Jabuk
crash aplikacij
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 469
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 22.05.2008 20:57:46
crash aplikacij
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Po restore na 1.1.4 (sedaj že menda tretjič zaradi nedelovanja aplikacij) še vedno opažam, da nekatere aplikacije NE delujejo. Preprosto se sploh ne zaženejo. Takoj ob vstopu v aplikacijo se takoj vrne v Home Screen.

Primer 1: nameščeno sem imel aplikacijo timecapsule, ki sem jo namestil kot prvo in takrat še je delovala...sedaj ne deluje več; takoj ob zagonu jo vrže ven.

Primer 2: nameščeno sem imel aplikacijo phonezap, ki je res odlična za kreiranje zvonjenj in sedaj, ko sem ponovno restoral, spet ne deluje Confused ali mogoče ne shaja s kakšno drugo aplikacijo???

Pa še to...ko poskušam nekaj namestit preko installerja, mi ponekod napiše Package download failed!

Ali mogoče pozna kdo rešitve za vse to? Resnično bi jih potreboval...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 16.01.2008
Prispevkov: 39
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.05.2008 21:31:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Verjetno ga narobe restoras.

1. Najprej iz interneta snemi firmware:TUKAJ

2. Ko bos v iTunsu kliknil gumbek "restore" drži tipko "shift", da se ti odpre okno, kjer izberi tist firmware, ki si ga naložil v 1. koraku.

3. Ko te iTunes po restoru vprasa, ali želiš da ti obnovi nastavitve, ali želiš "nov telefon" izberi nov telefon.


Glede package download failed. Najbolje da si namestis "community sources". Ti osveži in doda nekaj sourcov, in odpravi težave s package download failed. Včasih se težava vseeno pojavlja zaradi prezasedenosti strežnikov.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 469
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 22.05.2008 21:55:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
firmware mam (s tega naslova: http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/macosx/32939), restoram pa ga tudi z shift+restore, in potem še uporabim ziphone

tega firmwara mi pa ne more prenest, ker nisem registriran...mogoče kakšen drugi link?

Bo spet (že tretjič v dveh dneh) treba restorat al kaj? :shock:
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 16.01.2008
Prispevkov: 39
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 23.05.2008 07:59:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako je z nastavitvami, ko ga restoras? Ali imas kontakte takoj po restoru ze notri in nastavitve za edge in podobno? Ali je res clean?

Ker tudi ce ga pravilno restoras in potem v iTunsu izberes "restore my settings" namesto new (clean) iPhone se pojavlja ta težava ki jo opisuješ.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 469
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 23.05.2008 08:25:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko ga restoram, ni na telefonu gor nič, nobenih kontaktov, ničesar... res je čisto clean. Pravzaprav še sploh nisem zasledil opcije ''restore my settings'', ker mi vedno napiše kao da ne podpira te sim kartice (noter je simobilova). potem pa zalaufam ziphone in ko vse naredi, mi šele nato ponudi opcijo, mislim da za novi telefon. Kao ime telefona, pa od kod naj sinhronizira kontakte, email...
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 23.12.2007
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 23.05.2008 10:13:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni tudi sedaj že drugič po restoru, ko hočem zagnati naprimer aplikacijo pool vrže ven takoj ob zagnu na home screen. Takoj po restoru je še aplikacija delovala, vendar kasneje ko sem naložil še nekatere ostale med njimi tudi boss tool in premestil aplikacije v free space, je začela aplikacija zafrkavat...kaj naredit ?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 469
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 23.05.2008 11:16:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni se je isto dogajalo tudi s pool aplikacijo Confused

Je mogoče že kdo poskusil, da bi zbrisal vse aplikacije dol in potem ponovno eno po eno gor???
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani