Jabuk
iPhone: logotipi slovenskih operaterjev
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.03.2008 22:21:15
iPhone: logotipi slovenskih operaterjev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Po začetnih težavah, vendarle nov delujoči dodatek za slovenski iPhone.

Za vas sem pripravil logotipe vašega najljubšega ali manj ljubšega operaterja. Pripravljeni so na način, kot bi to storil Apple. To pomeni, da ne izključite samodejnega zamenjevanja logotipa operaterja, če gostujete v drugem omrežju, zlasti v tujini. Iz na spletu pridobljenih podlog sem izdelal logotipe za iPhone, v nastavitvene datoteke za posameznega operaterja pa sem vpisal EDGE nastavitve za vsakega operaterja posebej in izključil prikazovanje posredovanih klicev (ne potrebujete namestiti dodatka).

Do dodatka pridete tako, da pod Sources v Installerju kliknete Refresh, zatem pa pod "Slovenski paket" izberete "Logotipi GSM operaterjev".

Če ste že nameščali različice pred 1.3.5 jih najprej odstranite!! Obvezno!

Če imate težave, me kontaktirajte po e-mailu, objavljenem v installerju. Prej poizkusite z refresh, odstranitvijo in ponovnim dodajanjem mojega repositorija pod sources.

Komentiraj: http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?p=20414

UPDATE: Za Mobitel je dodan nov logotip, ki sestoji iz majhnega logotipa in imena operaterja. Do tega pridete tako, da v installerju stisnete refresh source in updejtate logotipe.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani