Jabuk
Kupovanje iPhona
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2008
Prispevkov: 78
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 22.03.2008 22:51:57
Kupovanje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni. Že nekaj časa se navdušujem nad iPhonom, ta teden pa sem se odločil da bi ga kupil 16 gb verzijo s tem najnovejšim sowtwarjem. Naročil sem ga preko bolhe.com...vendar me je tisti 'prodajalec' verjetno dobesedno okoli obrnil. Verjetno ga sploh ni poslal. Zdaj pa kogarkoli pokličem, nima na zalogi iPhona 16 gb. Če kdo prodaja, ali ve kje bi ga lahko dobil prosim če lahko pomaga. Hvala.... lp. Denny Smile [/img]
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 83
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.03.2008 23:51:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
> vendar me je tisti 'prodajalec' verjetno dobesedno okoli obrnil. Verjetno ga sploh ni poslal.

dobrodošel v svetu slovenskih malih oglasov Smile. meni so trije prodajalci naredili enako.

svoj iphone (8gb sicer) sem kupil tule. kolikor sem razbral iz računa in papirja na paketu je to neka trgovina z mobilniki iz stare gorice. komunikacija je dobra, pošiljajo hitro - preko door-to-door (če je seveda na zalogi Razz).
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.11.2007
Prispevkov: 152
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 23.03.2008 10:40:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To so čefurji. Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2008
Prispevkov: 78
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 23.03.2008 10:46:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za hiter odgovor Smile ...tega sem klical včeraj pa jih dobi konec naslednjega tedna. Tako da bom res najverjetneje moral na njega počakati. Ampak nevem kaj imajo ljudje od tega da dajejo gor lažne oglase...nekateri pa šele potem ko dobijo nekaj naročil za iPhone naročajo iz tujine. Kaj pa drugače ste zadovoljni s svojimi telefoni? Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 83
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 23.03.2008 13:32:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
> To so čefurji. Smile

*shrugs*. dobil sem nov telefon - shrink-wrap and all - za vsaj 30€ ceneje (raje kakšno pest € več) od rabljenih pri nas. what do i care kaj so Very Happy.

> Ampak nevem kaj imajo ljudje od tega da dajejo gor lažne oglase...

bolj verjetno je, da folk dobi boljšo ponudbo ali si pač premislijo in se jim pol ne da ubadat še s tabo.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2008
Prispevkov: 78
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 23.03.2008 15:08:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
> bolj verjetno je, da folk dobi boljšo ponudbo ali si pač premislijo in se jim pol ne da ubadat še s tabo.

ja verjetno je res tak...čeprav mi je govoril da naj bi bila pošiljka že oddana...potem sem mu reko naj mi da številko pošiljke da preverim kje je. in če bi bila kje v bližini bi šel sam dvignit to. pa ni bilo nič s tega.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.03.2008
Prispevkov: 111
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 24.03.2008 11:03:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Možno je tudi, da ponudba 16GB verzij ne dosega povpraševanja. Pred dobrim tednom sem bil v USA. Par dni sem klical bližnje Applove trgovine in 16GB niso imeli nilkjer, niti niso vedeli, kdaj jih dobijo.

8GB pa kot listja in trave Mad

B.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.02.2008
Prispevkov: 75
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 24.03.2008 12:49:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blazek je napisal/a:
Možno je tudi, da ponudba 16GB verzij ne dosega povpraševanja. Pred dobrim tednom sem bil v USA. Par dni sem klical bližnje Applove trgovine in 16GB niso imeli nilkjer, niti niso vedeli, kdaj jih dobijo.

8GB pa kot listja in trave Mad

B.


Jaz sem dubu 16gb v Virginii, so mel kar posteno zalogo. Trenutno se 16gb prodaja v razmerju 4:1, isto kot je bla na zacetku razlika med 8 in 4GB. Ljudje hocjo vec placa za media content, meni je 16 minumum, z 32 bi bil pa zelo happy.

Drugac pa na www.apple.com/store se lahko cekira live zaloge v apple store-ih za posamezen produkt.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.03.2008
Prispevkov: 78
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 24.03.2008 17:30:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Smile hvala na informacijah. ...samo jaz nimam zdaj nobenega ki bi mi lahko telefon poslal preko luže Smile ima še kdo kakšne veze da bi lahko dobil 16 gb za solidno ceno Question Very Happy
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani