Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
SGP Spigen folije in ovitki
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 08.11.2012 15:15:47
SGP Spigen folije in ovitki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Podjetje Tehnet, ki se ukvarja s prodajo ovitkov in dodatkov za iPhone / iPade in ostale mobilne naprave je poslalo na test folije za iPhone 5 in pa ultra thin air ovitek za iPhone 5.
Sam sem si nekaj dni nazaj kupil bumper za iPhone 5 - Neo Hybrid EX, s katerim sem bil zadovoljen. Kot sem napisal je sestavljen iz dveh delov, gume in plastičnega roba. Guma ščiti notranjo stran telefona pred praskami zaradi prahu in podobne umazanije. V paketu je tudi zaščitna folija za sprednjo in zadnjo stran telefona.

Pa začnimo z ultra thin air ovitkom. Ovitek je matt barve in se mi zdi da je zelo primeren za črno barvo iPhona 5. Zelo podoben je ovitkom pinlo slice 3 katerega sem uporabljal tudi na 4/4S.
Všeč mi je ker je tanek in ker ima lahek dostop do gumbov. Zadnja stran iPhona je še vedno vidna. V paketu je priložena ena folija ultra crystal za sprednjo stran.

Na test sem prejel še dva paketka folij za sprednjo stran - ultra crystal in ultra oleophobic. V vsakem paketu dobimo dve folije za sprednjo stran, squeegee za lažje odstranjevanje mehurčkov, krpico za čiščenje ekrana, nalepke za odstranjevanje prahu ter literaturo.
Priporočam drugo folijo - olephobic, saj ima premaz proti prstnim odtisom. Folije sem namestil brez mehurčkov, prvo je potrebno s krpico očistiti ekran in potem z nalepkami odstraniti še zadnji prah. Folijo namestimo na ekran ( jaz sem prvo poravnal kamero in slušalko ) nato pa s squeegeejem odstranimo odvečne mehurčke. Pazljivi bodite, pri ravnanju folije ker ko se folija zalima na ekran jo je zelo težko odlepiti in ponovno namestiti.
Obe folije sta nevidne in ne spremenita kvalitete retina displaya..

V galeriji si lahko vse skupaj ogledate kako izgleda na črnem iPhonu 5.
Priporočam spletno trgovino TehNet, ker imajo brezplačno dostavo in še popust za uporabnike Jabuk.si.



Slike

Jabi

Jabi

Pridružen/a: 23.06.2011
Prispevkov: 6
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 17.01.2013 14:34:48
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,

jaz imam pa zaenkrat slabšo izkušnjo s tem podjetjem.

30.12.2012 sem naročil ovitek za iP5, od Spiegna Slim Armor, ob katerem je pisalo da izdelek ni na zalogi, je pa dobavljiv v prb. 7 dneh.

Plačal sem preko Paypala, izdelek stane 22,99 EUR. Ker se zavedam da so okoli novega leta ljudje na dopustih, nisem želel preveč težiti, zato sem 10.1.2013 poslal prvi mail na njihov kontakt info@tehnet.si, z željo, da mi razkrijejo približni rok dobave ovitka.

Ker na prvi mail nisem dobil odgovora, prav tako pa se mi ni nihče javljal na kontaktno številko, ki je navedena na inet strani, sem 15.1. poslal še drugi mail, na katerega do danes nisem dobil odgovora. Prav tako sem večkrat probal z njihovo številko, na katero pa se noben ne oglasi.

Glede na odzivnost sem preveril stanje družbe Tehnet, in ugotovil, da je imela družba oz. s.p. večkrat blokiran račun, prav tako pa je račun blokiran od 6.12.2012 pa do danes.

Upam da se bo uporabnik Tehnet oglasil vsaj na forumu, če je že drugače nedosegljiv in razložil, zakaj do danes ni ovitka in če ta sploh bo. Če v roku parih dni ne dobim odgovora bom preko paypala sprožil postopek za vračilo deanrja, če ga bom sploh še kdaj videl, uporabnikom foruma pa v opozorilo pred nakupi na strani www.tehnet.si. Prav tako bom v primeru nedobave izdelka sprožil vse postopke, ki so primerni, pa ne zaradi 23 EUR, ampak zato, ker tako poslovanje ni korektno.


Lep pozdrav, Matevž
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.02.2011
Prispevkov: 74
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 17.01.2013 14:42:39
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

Pa jaz imam popolnoma identičen problem, njihova odzivnost je nična. Kaj pomaga če prodajajo nevemkakokakovostne izdelke če imajo pa custumer care v podnu. Niti po mailu niti po telefonu ni odzivnosti. V njihovih splošnih pogojih piše da te o vsem obveščajo, tudi da so poslali blago na naslov, vendar od njih ne bu ne mu.

Mogoče kdo ve kako stoji sedaj ta firma in/ali sploh naročeno blago odpošilja?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 942
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 17.01.2013 20:02:41
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem si naročil 3.1.2013 Glas.TR steklo za i5. Na prvi mail mi je človek odgovoril da bo dobavljeno v 10 dneh. Zdaj je 14 dni, noben se ne javlja na telefon, ne odpisuje na maile. Izdelek če bo dobavljen pa naj mi ga pošlje, sprejel ga nebom, ker mam pun curak takega odnosa...
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 23.06.2011
Prispevkov: 6
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 17.01.2013 20:58:29
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Men se zdi, da bomo bolj slabo prevzemal narocene stvari.

Stran se sicer obnavlja od kar jo spremljam, so na voljo novi ovitki, vprasanje le, ce ne samo zato, da se pobere se zadnji denar.

A mogoce kdo ve kako gre zahteva po vracilu denarja preko paypala?

Lp, Matevz
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 942
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 17.01.2013 21:04:36
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mlah4 je napisal/a:
Men se zdi, da bomo bolj slabo prevzemal narocene stvari.

Stran se sicer obnavlja od kar jo spremljam, so na voljo novi ovitki, vprasanje le, ce ne samo zato, da se pobere se zadnji denar.

A mogoce kdo ve kako gre zahteva po vracilu denarja preko paypala?

Lp, Matevz


Kar se tiče refundov preko Paypala. Na tvojem PayPalu pod zgodovino transakcij imaš vse nakupe. Poišči tega in kontaktiraj prodajalca. Če ti on ne odgovori. Lahko kontaktiraš PayPal resolution center. Pa pol oni dalje to rihtajo. Refund lahko zahtevaš 45 dni po plačilu, če izdelka nisi dobil ali ni pravi.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.07.2009
Prispevkov: 538
Kraj: Gorenjska
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 17.01.2013 22:01:05
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mislim da v ponedeljek 21.1 pridejo ovitki do njega, ker naj bi imel neke težave z dobavo ali karkoli že. V glavnem jest sem danes govoril z njim in mi je zatrdil da boste vsi vključno z mano obveščeni po mailu pa še neki popust mi je obljubil oziroma vsem ki so že naročili in sedaj čakamo tko da bo brez panike Very Happy

_________________
????????⚫⚪
????☯☢????
????????????????
❌⭕❌⭕
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 942
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 17.01.2013 22:33:53
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Black Mamba je napisal/a:
mislim da v ponedeljek 21.1 pridejo ovitki do njega, ker naj bi imel neke težave z dobavo ali karkoli že. V glavnem jest sem danes govoril z njim in mi je zatrdil da boste vsi vključno z mano obveščeni po mailu pa še neki popust mi je obljubil oziroma vsem ki so že naročili in sedaj čakamo tko da bo brez panike Very Happy


Kakorkoli , to se javi, napiše v mail ali pa kaj drugega. Ignoriranje sporočil ni način.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.07.2009
Prispevkov: 538
Kraj: Gorenjska
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 17.01.2013 23:12:01
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To je vse res lahko bi na svojo stran kaj sporočil Very Happy
Mi pa rekel da je bil v ameriki in je danes šele prišel domov
tko, da naj bi drug teden vsi dobili svoja naročila.
Upam Smile

_________________
????????⚫⚪
????☯☢????
????????????????
❌⭕❌⭕
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 17.01.2013 23:13:54
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Malo se je zgubil Embarassed
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 17.01.2013 23:23:49
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za moje pojme cist ne profi odnos!
Jest se nism pri njih nic narocil in po dogodkih, ki jih opisujete tudi ne mislim.
To, da ima podjetje blokiran racun je zaskrbljujoce! Izogibajte se te trgovine!

Ne delam slabe reklame, ampak so jo sami nared'l.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.01.2011
Prispevkov: 666
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 18.01.2013 06:09:06
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kolega tud caka se na bumper. Skoda ker etuiji so drugace super.

_________________
 iPhone 14 256GB Space Grey
 Macbook Pro 2016 Retina Touch
 Watch Ultra
 IPad 6th gen.
 TV 4k 5th gen.
 Airpods Pro
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.02.2011
Prispevkov: 74
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 18.01.2013 09:00:00
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zakaj bi se izogibal trgovini, jaz nisem vnaprej plačal ampak sem dal opcijo plačilo po dostavi, Moti me to da sem narocil Ultra Crystal mix folije ,kjer je pisalo da so na zalogi. Vse kar bi rad torej vedel je ali so bile folije odposlate glede na pisanje ostalih uporabnikov da ima trgovina probleme.

Je pa res da sem se odločil o nakupu preko te trgovine izključno na podlagi priporočil o strani Jabuk uporabnikov.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 23.06.2011
Prispevkov: 6
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 18.01.2013 09:11:47
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,

da ne bo zdaj zgledalo, da blatimo to trgovino. Če ovitek pride po 21.1, bom to tudi povedal na forumu. Trenutno me njihova blokada računa ne zanima. Daje pa signal, da je lahko kaj narobe, predvsem, če gledamo, da od spletne trgovine ni nobenega odgovora, kar se mi v svoji zgodovini naročanja po spletu še ni zgodilo.

Ne vem zakaj so problemi, dodatki od Spigna so res super, že na iPhone 4 sem imel njihov ovitek in folije in sem bil zelo zadovoljen. Sploh ima Tehnet odličen asortiman izdelkov. Kaj ga serjejo, mi ni jasno.

Če bi mi odgovorna oseba odpisala in povedala da so težave z dobavo in ovitek pride šele čez tri, štiri tedne bi to pač sprejel, ampak da pa ni nobenega replyja, to pa ni korektno. Maili delujejo tudi v Ameriki, če so že stroški telefona visoki.

Če bo slučajno kakšen odziv, ali pa celo dobim ovitek, sporočim.

Lep pozdrav,

Matevž
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 23.06.2011
Prispevkov: 6
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 21.01.2013 10:03:25
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,

danes mi je Tehnet sam vrnil denar preko paypala, kar pomeni da ovitka ne bo. Škoda.

Ga bom moral iskati drugje.

Lep pozdrav,

Matevž
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 2137
Kraj: Nova Gorica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 21.01.2013 10:23:27
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@mlah4 zakaj pa ne direkt iz USA narocis? Jaz sem si SGP argos za 5-ko narocil direkt iz USA, ko so meli 26% popust....cena cca. 25€ z postnino.

Lp Primoz

_________________
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 23.06.2011
Prispevkov: 6
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 21.01.2013 11:02:43
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa ja, to mi je edina. Še bolj kot sam ovitek mi je zanimiv komplet, ki ga imajo v akciji, GlasT in Slim Armor skupaj.

https://www.spigen.com/iphone-5-full-armor.html

Pride 45,75 $ skupaj s poštnino. A mi lahko poveš, kako je s carino in DDVjem, na kakšne zneske se obračunajo itd., ker sem že mal preiskal preiskal okoli, pa ne najdem aktualnih odgovorov.

Lep pozdrav,

Matevž
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 23.06.2011
Prispevkov: 6
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 21.01.2013 11:33:09
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem naroču, pa kar bo, bo.

Lep pozdrav,

Matevž
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 2137
Kraj: Nova Gorica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 21.01.2013 12:57:13
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem vedno narocal manjse zneske od 40$...nikol nisem dobil kake carine ipd za doplacat.

Lp Primoz

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 942
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 24.01.2013 13:14:17
Re: SGP Spigen folije in ovitki (TehNet)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A je že kdo prejel kakšen paket od TehNeta ?

Namreč jaz svojega naročila še zdaj nisem prejel, je pa smešno, da ima tale iz TehNeta težave z dobavo, jaz pa sem naročil potem isto stvar iz uradne Spigenove strani, pa sem prejel stvar v 5 dneh Smile Tako da, nasvet za vse ki boste naročali od Spigena. Naročite na uradni strani. Ob vsakem nakupu do zdaj sem prejel Gift Card za 8$ kar je v bistvu zastonj poštnina Smile Pa še hitro prejmete paket.

Aja, če bo kdo nameščal GLAS.tR na telefon. Hah. Naj to počne v kopalnici, par minutk po tem ko se je nekdo noter tuširal. Ker jaz sem to počel v kuhinji, in sem en GLAS.tR uničil, ker se je spodaj nabralo polno prahu. Drugega pa sem dobil v kopalnici gor brez kakršnegakoli problema.

LP, Nejc

PS : Podarim GIFT CARD 7.99$ Spigen SGP Smile Kdor prej pride prej dobi Smile ZS Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani