Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
1.1.4. popolni polom
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.03.2008
Prispevkov: 570
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 21.04.2008 18:38:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
vse sem urihtal... najlepša hvala vsem ki ste mi karkoli pomagali!!!
Hvala!
Lp Filip
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 21.04.2008 20:35:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lipe je napisal/a:
Jest je napisal/a:
lipe je napisal/a:
Najprej držim home button in sleep button tako da mi gre iphone v recovery mode --> restoram (shift+ restore)na 1.1.4 --> potem odklenem z ziphone 2.5 --> potem pa se mi v itunes pojavi okno, ki pravi:
iTunes has detected an iPhone in recovery mode. You must restore this iPhone before it can be used with iTunes.
In to pritisnem ok --> potem sem mi pa pokaže tole: http://shrani.si/?1F/9H/12u2rkwu/neimenovana.png

To je to. Iphone je odklenjen samo itunes mi nagaja


Imas slucajno kaksno prastaro verzijo iTunes? Ti javi kaksno napako po restoru na 1.1.4? Katero verzijo ti sedaj kaze v iPhonu?

Probaj v restore mode iti tako,d a iPhone ugasnes, potem pa medtem, ko ga prikljucujes na kabel (ali postavljas v zibko) drzis tipko HOME toliko casa, da na zaslonu dobis uni simbol za nadgradnjo (kabel) in da ga iTunes ne zazna kot iPhone v restore nacinu ...
ko ga vgasnem... potem ko ga dam v dock se sam pržge in se mi jabolko pokaže al takrat pritisnem in držim home button?


Zdaj sem videl, da si ze zrihtal (lahko se poves, kaj je bilo krivo, da prej ni delalo, da bo se kdo drug lahko prebral, ce bo imel podoben problem) ... a vseeno bo se komu prislo prav...

Preden ga priklopis na kabel, drzis HOME gumb in ga ne izpustis, dokler se ne pojavi na ekranu uni kabel, ki ponazarja restore mode...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.03.2008
Prispevkov: 570
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 22.04.2008 13:42:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hmm...
narobe je blo to da sm mel na xpeju kao en mac leopard transformer pol sm ga pa zbrisou in je blo use v redu
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani