Jabuk
nakup MacBook Pro 17"
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 16.01.2008
Prispevkov: 39
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 16.04.2008 10:52:22
nakup MacBook Pro 17"
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Odločil sem se za nakup MacBook Pro 17" in sicer tistega, z resolucijo 1920x1200. Kupil ga bom v m-store v Avstriji. Na njihovi spletni strani sem opazil, da lahko izbiram med:
MacBook Pro 17-inch High-Resolution Widescreen Display in
MacBook Pro 17-inch High-Resolution Glossy Widescreen Display.

Predvidevam, da je eden LED drugi pa navaden LCD. Kateri je kateri? In LED je boljši, kajne.

Nadgradnja rama pri njih stane 139€ ali se mi bolj splača, da rame sam kupim in menjam?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.02.2008
Prispevkov: 75
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 16.04.2008 11:44:15
Re: nakup MacBook Pro 17"
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
maat je napisal/a:
Odločil sem se za nakup MacBook Pro 17" in sicer tistega, z resolucijo 1920x1200. Kupil ga bom v m-store v Avstriji. Na njihovi spletni strani sem opazil, da lahko izbiram med:
MacBook Pro 17-inch High-Resolution Widescreen Display in
MacBook Pro 17-inch High-Resolution Glossy Widescreen Display.

Predvidevam, da je eden LED drugi pa navaden LCD. Kateri je kateri? In LED je boljši, kajne.

Nadgradnja rama pri njih stane 139€ ali se mi bolj splača, da rame sam kupim in menjam?


oba sta z LED osvetlitvijo samo eden je z glossy finishom drugi je pa matte

za razliko med glossy screenom in matte screenom si poglej: http://www.google.com/search?hl=en&client=safari&rls=en&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=glossy+vs.+matte+screen&spell=1

jaz preferiram matte, spet drugi glossy, vse je odvisno od tebe kje, kako in zakaj bos uporabljal MBP!

lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.09.2007
Prispevkov: 456
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 16.04.2008 12:14:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mam imam glossy ekratn, ful hd ločljivost. že v štartu sem želel imeti glossy, ker mi tak zaslon pač odgovarja. nekaterim enostavno ne odgovoarja pa če jih z nožem prepričuješ Wink

najbolje, da greš pogledati vsaj osnovno razliko med glossy in mate zaslonoma nekam v kakšno trgovino. rame kupi sam in jih tudi sam zamenjaj. boš veliko prišparal. notri brez problemov in brezhibno delujejo npr. kingstonovi rami, ki so itak vrhunski.

to je to.
pa srečno!
Cool
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.12.2008
Prispevkov: 132
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 23.08.2017 10:22:57
Re: nakup MacBook Pro 17"
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali mi lahko nekdo pove če imata model 2007 in 2008 enako matično?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani