Jabuk
Videoklici, FaceTime
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1655
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 13.02.2015 21:09:18
Videoklici, FaceTime
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kolikor mi je znano, naj bi v omrezjih Mobitel in T2 bili mozni videoklici (preko UMTS). V cem je potem fora, da na kontaktih ni ustrezne ikone za sprozitev videoklica? Tudi ce zacnem navaden klic, je ikona s kamero onemogocena.

Pa se glede Facetime-a... vcasih v kontaktu doda oz. pokaze vrstico "Facetime" z ustreznimi ikonami za zvok in sliko, vcasih je ni. A naj ne bi to bilo vedno prikazano pri kontaktih, ki uporabljajo oz. so prijavljeni v Facetime?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9128
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 13.02.2015 23:23:00
Re: Videoklici, FaceTime
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je pomoje odvisno tudi od nastavitev v Cellular data. Tako pri tebi, kot na drugi strani. Če je Za Facetime izklopljeno, potem dela samo na wifi. In temu primerno se vklapljajo tudi znakci v kontaktih.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 14.02.2015 06:29:32
Re: Videoklici, FaceTime
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
azrael je napisal/a:
Kolikor mi je znano, naj bi v omrezjih Mobitel in T2 bili mozni videoklici (preko UMTS). V cem je potem fora, da na kontaktih ni ustrezne ikone za sprozitev videoklica? Tudi ce zacnem navaden klic, je ikona s kamero onemogocena.

Pa se glede Facetime-a... vcasih v kontaktu doda oz. pokaze vrstico "Facetime" z ustreznimi ikonami za zvok in sliko, vcasih je ni. A naj ne bi to bilo vedno prikazano pri kontaktih, ki uporabljajo oz. so prijavljeni v Facetime?


iPhone ne omogoca videoklica... Pravzaprav skoraj noben novejsi mobilnik (ce po pravici povem, ne poznam prav nobenega) tega ne omogoca... To je ze zgodovina... Wink

Glede Facetime-a... Verjetno so ikone odvisno od trenutnega stanja... Torej dosegljivost, omrezje, mobilni prenos podatkov, wifi,...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9128
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 14.02.2015 10:36:52
Re: Videoklici, FaceTime
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To je sigurno tko.

Zadnjič sem debelo gledal, zakaj na eno gsm cifro ne morem poslat smsja. Na koncu sem ugotovil, da je pred njo pisalo home, kar je za ios landline, na latero ne moreš pošiljat sms. Ko sem to spremenil v gsm, se je pojavla tudi ikonca za sms.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani