Jabuk
iPhone se ne odziva
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 02.03.2008
Prispevkov: 18
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.04.2008 08:40:19
iPhone se ne odziva
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Včeraj je iPhone delal normalno, kar naenkrat pa nisem mogel več sprejemati klicev, pokazalo je da nekdo kliče,potem pa je ekran zmrznil dokler oseba ni končala s klicem.
Zvečer sem telefon ugasnil in sedaj se ne prižge več, ne morem ga resetirati, skratka nič. Na zaslončku je nrisan jabuček kot da se prižiga, vendar ni odziva, celo noč je bil v takem stanju, zjutraj je bil tudi precej vroč.
Ima kdo idejo kaj bi lahko bilo narobe in kako odpraviti težavo?
Po možnosti brez izbrisa vseh podatkov?

Aja, drugače se mi pa poveže z iTunes, lahko delam kot da deluje normalno, tudi z WinSCP se poveže, samo prižge se pač ne Sad
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 16.01.2008
Prispevkov: 39
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 10.04.2008 09:36:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če se ti normalno poveže z iTunesom, naredi restore. Jaz sem imel podobno težavo, le da je bil pri meni ekran črn. Niti jabučka ni bilo. Tipke in nič se ni odzivalo, itunes pa ga je lepo prepoznal. Restore bo pomagal.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.11.2007
Prispevkov: 311
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 25.04.2008 21:51:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mam podobn probelm zdej in sm ga uklopu u itunes sm mi je prepoznalo da je nov firmware zunej 1.1.4 ker mam jest 1.1.3 ali je dobro zdej da mi updejta in potem restore nardi al se lahko kej zaserje? kako bi lahko nredil samo restore. bi prosu čimhitrejši odgovor rabim telefon Embarassed
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 18.03.2008
Prispevkov: 16
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 26.04.2008 08:27:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Exxon: Daj telefon v restore mode (7 sekund držiš tipki power IN home, po 7 sekundah spustiš power in držiš home še pribljižo 4 sekunde) in ga povežeš z iTunes. Tam narediš restore na originalen apple software, potem ga pa odkleneš z ZiPhone (http://iphone.unlock.no/ - poskrbi za to, da uporabljaš najnovejšo verzijo ziphone-a).

xpayne: Samo restore zadostuje, ampak najprej moraš downloadat 1.1.4 firmware. Zgodilo se ne bo nič groznega, samo z prej omenjenim programom ga boš moral potem spet odkleniti.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 31.03.2008
Prispevkov: 5
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 12.05.2008 13:17:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
NUJNO POMOČ!!!

Tudi pri meni se zgodba ponavlja ko "hard" resetiram iphone torej home + power button za 10 sec mi potem ko ga zelim prizgati sveti ekran z narisanim jabolkom in se nikamor ne premakne, cez nekaj casa pa mi na spodnji del jabolka narise se tiste crtice v krogu vendar vse stoji pri miru in se nikamor ne premakne. POMOČ
Žal mi iphona ne prepoznajo niti itunesi, da bi ga lahko restoral. Mislim, da sem si nekaj pokvaril ko sem nalagal Appsuport preko FTP.


POMOČ!!! Hvala
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 12.05.2008 13:43:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ŽigaG je napisal/a:
Exxon: Daj telefon v restore mode (7 sekund držiš tipki power IN home, po 7 sekundah spustiš power in držiš home še pribljižo 4 sekunde) in ga povežeš z iTunes. Tam narediš restore na originalen apple software, potem ga pa odkleneš z ZiPhone (http://iphone.unlock.no/ - poskrbi za to, da uporabljaš najnovejšo verzijo ziphone-a).

xpayne: Samo restore zadostuje, ampak najprej moraš downloadat 1.1.4 firmware. Zgodilo se ne bo nič groznega, samo z prej omenjenim programom ga boš moral potem spet odkleniti.


Še lažje ga je dat v restore mode tako, da ga popolnoma izklopiš, potem pa držiš Home button in ga med držanjem te tipke priklopiš preko USBja na računalnik, nakar ti pokaže na iPhoneovem ekranu ikono za priklop na iTunes, ki potem zazna iPhone v restore mode.

LP
-J
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 20.03.2008
Prispevkov: 33
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 26.05.2008 09:23:40
Črn zaslon
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na podobno temo, se je meni že parkrat zgodilo da je medtem ko je kdo klical se enostavno zaslon ni prižgal oz. je ostal črn.

Imam pa še 1.1.3., ali bi z updatom zadeva izginila?

Kdo ve kaj je problem?

hvala

lp
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 28.09.2007
Prispevkov: 127
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 26.05.2008 22:21:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nevem kaj je problem lahko ti pa z zagotovostjo potrdim da tudi v 1.1.4 pride do tega
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani