Jabuk
Uninstalled Apps - poraba mobilnih podatkov
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 08.03.2020 08:25:08
Uninstalled Apps - poraba mobilnih podatkov
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Opazil sem, da mi pod seznamom porabe mobilnih podatkov kaže porabo za Uninstalled Apps, ki postopoma narašča. To je po resetu števcev, po katerem tudi nisem odstranil nobenih appov. Torej tega sploh ne bi smelo biti.

Kaj bi lahko to bilo? Ne gre toliko za količino (je zanemarljiva), ampak bolj se sprašujem, če se tudi na odinštaliranje na iOSu ne moremo več zanesti...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 08.03.2020 10:08:44
Re: Uninstalled Apps - poraba mobilnih podatkov
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bi prej rekel, da se na statistiko ne moreš zanesti. Če aplikacije ni, fizično ne more ničesar delati. Razen, če je kak bug v sistemu, da se background fetch taski niso popucali (te namec izvaja sistem). Ali pa, ce sem notri stejejo podatke remote notificationov od aplikacij, ki jih nimaš več (čeprav bi to moral že server filtrirat). Jaz bi rekel, da je servis, ki agregira statistiko buggy in je zabluzil.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 08.03.2020 13:23:07
Re: Uninstalled Apps - poraba mobilnih podatkov
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To dvoje imam zaenkrat nekako na sumu - background taski in notifikacije, od Apple-a in Microsofta. Apple svoje appe lahko samo skrije in ne odinstalira do konca, ce pa grem v Microsoft racun, ki ga ze nekaj casa ne uporabljam vec, pa ima kljub neuporabi vsak dan zabelezeno kaksno aktivnost (OneDrive, Microsoft Flow...).
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani