Jabuk
Butterfly keyboard
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 09.03.2019 11:39:53
Butterfly keyboard
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni

Zanimajo me vaše izkušnje z Butterfly keyboard, ali ste tudi vi imeli težave, najbolj pa me zanima razlika v praksi med 2. (Macbooki 2017) in 3. generacijo (Macbooki 2018).

https://www.youtube.com/watch?v=4QDsqWkUvXQ

Hvala za mnenja.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Moški

Prispevek: #2   Objavljeno 09.03.2019 13:16:01
Re: Butterfly keyboard
Ha, sem precej pregledal o tem problemu. Najprej sem ga "zavrgel", ignoriral, potem pa se je na netu razpaslo toliko izjav o tem, da me resno skrbi. Sam jih sicer nimam, ampak odkar uporabljam ta komp, sem ga mogoče trikrat prestavil z mize, kjer je priklopljen na zunanjo tipkovnico! Tako da moje pričevanje ne pomeni nič. Razen tega, da se bojim, da se tudi meni zgodi kaj podobnega! Sicer mi je tipkovnica všeč, ne moti me, da je hod tipk tako kratek. Čeprav - kot rečeno - sem jo uporabljal le parkrat...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Ni navedeno

Prispevek: #3   Objavljeno 11.03.2019 08:48:13
Re: Butterfly keyboard
Zasnova te tipkovnice je že v osnovi napačna in težave lahko pričakuješ prej ali slej. Sicer ni nujno, da bo tako hudo kot pri nekaterih ampak verjetnost vseeno obstaja. Saj tipkovnica ni tako slaba vendar je Apple s tem modelom kar precej brcnil mimo. Ko sem enkrat probal 2. generacijo se mi je zdela boljša od 1. generacije tako, da je 3. generacija verejtno še boljša saj ima še neko dodatno membrano.

Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2014 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani