Jabuk
Ipod volume control
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.02.2011
Prispevkov: 138
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 27.06.2013 08:42:31
Ipod volume control
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam 2x ipod 3 shuffle tretje generacije, kupil sem ponaredek beats by dre slušalk (dal sem 6e za en kos) in dejansko delujejo odlično tudi remote (volume up, down itd) deluje brezhibno na iphonu in ipadu. Ko pa jih vtaknem v shuffla deluje od remota samo sredinski gumb (play, stop, next song,...) volume up in down pa ne deluje. Ve mogoce kdo v cem je torej fora da na iphonu deluje to brezhibno na shufflu pa ne deluje?


p.s. mam tud original slusalke (zal samo ene) z njimi pa deluje vse na shufflu.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.02.2011
Prispevkov: 138
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 01.08.2013 14:44:08
Re: Ipod volume control
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ker nisem dobil odgovora, sem malo sam raziskal nekaj malega tudi stestiral samo kaj veliko pa nisem mogel ker imamo pokvarjen osciloskop. ipod shuffle 3 generacije ima narejeno malo drugačno povratno zanko in s tem potrebuje malo drugacen signal za spreminjanje glasnosti, zato naj za spreminjanje glasnosti nebi delovale nobene druge slušalke kot samo originalne applove. Pri četrti generaciji so to spet spremenili nazaj tako da vse neoriginalne slušalke ki imajo daljinca delajo na 1, 2 in 4 generaciji ipod shuffla. Za tretjo generacijo pa so potrebne oiginal slušalke oziroma belkin adapter in potem naprej katerekoli slušalke.

P.S: če kdo prodaja kakšen rabljen shuffle 4generacije mi lahko piše in ga mogoče kupim ker bi ga dva kandidata rada imela (tud pinki barva je ok Smile ). Lahko je brez slušalk in polnilca.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani