Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.10.2009
Prispevkov: 207
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 12.12.2012 09:23:08
Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni je Apple taki krš. Zdaj ga mam že 4. na servisu pa vedno ko ga zamenjajo nočejo dat novega garancijskega lista tak da sem jih že prijavo na Tržni inšpektorat. Komaj čakam da mi poteče naročnina pa grem nazaj na Androida. Pa taki nateg mi je da je 64 gb različica za 200 evrov dražja od 16 gb. Pri samsungu si za to kupiš kartico pa daš 50 evrov za njo pa je to to. Ne pa da za neke kable plačuješ 30 evrov. Nategancija pa taka.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.08.2010
Prispevkov: 313
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 12.12.2012 09:31:15
Re: iPhone garancija
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zakaj nateg? Te je kdo silil v to?
Če ne, si potem ti neumen, da se pustiš "nategnit"....
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 12.12.2012 09:42:24
Re: iPhone garancija
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
simaa ti si se en cudak.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7136
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 12.12.2012 09:52:43
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jao spet en padalec… prjatu veliko užitkov s Samsungom,bog ne daj da gre na servis bos cakal 20dni…

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.10.2009
Prispevkov: 207
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 12.12.2012 09:53:38
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nevem kdo mi je to sporočilo premakno in zato po nepotrebnem odprl novo temo. Sam sem komentiral tole v temi garancija, ker je pač že 4. na servisu.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27198
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 12.12.2012 09:57:04
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem premaknil v novo, ker nima prav nobene zveze s tisto temo (edino to, da gre za iPhone in da je govora o garanciji ...) ... in ker se bo tukaj spet razvila "vojna" iOS vs. Android ...

Pa da se spotoma pokomentiram... Wink Mogoce ves, da za menjavo telefona ni potrebno menjati operaterja ali cakati, da potece aneks. Narocnina ne potece nikoli ... oz. takrat, ko ena od pogodbenih strani prekine pogodbo ... Smile Tako, da lahko gres na Adnroid kadarkoli... Smile

Pa se to glede razlike v ceni. Pri Androidu je delo s pomnilnikom kar problematicno... Se vedno je precej apliakcij, ki ne omogoca shranjevanje na odstranljiv pomnilniski medij... in vecinoma to resi sele root-anje naprave ...

A pri drugih proizvajalcih so kabli zastonj? Confused


Nazadnje urejal/a Jest Sre 12. Dec 2012 10:10; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10368
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 12.12.2012 10:03:16
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
errrrm, a ima sploh smisel? Confused

_________________
...::: Puck0 :::...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 29.02.2008
Prispevkov: 1636
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 12.12.2012 11:24:54
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
simaa je napisal/a:
Meni je Apple taki krš. Zdaj ga mam že 4. na servisu pa vedno ko ga zamenjajo nočejo dat novega garancijskega lista tak da sem jih že prijavo na Tržni inšpektorat. Komaj čakam da mi poteče naročnina pa grem nazaj na Androida. Pa taki nateg mi je da je 64 gb različica za 200 evrov dražja od 16 gb. Pri samsungu si za to kupiš kartico pa daš 50 evrov za njo pa je to to. Ne pa da za neke kable plačuješ 30 evrov. Nategancija pa taka.


Štajerc pač Razz

_________________
mbp late 2008
iPhone 4
ipad1
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 12.12.2012 11:28:32
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ploki. tudi sam sem stajerc in? V cem je problem?
Ni ga preko Stajerca Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 29.02.2008
Prispevkov: 1636
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 12.12.2012 11:48:22
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
He he. Smile

_________________
mbp late 2008
iPhone 4
ipad1
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 12.12.2012 12:07:00
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
simaa je napisal/a:
Meni je Apple taki krš. Zdaj ga mam že 4. na servisu pa vedno ko ga zamenjajo nočejo dat novega garancijskega lista tak da sem jih že prijavo na Tržni inšpektorat. Komaj čakam da mi poteče naročnina pa grem nazaj na Androida. Pa taki nateg mi je da je 64 gb različica za 200 evrov dražja od 16 gb. Pri samsungu si za to kupiš kartico pa daš 50 evrov za njo pa je to to. Ne pa da za neke kable plačuješ 30 evrov. Nategancija pa taka.


Samsungi in androidi te čakajo, so na zalogi,....
Jabukspešl

Jabukspešl

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1392
Kraj: delta quadrant of the galaxy
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 12.12.2012 12:08:08
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
we are stayerc of borg Zombie

_________________
we are  of borg
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 1624
Kraj: Tržišče
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 12.12.2012 12:20:38
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
najlaži je šimfat vsak kup kar želi in tko bo zmeri blo
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 12.12.2012 12:29:13
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iDavid4 je napisal/a:
Jao spet en padalec… prjatu veliko užitkov s Samsungom,bog ne daj da gre na servis bos cakal 20dni…


No, jaz sem uporabnik iPhona od 3-ke naprej ...
... pred 3 tedni sem "đabe" dobil Samsung Galaxy Note 2 in si rekel, ga bom probal, zakaj pa ne. Torej, po treh tednih lahko rečem, da Samsung niso slabi telefoni oz. nikakor niso slabši kot iPhon-i ... vsak ima svoje prednosti in slabosti. To lahko zatrdim, ker sem objektiven in ker sem preizkusil in dejansko uporabljal oba!
... servis, HA! Ravno včeraj je sodelavka klicala na servis (mislim, da FMC), ker se je njeni hčeri zataknil gumb na vrhu iPhona4. Odgovor, ki ga je dobila je, da tega ne popravljajo, ker baje Apple ne zalaga našega trga z rezervnimi deli in da lahko tega noter in za 200€ vzame novo 4 ven!!!!! Dobro, da sem slišal in jo napotil na servis, kjer sem imel tudi svoj iPhone (!!!) ... tako Apple oz. tisti, ki zanj skrbijo, delajo reklamo.

To make a long storry short ... ne se rugat stvarem, ki jih ne poznaš in bodi objektiven, ker ni vse zlato kar se sveti!

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 12.12.2012 12:33:42
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
glede kakovosti materialov in design-a se lahko ostalo skrijejo pred applom
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 12.12.2012 12:45:30
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
scrm je napisal/a:
glede kakovosti materialov in design-a se lahko ostalo skrijejo pred applom


V kakovost materialov se ne bom spuščal ... mislim, da v razredu +600€ nihče nima vgrajenih slabih materijalov. Kakšno plastiko uporablja Apple in kakšno Samsung pa ne vem (verjetno sta oba PC - polikarbonata ... toraj neke blazne razlike ni).
Oblikovanje in všečnost oblik je pa tako ali tako relativna zadeva in zgubljat besed zaradi tega je brez veze. Nekomu je všeč Apple, drugemu Samsung, tretjemu Nokia ... tako pač je. Nekomu se zdi njegova punca najlepša na svetu, drugemu se ta ista oseba zdi povsem povprečna ...

Mislim, da je ta debata brez veze ... tako Apple, kot Samsung (ki by the way izdeluje določene dele iPhona) imata svoje prednosti in slabosti.

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.11.2011
Prispevkov: 298
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 12.12.2012 12:52:47
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:
No, jaz sem uporabnik iPhona od 3-ke naprej ...
... pred 3 tedni sem "đabe" dobil Samsung Galaxy Note 2 in si rekel, ga bom probal, zakaj pa ne. Torej, po treh tednih lahko rečem, da Samsung niso slabi telefoni oz. nikakor niso slabši kot iPhon-i ... vsak ima svoje prednosti in slabosti. To lahko zatrdim, ker sem objektiven in ker sem preizkusil in dejansko uporabljal oba!
... servis, HA! Ravno včeraj je sodelavka klicala na servis (mislim, da FMC), ker se je njeni hčeri zataknil gumb na vrhu iPhona4. Odgovor, ki ga je dobila je, da tega ne popravljajo, ker baje Apple ne zalaga našega trga z rezervnimi deli in da lahko tega noter in za 200€ vzame novo 4 ven!!!!! Dobro, da sem slišal in jo napotil na servis, kjer sem imel tudi svoj iPhone (!!!) ... tako Apple oz. tisti, ki zanj skrbijo, delajo reklamo.

To make a long storry short ... ne se rugat stvarem, ki jih ne poznaš in bodi objektiven, ker ni vse zlato kar se sveti!


Namesto samsung note 2 bi mel raje ipad mini ;P + tako kot je rekel scrm, material se ne more primerjat.
Sem mel samsunga en čas, pa morem rečt da mi dosti bol ustreza apple. Lepše, simpl, pa konc koncev tud kakovostnejše.
Sej je jasno da ni nobena stvar perfect in da je treba včasih dat tud kaj na servis, ampak če gre applov telefon na servis delajo vsi halo kot da je to nemogoče in kot da se to ne bi smelo zgodit. Da ne omenjam teh praskic na 5kah, c'mon... A če bi mel androidov telefon pa bi ti ohišje proč viselo ne bi niti opazil najbrž.
Jasno, vsak je jezn ko kaj crkne na napravi ki jo uporabljaš vsak dan in jo potrebuješ, ampak jebiga, tak pac je.
morem pa potrkat ne samo 3x, saj od vseh applovih naprav, od prve do zadnje, ki si jih lastimo v familiji, ni blo še nobenega cirkusa, razn počen display na iPhone 4 (kar pa je seveda lastna krivda), tako da iz moje strani perfect uporabniške izkušnje z apple napravami.
Vglavnem imo. se pri applovih stvareh dela iz muhe slona glede teh servisov tako iz strani uporabnikov kot tudi servisov.

Edit: seveda pa je res da imajo vsake oči svojega malarja in je vse skupaj odvisno od posameznika.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2011
Prispevkov: 551
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 12.12.2012 13:24:24
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je pa res, da so DEBILI na EMONAGRAMU 2x sem dal telefon tja in nikoli mi niso dali novega garancijskega lista, pa sem 3x reko in napisal, da mora bit in ga niso dali, norčujejo se.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 12.12.2012 13:50:06
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@Mac: iPad že imam in sicer 3 (32GB cellular) ... Very Happy ; ne pravim, da so Apple slabi ali slabši telefoni oz. naprave ... ravno nasprotno. Ravno tako ne pričakujem, da so Apple naprave "nepokvarljive" ... pravim le, da so tudi druge naprave dobre in se lahko kosajo z Applom (no, razen pri računalnikih mislim, da Apple nima konkurence).
Zanimivo pa je, ko tako razmišljam, da sem v življenju (sedaj imam namreč 40 let) imel kar nekaj telefonov in glej ga zlomka, samo iPhone 4 je moral na servis ... od ostale elektronike doma ... "crknu" Asus-ov router in ATV 1. generacije ... pač tako je.

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.12.2010
Prispevkov: 674
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 12.12.2012 14:01:23
Re: Moje nezadovoljstvo z iPhone-om :)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A nimamo mi ene teme "jamralnik" pa še ene druge za "Apple vs. Samsung"
Ma, tud ene konstruktivne debate ni več tle gor. Eno samo jamranje. Smo vsi ratal ene navadne pusice, al kaj.

Če ti ni všeč iPhone ga prodaš, kupiš androida pa ... "splaknt splunt".
Ampak ne, objavljat je treba nebuloze, v to pritegniti čimveč ljudi, dodati še komponento "štajerc" ... da bi se ja čimbolj razvneli .... skratka, da skrajšam

premik v JAMRALNIK

_________________
Gotterdammerung
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani