Jabuk
iPhone in iTouch video problem
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 17.01.2008
Prispevkov: 17
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 17.03.2008 23:52:22
iPhone in iTouch video problem
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni iFani

Sem ponosen lastnik iPhonea- in iTouch-a in pri obeh imam enak problem.
Pri nekaterih video posnetkih, ki jih naložim na kateregakoli od obeh naprav se mi včasih zgodi, da video kar zablokira, najprej zvok in nato čez nekaj sekund še video, ter nato vse skupaj vrže ven - nazaj na meni.
V glavnem nalagam video v H264 codecu, mp4, 1500 kbit/s, audio 48000 b/s, 128000 kbit/s, velikost 640x480, ker sem nekje prebral, da je to najboljša kvaliteta če želiš gledati video potem tudi na TV v še kar dobri kvaliteti.
Mislim da ni porblem v formatu ali codecu, ker se mi to dogaja tudi s podcasti ali pa z videi, ki imajo slabšo kvaliteto. Naložil sem tudi starejše filmčke, ki so mi prej na navadnem iPodu delali normalno.
To se zgodi pri cca. vsakem 3jem filmčku. Vedno ga vrže ven na istem mestu. Če ga zbrišem in ponovno naložim, je lahko uredu, ali pa ga spet vrže ven, vendar na drugem mestu, največkrat pa je po ponovnem nalaganju potem uredu.
Isti film predvajan na računalniku (PC-ju Sad) dela normalno.
Sumim, da se video nekako "uniči" pri prenosu z iTunes-i, ker kot pravim če ponovim še enkrat prenos, v večini primerov problem izgine.
Ali ima kdo podobne probleme ali pa ve za kakšen problem bi tukaj lahko šlo?
Hvala za pomoč Wink

Luka
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.12.2007
Prispevkov: 22
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 19.03.2008 17:06:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dej uporab program za konvertanje videora k je na voljo na naslovu http://www.videora.com/en-us/Converter/iPod-touch/ pa še brezplačen je.
Res hud program k ti poleg videa na posname še podnapise na video če jih maš in pol postane gledanje filmov res užitek!!!
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani