Jabuk
Problem pri upgrade-u na 1.1.2
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 111
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 07.02.2008 03:12:44
Problem pri upgrade-u na 1.1.2
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
S pomočjo Oktoprep-a in iTunes (7.4) sem skušal narediti upgrade iz 1.1.1 na 1.1.2, vendar mi vsakič, ko v itunes zaženem Apple 1.1.2 ipsw datoteko za upgrade po kratkem času vrže ven error, da ni dovolj pomnilnika (There is not enough memory available), telefon pa se zaklene v recovery mode. Na začetku sem mislil, da je problem v iphone-u, zato sem zbrisal filme in tako sprostil 3gb prostora, vendar se je error ponovil. Naložil sem BossTool, skopiral applikacije, fonte in zvonenja ter s tem na manjši particiji naredil 130mb prostora, kar tudi ni pomagalo. Na koncu sem spraznil še disk na svojem računalniku, vendar tudi to ni pomagalo, error se vztrajno ponavlja. Vmes sem tudi 2x rebootal računalnik, brez učinka.

Kakšna ideja? Sad
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 07.02.2008 08:00:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pomoje imas premalo prostora na kaksni drugi particiji... ne na tisti, kjer se shranjujejo pesmi in videi...

S Putty-jem (iz Win) ali Terminalom (iz MAC) se povezi na iPhone in vpisi ukaz df -h (lahko tudi s pomocjo aplikacije Terminal direktno na iPhonu)

Vrne ti potem nekaj v tem stilu:



Pomoje je pomembna tista prva (/dev/disk0s1) in tretja (/dev/disk0s2) particija ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 111
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 07.02.2008 11:57:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Izpiše mi to:



Po moje je prostora dovolj... Confused
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani