Jabuk
disk sharing za mac iz windows mašine
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.11.2006
Prispevkov: 72
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 15.02.2008 09:59:21
disk sharing za mac iz windows mašine
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lep pozdrav. Rad mi nekako usposobil, da bi imel mapiran disk na macu, kot ga imam na windows mašini. Na pc-ju imam šeran disk, ki ga pa na macu ne morem listat in brskat. Kakšna ideja, kako naj zadevo uredim?

hvala
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 20.06.2007
Prispevkov: 596
Kraj: LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 18.02.2008 10:54:50
Re: disk sharing za mac iz windows mašine
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
petrru je napisal/a:
Lep pozdrav. Rad mi nekako usposobil, da bi imel mapiran disk na macu, kot ga imam na windows mašini. Na pc-ju imam šeran disk, ki ga pa na macu ne morem listat in brskat. Kakšna ideja, kako naj zadevo uredim?

hvala


Kateri OS uporabljaš, kako maš urejeno domače omrežje, ...?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.11.2006
Prispevkov: 72
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 18.02.2008 15:56:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na starem pc-ju, ki ga sedaj uporabljam za predvajalnik videa, glasbe, shranjevanju podatkov in torrent, je nameščena Vista. Računalnik je na mreži preko routerja. Na macu je pa Leopard. V finderju vidim windows mašino, prav tako na hčerkinem prenosniku vidim maca. Sedaj bi samo še na macu rad ustvaril bljižnico na namizju za disk kjer delim datoteke.

Upam da nisem preveč zakompliciral Smile
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 20.06.2007
Prispevkov: 596
Kraj: LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 18.02.2008 16:58:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
petrru je napisal/a:
Na starem pc-ju, ki ga sedaj uporabljam za predvajalnik videa, glasbe, shranjevanju podatkov in torrent, je nameščena Vista. Računalnik je na mreži preko routerja. Na macu je pa Leopard. V finderju vidim windows mašino, prav tako na hčerkinem prenosniku vidim maca. Sedaj bi samo še na macu rad ustvaril bljižnico na namizju za disk kjer delim datoteke.

Upam da nisem preveč zakompliciral Smile


Ne sedaj je vse jasno. Samo še nekaj. Ali je možno z mac-om brskati po PC-ju? Če je, se naredi samo alias folderja (za cel disk je potrebno narediti alias šele potem, ko se pojavi disk na namizju Leoparda) in ga povleči na namizje oz. željeno lokacijo.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani