Jabuk
iChat & messenger live account
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.11.2007
Prispevkov: 27
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 11.06.2008 09:15:20
iChat & messenger live account
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me, ali bo možno v bližnji prihodnosti uporabljat messenger account z iChat-om ? Kaj mislite vi ? Smile Videl sem, da je zdaj že možno tudi z google talk-om, ampak z msnjevim accountom pa še ne.. Sad
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.04.2006
Prispevkov: 98
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 18.06.2008 12:26:08
Re: iChat & messenger live account
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
PrImZ je napisal/a:
Zanima me, ali bo možno v bližnji prihodnosti uporabljat messenger account z iChat-om ? Kaj mislite vi ? Smile Videl sem, da je zdaj že možno tudi z google talk-om, ampak z msnjevim accountom pa še ne.. Sad


Malo poguglaj - so workaroundi kako uporabljati msn prek ichata (prek jabber). Samo imam tako urihtano ampak sem pozabil kaj je bilo potrebno storiti, navodila so pa še vedno v internetu.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.10.2007
Prispevkov: 390
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 18.06.2008 13:10:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kot sem videl si temo ze odprl in je bila ze debata o tem in se vedno obstaja, ker ti ni delalo si zopet odprl novo temo v pricakovanju novega odgovora, zato jo zapiram.

Tema o tem je na naslovu: http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=4599&highlight=ichat
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani