Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
izbira iPhona
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2008
Prispevkov: 78
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 25.03.2008 21:07:23
izbira iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz se še vedno odločam od katerega naj telefon naročim. Se opravičujem za te 'napade' z vprašanji ampak sem dobesedno neizkušen v tem in se nebi rad prenaglil, res pa je da bi telefon rad čimprej imel. No trenutno sta 2 ponudnika najbolj zanimiva in oba sta z bolhe.

Prvi je ta:

http://www.bolha.com/oglas3164681

ta je danes dodal oglas...ampak tu mi je malo čudno da tip neve cist nic o telefonu...se prave verzije softwera...neve ce je 1.1.3 ali ce je 1.1.4..pa nic mi skoraj nezna povedat ce je imenik sporihtan, slovar pa te zadeve.


Drugi pa je ta:

http://www.bolha.com/oglas3054573

ta pa telefone dobi komaj v petek...ima pa kot vidite najnovejši software in od nekaterih sem ze slisal da so od njega narocli telefone. ker nekateri dajejo lazne oglase gor. tudi sam sem na to naletel. tako da prosim vsakega ki ima kaj izkusenj z tem da mi predlaga kaj naj naredim. lp in hvala Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.11.2007
Prispevkov: 311
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 25.03.2008 21:10:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jest bi ti osebno še najrajše predlagal nakup prek ebaya saj veš če je člouk pošten ta bolha men prou srdi nism še nikul kle nč kupu.

tam lepo vidš feedback in si sigurn v nekega kupca in tud običajno je mau prevarantov. jest sm kupu iz britanije za 450€ in sm dubu brez komplikacij čez 5 dni in dost drugih stvari tud.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2008
Prispevkov: 78
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 25.03.2008 21:13:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
> jest sm kupu iz britanije za 450€ in sm dubu brez komplikacij čez 5 dni in dost drugih stvari tud.


za 450 € si dobo 16 gb? Smile kak pa je s postnino? Smile
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 24.03.2008
Prispevkov: 19
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 25.03.2008 21:15:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lej jz sm ti na zs poslal ponudbo drugače pa imaš moj oglas tudi na bolhi: http://www.bolha.com/oglas3156826 je 1.1.3 če te zanima še kej piši na ZS
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.11.2007
Prispevkov: 311
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 25.03.2008 21:17:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ne ni biu 16 jest sm ga kupu na začetku k je vn pršu takrt je biu še 8gb.

poštnina me je pa pršla mislm da 15€ (par € gor dol)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2008
Prispevkov: 78
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 25.03.2008 21:26:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
aa tak je to...bom pogledal še malo okrog ja. drugač pa hvala Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 2218
Kraj: Granger
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 26.03.2008 06:54:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
xpayne je napisal/a:
jest bi ti osebno še najrajše predlagal nakup prek ebaya saj veš če je člouk pošten ta bolha men prou srdi nism še nikul kle nč kupu.

tam lepo vidš feedback in si sigurn v nekega kupca in tud običajno je mau prevarantov. jest sm kupu iz britanije za 450€ in sm dubu brez komplikacij čez 5 dni in dost drugih stvari tud.


še edem kle ki pšriporoča ebay Very Happy
sm kupu nanota pa ni blo komplikacij, takisto mi pošljejo vse igre ki jih naročim.
drž pa se powersellerjev, ker so ziher
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 09.11.2007
Prispevkov: 88
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 26.03.2008 21:08:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem dobil 16 GB za 450EUR pri nas. Vse se zmore, če se le hoče. Treba je poiskat prave ljudi.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2008
Prispevkov: 78
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 26.03.2008 21:21:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
uff to je pa res ugodno...pa se pri nas Surprised
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.02.2008
Prispevkov: 75
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 27.03.2008 01:28:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ce lahko jaz pripomnem eno... Zakaj bi preplaveval iphone na bolhi za 200€ ce greš lahko u NY pa ga kupiš po normalni ceni. Zadeva je čist simpl:

Avionska karta do New yorka te pride dobrih 400€, tam tax free nabavis dva iphonea(enga zase enga za na bolho), kupiš se en macbook pro (tudi za na bolho), se usedes nazaj na avion in odpelješ dam...

Z prodanim MBP in iPhoneom zaslužiš za celo pot in pol svojga telefona... Falit ne mors nič, tole pisem iz izkušenj in svojga iphonea Wink, zastonj vikend na Manhattnu in okolici je pa tud fajn...
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 27.03.2008 07:20:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jume je napisal/a:
ce lahko jaz pripomnem eno... Zakaj bi preplaveval iphone na bolhi za 200€ ce greš lahko u NY pa ga kupiš po normalni ceni. Zadeva je čist simpl:

Avionska karta do New yorka te pride dobrih 400€, tam tax free nabavis dva iphonea(enga zase enga za na bolho), kupiš se en macbook pro (tudi za na bolho), se usedes nazaj na avion in odpelješ dam...

Z prodanim MBP in iPhoneom zaslužiš za celo pot in pol svojga telefona... Falit ne mors nič, tole pisem iz izkušenj in svojga iphonea Wink, zastonj vikend na Manhattnu in okolici je pa tud fajn...


Samo ce bi vsi tako delali... potem ne bi mogel prodat drugega iPhona in MBPja na bolhi Cool ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 27.03.2008 08:02:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jume je napisal/a:
Avionska karta do New yorka te pride dobrih 400€, tam tax free nabavis dva iphonea(enga zase enga za na bolho), kupiš se en macbook pro (tudi za na bolho), se usedes nazaj na avion in odpelješ dam...


Try 800-900 EUR, boy. S priključnim letom seveda. Najd mi eno za 400 EUR.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.02.2008
Prispevkov: 75
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 27.03.2008 09:18:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
Jume je napisal/a:
Avionska karta do New yorka te pride dobrih 400€, tam tax free nabavis dva iphonea(enga zase enga za na bolho), kupiš se en macbook pro (tudi za na bolho), se usedes nazaj na avion in odpelješ dam...


Try 800-900 EUR, boy. S priključnim letom seveda. Najd mi eno za 400 EUR.


jaz sem letu za 455 evrov iz munchna (stroski lj-munchen-lj so cca <70EUR). samo na pravi let mors pocakat, za 700 evrov pa letis ze na redni liniji brnik, frankfurt - new york z lufthanso.

priporocam www.kayak.com oz. last minute ponudbe na www.lastminute.si (ali podobne avstrijske/nemske agencije). ugodne povezave so tudi iz londona kjer se leti se ceneje, ampak pol mors kombinirat z easy jetom na brniku pa zna pridit drazje. pazit je treba se da ne letis na praznike pa prides cez maximalno poceni.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 27.03.2008 09:59:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To pa potem ni vec dobrih 400€ Smile ... pa tudi bivanje v U$ nekaj kosta.. ker verjetno ne bos spal na ulici... Najcenejsi leti so tisti, kjer je med prihodom in povratkom vmes vikend ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 27.03.2008 12:29:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
To pa potem ni vec dobrih 400€ Smile ... pa tudi bivanje v U$ nekaj kosta.. ker verjetno ne bos spal na ulici... Najcenejsi leti so tisti, kjer je med prihodom in povratkom vmes vikend ...


Gre kdo? Rabim kompanjone, pa gremo za prvi maj, ali kaj kasneje. Sam ne bi šel.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.02.2008
Prispevkov: 75
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 27.03.2008 12:55:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
Jest je napisal/a:
To pa potem ni vec dobrih 400€ Smile ... pa tudi bivanje v U$ nekaj kosta.. ker verjetno ne bos spal na ulici... Najcenejsi leti so tisti, kjer je med prihodom in povratkom vmes vikend ...


Gre kdo? Rabim kompanjone, pa gremo za prvi maj, ali kaj kasneje. Sam ne bi šel.


Da maja imam v planu s kolegom. New York, sibava po nekaj opreme in krajsi izlet. 3-4 dni. Datuma se nevem verjetno tam okol sredine maja. Za prvomajske so predrage karte. Ni se fixno smo pa na vezi.

lp
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 07.08.2007
Prispevkov: 84
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 29.03.2008 15:12:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Citiram:
Avionska karta do New yorka te pride dobrih 400€, tam tax free nabavis dva iphonea(enga zase enga za na bolho), kupiš se en macbook pro (tudi za na bolho), se usedes nazaj na avion in odpelješ dam...



kako pa nabaviš iPhone tax free?


Eni pravijo da je cena 399$ + davek, drugi da je cena točna taka kot na spletni strani, enekdo je celo govoril da dobiš davek nazaj če greš nekam (sem paozabil kam) in daš zahtevek za vračilo davka, ker izdelek izvoziš iz države... ? kaj je zdaj res?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 29.03.2008 16:11:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
In se boš sekiru za tistih dodatnih $30? Zakal le.
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10366
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 29.03.2008 17:31:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko smo že pri New Yorku - sam sm bil za novoletni čas tm in tut kupil fončič (cena je 399$ + 8.neki neki% davka kokr ga zvezna država New York pač ima na vse zadeve). Jst sm za cel tedn zelo ugodno prišel skozi, sem pa letel LJ-DUNAJ-JFK. Komfort; use kar je blo, sm premiku rit iz letališča na letališče.
Nastanjen sm biu u Savoy park hotel na 57. ulici, kar pomen da sm takoj za vogalom Central park in pa na drugi strani ovinka 5. avenijo in direktivca Apple store (priročno, ne) Cool

Kdaj se vračam? Vračam se zagotovo okoli 10. avgusta ali malo prej. Wink
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 29.03.2008 20:01:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gasper je napisal/a:
Citiram:
Avionska karta do New yorka te pride dobrih 400€, tam tax free nabavis dva iphonea(enga zase enga za na bolho), kupiš se en macbook pro (tudi za na bolho), se usedes nazaj na avion in odpelješ dam...



kako pa nabaviš iPhone tax free?


Eni pravijo da je cena 399$ + davek, drugi da je cena točna taka kot na spletni strani, enekdo je celo govoril da dobiš davek nazaj če greš nekam (sem paozabil kam) in daš zahtevek za vračilo davka, ker izdelek izvoziš iz države... ? kaj je zdaj res?


Nevem, ce ti bojo dali davek nazaj... ker iPhone kupljen v U$ uradno ne mores izvoziti... Ker ce bos to omenil, ti bodo rekli, da moras sklenit narocnino Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani