Jabuk
Extract mdbackup datotek
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 07.12.2007
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 05.02.2008 01:44:17
Extract mdbackup datotek
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo med downgradem ( enem izmed mnogih) iz 1.1.3 sem izgubil podatke (stevilke, maile...) ker je malo nerodno sprasevat ljudi s katerimi imam samo poslovne stike ponovmo za stevilke sem se te odlocil dobiti iz backupa. Po navadi bi itunes te stevilke sam nalozil nazaj ampak nekje med potjo je iTunes te podatke "izgubil" in prisiljen sem bil narediti nov profil v iTunes. Zacuda sem med enim od updatov skopiral vse mdbackup datoteke (upam da je so v teh se podatki).

Ker sedaj ni vec moznosti, da bi to posodobil preko iTunes bo treba te dayoteke nekako extractati (da dobim db datoteke). Kako mi je to storiti? Nasel sem sicer perl skripto, ki naj bi ma macu yo omogocala. Jest mi je priskocil na pomoc (svojega maca se nisem pobral) ampak nama ni uspelo. Ce ima kdo kake izkusnje kako do teh informacij ali pa bi znal to extractat na dan z besedo Wink
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani