Jabuk
Mikro malo podjetje programski nasveti
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.12.2009
Prispevkov: 215
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 24.12.2012 00:21:39
Mikro malo podjetje programski nasveti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imamo manjse podjetje 3 zaposleni 3 mac racunalnike plus osx server. Namen imamo se dokupiti 4 mashine vendsr to sedaj ni point.

Ker nekako sam skrbim za nabavo programov, jih kupujemo preko app stora in preko prodajalcev. Nekako bi zeleli ostati na osx okolju in ne migrirati nonstop in ker podobne teme še nisem zasledil me zanima sledeče kako mate nekateri rešeno programsko okolje v katerem delujete predvsem me zanima pisarniski del a kdo uporablja ms office za mac ali ste rajsi ostali na iwork. Mi smo grafično rešili z creative cloudom, ki deluje na dveh mashinah pod eno licenco oz. Naročnino. Za slike smo kupili aperture, ker se nobenemu lightroom ni zdel vredi za video montažo pa final cut pro x.

Edino pisarniski del je se ostalnerešen ker se nismo mogli odločiti za katero opcijo bi. Smo ostali na trenutni free varianti openoffice. Vendar bi to tudi pocasi uredili. Da bi pridobili na sinhronizaciji in hitrosti obdelave tabel in ostalih podatkov.

Upam da je jasno kaj sem hotel povedati, ker sem pod tabletami protibolečinskimi.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 321
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 24.12.2012 15:51:03
Re: Mikro malo podjetje programski nasveti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hja za texte je iWork + MS Office, za pisanje računov, ponudbo Poslovanje, ...

Kar se tiče pa delitve dokumentov je vse na Synologyu tako da se tm čez zadeve dogajajo.

lp Avi
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani