Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 64, 65, 66  Naslednja
iPhone in baterija (%)
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1061   Objavljeno 04.05.2020 11:03:01
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nf7 je napisal/a:
Po besedah moje Apple Support svetovalke, Apple brezplačno zamenja napihnjeno baterijo v kolikor je do napihnjenosti prišlo znotraj dveh let od nakupa. Meni se je napihnila po cca. 29 mesecih uporabe.


Meni so ga brezplacno zamenjali na EPL ...


Nazadnje urejal/a Jest Pon 04. Maj 2020 14:39; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1062   Objavljeno 04.05.2020 11:04:13
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
BOBO X je napisal/a:
Kaj je potrebno storiti,ko neseš telefon na servis zaradi menjave baterije??
Je zadosti izklopit find my phone ali še kaj drugega???
Hvala


Kot ze napisano... izklopis Find My iPhone in ce ti ni vseeno za podatke, naredis prej tudi backup ... ce seveda nimas aktiven samodejni backup v iCloud ... Ce so ti podatki zelo pomembni, je fajn, ce naredis prej se backup na racunalniku ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1063   Objavljeno 04.05.2020 11:27:23
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nf7 je napisal/a:
Po besedah moje Apple Support svetovalke, Apple brezplačno zamenja napihnjeno baterijo v kolikor je do napihnjenosti prišlo znotraj dveh let od nakupa. Meni se je napihnila po cca. 29 mesecih uporabe.


To drži. Če je mlajši od dveh let in nima fizicnih poskodb brezplacno menjajo aparat...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.11.2019
Prispevkov: 119
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1064   Objavljeno 04.05.2020 13:56:25
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Kot ze napisano... izklopis Find My iPhone in ce ti ni vseeno za podatke, naredis prej tudi backup ... ce seveda nimas aktiven samodejni backup v iCloud ... Ce so ti podatki zelo pomembni, je fajn, ce naredis prej se backup na racunalniku ...


Like
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 18.04.2020
Prispevkov: 21
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1065   Objavljeno 04.05.2020 16:06:26
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Tale forum je pa glih tko nekak k se kure pogovarjajo mad sabo pa vsaka v svojo stran vlece!

Telefon ni v garanciji.
Zakaj bi potem mogel it v tujino ? Ker v slo ni nobenga k bi zamenal ? Seveda so, ampak tak k ti bo tazga odpru ti bo vejretno v naprej dal kaj za podpisat da v primeru kasnejsega nedelovanja ne odgovarja za nic.

Refurbished ozirima nov telefon? kako ze ce ni v garanciji...

Na iStylu se drzijo pravil ? Lol 😂
Sej ni v garanciji, isti k. kt pa ce das susedu zamenat baterijo k je vsaj enkat iphona odpru.

Na EPL so normalno zamenal baterijo in toj to, vse ostalo je samo odkrivanje tople vode 😄


EPL je zaenkrat še pooblaščeni servis. Kot tak se morajo držati postopka, ta je pri napihnjenih baterijah ne diraj, pa ni važno ali je aparat v garanciji ali ne. Drugo bi bilo, če bi ga uporabnik odnesel na nepooblaščeni pa naj delajo kar hočejo. Me zanima, če so potem zamenjali tudi speaker ali so tudi na to pozabili?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1066   Objavljeno 04.05.2020 20:23:39
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
meow meow je napisal/a:
EPL je zaenkrat še pooblaščeni servis. Kot tak se morajo držati postopka, ta je pri napihnjenih baterijah ne diraj, pa ni važno ali je aparat v garanciji ali ne. Drugo bi bilo, če bi ga uporabnik odnesel na nepooblaščeni pa naj delajo kar hočejo. Me zanima, če so potem zamenjali tudi speaker ali so tudi na to pozabili?

Delas na iStyle mogoce ?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1427
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1067   Objavljeno 04.05.2020 21:06:58
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
meow meow je napisal/a:
EPL je zaenkrat še pooblaščeni servis. Kot tak se morajo držati postopka, ta je pri napihnjenih baterijah ne diraj, pa ni važno ali je aparat v garanciji ali ne. Drugo bi bilo, če bi ga uporabnik odnesel na nepooblaščeni pa naj delajo kar hočejo. Me zanima, če so potem zamenjali tudi speaker ali so tudi na to pozabili?


Zaenkrat še pooblasceni ? Si pa upas ..
A te se zanima kok mililitrov porabjo za razkuzevanje ? A te zanima barva žveka k drži baterijo ... speaker ? Ma dubu je nadgradno na surround 5.1, podpira pro logic II, dolby digital .. 😂

ker komplikator jooojj..

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 18.04.2020
Prispevkov: 21
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1068   Objavljeno 05.05.2020 07:54:23
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Zaenkrat še pooblasceni ? Si pa upas ..
A te se zanima kok mililitrov porabjo za razkuzevanje ? A te zanima barva žveka k drži baterijo ... speaker ? Ma dubu je nadgradno na surround 5.1, podpira pro logic II, dolby digital .. 😂

ker komplikator jooojj..


Prvo zavrnejo stranko, ker so/ste leni fuksi, po posredovanju supporta pa namesto zamenjave telefona zamenjajo stranki baterijo, čeprav jo kot pooblaščeni servis ne bi smeli in potem smo vsi ostali komplikatorji?

Isti si kot Počivalšek, najboljše da se na covid 19 sklicuješ in delaš prosto po....
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 18.04.2020
Prispevkov: 21
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1069   Objavljeno 05.05.2020 07:56:24
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc17 je napisal/a:
Delas na iStyle mogoce ?


Ne delam v serviu, delam pa v podjetju kjer uporabljamo samo jabolka in sem dodobra spoznal 3 od 4 pooblaščenih servisov pri nas.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9108
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1070   Objavljeno 05.05.2020 09:06:06
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kolk mene takile čistuni na obrate spravjo. Res dolgo že poznam ljudi na EPL. Še precej od prej, preden je EPL sploh obstajal. Pa vedno so mi rešili stvari. In pomagali, tudi če jim ne bi bilo treba.

30 let delam z Maci. Pa ne pri enmu delodajalcu ampak samostojno. In dobro vem, kaj pomeni support. Pa ne tak, ki si ga izboriš z odvetnikom, ampak tak, ki ga dobiš po dolgoletnem korektnem sodelovanju. Čeprav sem zanje finančno takorekoč nič, so me vedno obravnavali kot povsem resno stranko.

Pač obojestranski respect.

Se ne bi oglasil, ampak ko gledam kako je tale @mjav s 14 objavami na jabku padel po EPL, ker so v bistvu enmu drugmo rešili zadevo na tak način, da je bil človek zadovoljen. Saj ne morš verjet.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1427
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1071   Objavljeno 05.05.2020 11:42:41
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
meow meow je napisal/a:
Prvo zavrnejo stranko, ker so/ste leni fuksi, po posredovanju supporta pa namesto zamenjave telefona zamenjajo stranki baterijo, čeprav jo kot pooblaščeni servis ne bi smeli in potem smo vsi ostali komplikatorji?

Isti si kot Počivalšek, najboljše da se na covid 19 sklicuješ in delaš prosto po....


Haha, bi rekel da se obstajajo dobri ljudje ki znajo cloveku pomagat ker v sloveniji je situacija malo tezja glede tega kot pa v tujini.

Potem vsi avtomehaniki k fusajo po uradni urah ali pol doma ? So isti k pocivalsek? 😂😂😂😂..

a te pr srcu boli k ma nekdo novo baterijo? 😝 Imas zaradi tega pokvarjen dan? Ne mores delat? Sporoci ti dostavimo karkoli iz lekarne.

Aja pa btw ne delam na EPL k vidm da me ze tko oznacujes.

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.11.2012
Prispevkov: 508
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1072   Objavljeno 05.05.2020 15:05:00
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Osebno ne maram negativnih komentarjev na forumih, ker ena negativna je takoj gor 100 dobrih pa nikoli, lahko pa rečem, da res nimam dobrih izkusenj z EPL, pa res ne bom kako in kaj, sem pa vesel za vse ostale, da ste zadovoljni.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 18.04.2020
Prispevkov: 21
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1073   Objavljeno 05.05.2020 16:45:18
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Haha, bi rekel da se obstajajo dobri ljudje ki znajo cloveku pomagat ker v sloveniji je situacija malo tezja glede tega kot pa v tujini.

Potem vsi avtomehaniki k fusajo po uradni urah ali pol doma ? So isti k pocivalsek? 😂😂😂😂..

a te pr srcu boli k ma nekdo novo baterijo? 😝 Imas zaradi tega pokvarjen dan? Ne mores delat? Sporoci ti dostavimo karkoli iz lekarne.

Aja pa btw ne delam na EPL k vidm da me ze tko oznacujes.


Dejansko ne razumeš, tako da kar zase obišči lekarno.

Še zadnjič: namesto da bi bili srečni, ker se je strranka oglasila pri njih so jo odj... Stranka je morala konaktirati support za nekaj kar pri normalnem servisu ne bi rabila. Namesto, da bi ji zamenjali telefon so ji baterijo, kdo je tu na izgubi in kdo je profitiral presodi sam, če si zmožen.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1427
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1074   Objavljeno 05.05.2020 18:03:25
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
meow meow je napisal/a:
Dejansko ne razumeš, tako da kar zase obišči lekarno.

Še zadnjič: namesto da bi bili srečni, ker se je strranka oglasila pri njih so jo odj... Stranka je morala konaktirati support za nekaj kar pri normalnem servisu ne bi rabila. Namesto, da bi ji zamenjali telefon so ji baterijo, kdo je tu na izgubi in kdo je profitiral presodi sam, če si zmožen.


HAHAAHAAHAHAHAHAHA SJ NE MOREŠ VERJET !!

TELEFON BREZ GARANCIJE, IN ONI BI MOGL NEMU DAT TELEFON DA NEBI BIL NA IZGUBI ? GA JE ISTYLE SPREJEL ODPRTIH ROK ?

UPAM DA TI BOŽIČEK PRINESE KNJIGE DA SE NAUČIŠ BRAT PISAT IN POVEZOVAT DA BOŠ KAJ RAZUMEL!


PA RES NO KDO ZAPOSLUJE TE BUČE!

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2008
Prispevkov: 306
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1075   Objavljeno 05.05.2020 19:57:12
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne ve kdo je tukaj v teh primerih zakompliciral vam pa samo nekaj povem. Jaz ne poznam zive duse na slovenskih servisih vedno smo prisli prijazni in vprasali ce lahko pomagajo in vedno so nas odfukal da so aparati ki jih nosimo izven garancije kljub priznane strani napake s strani apple (vpoklic pri macbook airu).Niti se jim ni dal jebat z nami (ker smo male brezvezne stranke verjetno). Email na apple customer line in je bilo vse urejeno.. se pravi slab customer service. Ne razumejo da ce ruknes toliko denarja za racunalnik da kupis tudi poprodajne storitve. Vem da ne odlocajo oni, ampak lahk se pa vsaj potrudijo. V mojih dveh primerih se niso..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.11.2012
Prispevkov: 508
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1076   Objavljeno 05.05.2020 20:04:38
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dixidoov je napisal/a:
Ne ve kdo je tukaj v teh primerih zakompliciral vam pa samo nekaj povem. Jaz ne poznam zive duse na slovenskih servisih vedno smo prisli prijazni in vprasali ce lahko pomagajo in vedno so nas odfukal da so aparati ki jih nosimo izven garancije kljub priznane strani napake s strani apple (vpoklic pri macbook airu).Niti se jim ni dal jebat z nami (ker smo male brezvezne stranke verjetno). Email na apple customer line in je bilo vse urejeno.. se pravi slab customer service. Ne razumejo da ce ruknes toliko denarja za racunalnik da kupis tudi poprodajne storitve. Vem da ne odlocajo oni, ampak lahk se pa vsaj potrudijo. V mojih dveh primerih se niso..


Like Like Like saj lahko pustite pri nas, če bo pa reklamacija neupravičena stane pregled 25€ in te odslovijo še preden pogledajo aparat v garanciji. In kakšen bo odgovor servisa? Vse dela ok.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1794
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1077   Objavljeno 05.05.2020 20:14:05
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dixidoov je napisal/a:
Ne ve kdo je tukaj v teh primerih zakompliciral vam pa samo nekaj povem. Jaz ne poznam zive duse na slovenskih servisih vedno smo prisli prijazni in vprasali ce lahko pomagajo in vedno so nas odfukal da so aparati ki jih nosimo izven garancije kljub priznane strani napake s strani apple (vpoklic pri macbook airu).Niti se jim ni dal jebat z nami (ker smo male brezvezne stranke verjetno). Email na apple customer line in je bilo vse urejeno.. se pravi slab customer service. Ne razumejo da ce ruknes toliko denarja za racunalnik da kupis tudi poprodajne storitve. Vem da ne odlocajo oni, ampak lahk se pa vsaj potrudijo. V mojih dveh primerih se niso..


Like

Zelo dobro povedano.

Ravno zaradi tega tako pogrešam, da ni Appla v Sloveniji. Izkušnje v Švici in ZDA kar se tiče poprodajnih storitev so svetlobna leta pred tem, kar je v Sloveniji.
Štekam, da imajo naši dilerji svojo računico in nek kompleksen odnos z Applom, ampak za stranke je to slabo in tu ni kaj dosti za debatirati.

Bom pa na tem mestu tudi priznal, da je moja izkušnja, da se stvari v zadnjih letih izboljšujejo. Recimo 4-5 let nazaj sem imel par res bednih izkušenj na EPL. Lani in predlani sem imel na servisu Macbooka (repair program) in X-a (baterija) in je vse šlo zelo korektno in po mojem tudi presenetljivo hitro (X je bil v 24 urah, Macbook so zrihtali v 3 dneh).
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 15.12.2015
Prispevkov: 190
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1078   Objavljeno 11.05.2020 14:59:07
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Malo izven konteksta. Ko odstranim display na iphone 6s je spodaj neko črno lepilo. Za kaj služi to lepilo? Ga je nujno dati nazaj?
Menjal sem baterijo.

_________________
????Apple iPhone 13, 128GB Midnight
⌚Apple watch 6 44mm Blue Aluminium
Airpods Pro
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 942
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1079   Objavljeno 11.05.2020 17:37:45
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
davyd1994 je napisal/a:
Malo izven konteksta. Ko odstranim display na iphone 6s je spodaj neko črno lepilo. Za kaj služi to lepilo? Ga je nujno dati nazaj?
Menjal sem baterijo.


To lepilo služi kot neka zaščita pred vdorom vode. Načeloma 6S nima IPXX standarda, ampak so pri njem začeli uporabljati to lepilo. Če ga ne namestiš na novo, nima kaj bit.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2007
Prispevkov: 352
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1080   Objavljeno 13.05.2020 13:29:49
Re: iPhone in baterija (%)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi moj post verjetno malo izven konteksta, ampak glede na to, da je pohvala, ne bo nič narobe.

Potreboval sem baterijo za hčerkin iphone 6 plus. Malo pobrskam in najdem na www.outletshop.si. Včeraj ob 11.40 naročim, danes ob 10 uri poštar že prinese, vstavim v telefon in dela vse BP. Po navadni pošti v manj kot 24 urah! Like

Ja tista lepila so za vodotesnost in seveda ko enkrat telefon odpreš ni več vodotesen.
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 64, 65, 66  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani