krijem strošek in dam za kakšno osvežitev. Hvala.


Smo leta 2016 in ti pravis da nimas prave tehnologije? Hocs rect da nimas prave kartice???? . Ves kaj je dons največji problem ... Da ma vsak 20 prjatlov k se jim nc neda, pa po naklucju vsak rab samo 1 stvar =) ..in glej ga zlomka slej k prej spet neki rab =)

Velik uspeha preko foruma, ker verjetno se najde kasn ki ga poznac ki ima kartico.


Nazadnje urejal/a thxslo Tor 02. Avg 2016 22:43; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 02.08.2016 22:38:35
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Smo leta 2016 in ti pravis da nimas prave tehnologije? Hocs rect da nimas prave kartice???? . Ves kaj je dons največji problem ... Da ma vsak 20 prjatlov k se jim nc neda, pa po naklucju vsak rab samo 1 stvar =) ..in glej ga zlomka slej k prej spet neki rab =)


Nimam kartice primerne in ne čitalca, gre za tehnologijo in informacijske sisteme, gospodič. Sicer ne vem, čemu tvoj komentar, nikogar nisem osebno prosil, torej tudi tebe ne. Omenil sem, kot sem napisal, pošteno plačam. Torej, kje je problem, razen tvojih nekih prijateljev?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 02.08.2016 22:46:03
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Nimam kartice primerne in ne čitalca, gre za tehnologijo in informacijske sisteme, gospodič. Sicer ne vem, čemu tvoj komentar, nikogar nisem osebno prosil, torej tudi tebe ne. Omenil sem, kot sem napisal, pošteno plačam. Torej, kje je problem, razen tvojih nekih prijateljev?


Lahko pa se tisti, ki ste mi javili na zs, da ste pripravljeni priskočiti na pomoč, za kar se vam zahvaljujem, javite tudi tukaj in nekoliko umirite tega napihnjenca v letu 2016.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1427
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 02.08.2016 22:50:02
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Nimam kartice primerne in ne čitalca, gre za tehnologijo in informacijske sisteme, gospodič. Sicer ne vem, čemu tvoj komentar, nikogar nisem osebno prosil, torej tudi tebe ne. Omenil sem, kot sem napisal, pošteno plačam. Torej, kje je problem, razen tvojih nekih prijateljev?


o kakšnem čitalcu govoriš? Lahko izberes mastercard ali kero kol podibno kartico , prepises stevilke in zadeva je placana!

problem je v prijatlejih in v tebi ker govoris o nekih tehnologijah in citalcih! Brez zamere samo lahko bi si vsaj pogledal nacine placila in verjetno se kak okoli tebe najde z pravo kartico kot da nekdo z druga konca slovenije narocuje!

Clovek ki ti svetuje, ko vidi da se ocitno ne spoznas je zate napihnenec =)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 02.08.2016 22:57:49
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
o kakšnem čitalcu govoriš? Lahko izberes mastercard ali kero kol podibno kartico , prepises stevilke in zadeva je placana!

problem je v prijatlejih in v tebi ker govoris o nekih tehnologijah in citalcih! Brez zamere samo lahko bi si vsaj pogledal nacine placila in verjetno se kak okoli tebe najde z pravo kartico kot da nekdo z druga konca slovenije narocuje!

Clovek ki ti svetuje, ko vidi da se ocitno ne spoznas je zate napihnenec =)


Teh kartic nimam, za maestro rabim čitalec, ki ga nimam. S tem zaključujem debato s teboj, ker vidim, da pokaš od znanja in napihnjenosti.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3753
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 02.08.2016 23:11:41
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tale napihnjenec v bistvu ni napihnjenec samo malo je zbegan drugače rad pomaga sam malo ga je zmetalo po domače povedano Very Happy

Pomoje ti bo to uslugo z veseljem vsak naredil tko, da ni panike Smile

_________________
Lp,Dejc

« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani