Jabuk
Telefonski odzivnik
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2011
Prispevkov: 130
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 22.09.2013 10:08:59
Telefonski odzivnik
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na i5s bi imel telefonski odzivnik če bi imel zasedeno, izklopljeno oz bi imel nekoga na block.

Tale simobilov mi ni všeč. Imel bi tako kot ima NLB 24ur asistenca oz kakšen tak glas kot je bilo leta osemdeset, ko je umrl maršal Tito Smile tovariši in tovarišice, davi smo prejeli vest, da je umrl... Radničkoj klasi, radnim ljudima i narodnostima Smile Smile

Ne ne Smile mslo se zafrkavam. Mel bi čisto preprosto: dobili ste ... Žal je linija zasedena, pokličite kasneje...

Lahko kdo pomaga? Pozna kdo koga iz tv ali radia ki poroča črno kroniko?

Zihr boste napisali, da se mi je zmešalo, zato prosim le da se javi tisti, ki bi mi lahko pomagali.

Lp

Peter
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.09.2013 10:14:39
Re: Telefonski odzivnik
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pero12 je napisal/a:
Na i5s bi imel telefonski odzivnik če bi imel zasedeno, izklopljeno oz bi imel nekoga na block.

Tale simobilov mi ni všeč. Imel bi tako kot ima NLB 24ur asistenca oz kakšen tak glas kot je bilo leta osemdeset, ko je umrl maršal Tito Smile tovariši in tovarišice, davi smo prejeli vest, da je umrl... Radničkoj klasi, radnim ljudima i narodnostima Smile Smile

Ne ne Smile mslo se zafrkavam. Mel bi čisto preprosto: dobili ste ... Žal je linija zasedena, pokličite kasneje...

Lahko kdo pomaga? Pozna kdo koga iz tv ali radia ki poroča črno kroniko?

Zihr boste napisali, da se mi je zmešalo, zato prosim le da se javi tisti, ki bi mi lahko pomagali.

Lp

Peter


Ja maš prav! Zmešal se ti je! Smile
Ce tajnico lahko posnames sam (nevem, ker nimam simobila), potem se posnami sam in s kakim sw-jem spremenis glas. To zagotovo obstaja. Pa zastonj bo.
A mislis da radijci in televizijci delajo to zastonj? Mogoce ti avdić naredi uslugo. Poklic na radio 1.

Pa brez zamere Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 17.07.2011
Prispevkov: 27
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 01.10.2013 12:21:50
Re: Telefonski odzivnik
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vse o Simobilovem odzivniku si lahko prebereš tukaj - http://www.simobil.si/sl/services.cp2?cid=BA35F427-BD06-9E09-FBEC-F324E1BFAAD3&linkid=service

Jaz sem včasih dobil razne cool posnetke na netu (tudi v slovenskem jeziku) in posnel na tajnico s tem, da sem priklopil telefon na računalnik - na iPhonu se pa to po mojem ne da več...
Premaknjeno: Tor 01. Okt 2013 20:53.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani