Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Naslednja
Philips HUE
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2010
Prispevkov: 474
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 13.11.2016 10:51:15
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se pofočkam še jaz:
Že nekaj časa imam namreč hue sistem - bridge je verzija 2, žarnice so bele in ne barvne. Vse skupaj povezano s homekitom in openhabom.
Imam tudi eno osramovo lightify žarnico, ki je povezana na bridge in normalno deluje s hue appom. Ne dela pa s homekitom. vsaj neposredno preko hue bridga (hue bridge je ne exposa homekitu). To sem zaobšel z uporabo openhaba in openhab-homekit bridga.
V sistemu imam tudi hue dimmer switche, ki so fenomenalna pogruntavscina.
Zdnje čase se oziram še za senzorji gibanja - v ožjem izboru sta trenutno elgato eve in hue motion sensor, vendar slednji ne deluje s homekitom, kar je lahko downside z vidika hišne avtomatizacije.

Glede barvnih žarnic pa priporočam nakup samo t.i. 3gen hue žarnic, ki imajo bistveno boljšo reprodukcijo modrih in zelenih odtenkov od prejšnjih generacij.

Toliko
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2010
Prispevkov: 474
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #62   Objavljeno 13.11.2016 10:54:04
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
E fajn, da se je našel nekdo.
Zgoraj si napisal 2x navadna (ne bela) žarnica? Ce sem prav razumel v nadaljevanju si pa kupil navadne (bele) žarnice. A na teh navadnih belih se da spreminjat temperaturo (Toplo bela-hladno bela) in dimmer?

Torej uporabljaš hue appin ne apple home?

Kje si pa nabavil zadevo za 90€?


Hue ima v ponudbi
hue white in
hue white ambiance

Slednje podpirajo nastavitev temperature svetlobe, prve ne.

osebno menim, da so white ambiance nepotreben in nesmiseln nakup.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #63   Objavljeno 13.11.2016 11:09:09
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
trirog je napisal/a:
Hue ima v ponudbi
hue white in
hue white ambiance

Slednje podpirajo nastavitev temperature svetlobe, prve ne.

osebno menim, da so white ambiance nepotreben in nesmiseln nakup.



za ucenje v poznih urah zna kar lepo pasat bolj topla barva. meni osebno zelo in ne kupin niti klasicne svetilke brez moznisti reguliranja ozvspreminjana. odvisno od uporabe Smile

Hue Go pa nima se nihsce? Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #64   Objavljeno 13.11.2016 11:20:29
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
trirog je napisal/a:
Hue ima v ponudbi
hue white in
hue white ambiance

Slednje podpirajo nastavitev temperature svetlobe, prve ne.

osebno menim, da so white ambiance nepotreben in nesmiseln nakup.


Ma bega me ker je teh produktiv z različnimi imeni da je kr groza. Nevem ali ti omenjas enega izmed njih. Namrec bele obstajajo tudi hue lux. A to so te ambience ki jih omenjaš? A to je spet en drug produkt?

Na hue dimmer lahko zvežeš 10 zarnic in dimmas vse naenkrat ali vsako posebej? Samo moras verjetno to prej zdefinirat al kako?
Kaj pa se en produkt hue tap? Pa pa ima 4 stikala, da lahko ločeno prižigaš do 4 zarnice oz. scene...nima pa dimerja.

Nism vedel da hue senzor ne podpira homekit. Sem mislil da je pogoj za homekit hue bride2. In bi valjda pricakoval da vse kar je vezanega na bride2 da dela potem tudi z apple home aplikacijo Confused
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #65   Objavljeno 13.11.2016 11:23:44
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
za ucenje v poznih urah zna kar lepo pasat bolj topla barva. meni osebno zelo in ne kupin niti klasicne svetilke brez moznisti reguliranja ozvspreminjana. odvisno od uporabe Smile

Hue Go pa nima se nihsce? Smile


Tudi jaz se strinjam da pride prav menjava barvne temperature (vsaj mislim tako).
Kar se tiče hue go pa tut mene matra.

Skratka zdej na orto študiram, da bo na koncu veseli december res veseli Smile in da bo neki igračkanja tut za fotra Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #66   Objavljeno 13.11.2016 11:25:49
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa še to...a hue color žarnice se da navzven razbrst katere generacije so? Ene imajo trup sive barve, ene bele...skatka na škatli dvomim da pise za katero gen. gre.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.09.2010
Prispevkov: 54
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #67   Objavljeno 13.11.2016 11:53:54
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
E fajn, da se je našel nekdo.
Zgoraj si napisal 2x navadna (ne bela) žarnica? Ce sem prav razumel v nadaljevanju si pa kupil navadne (bele) žarnice. A na teh navadnih belih se da spreminjat temperaturo (Toplo bela-hladno bela) in dimmer?

Torej uporabljaš hue appin ne apple home?

Kje si pa nabavil zadevo za 90€?

--------------------------------------------------------------------------------------

No žarnice so tisti dve kateri sta poleg v ''kitu'', lahko seveda spreminjaš
jakost svetlobe in tudi dimmer lahko uporabljaš.
Uporabljam pa kar hue applikacijo, seveda imam vse skupaj povezano v Apple home aplikacijo, vendar tam (še) nisem našel dodatnih funkcij,
so mi v hue appl. bolj prijazne funkcije Smile pa še preko neta dela vse skupaj, res pa je, da se v Apple home še nisem veliko poglabljal - beri nimam časa in
moram še kaj okrog bajte narediti (listje pograbiti in podobno) sem po mojem na forumu najstarejši uporabnik (mogoče je Jest starejši Smile)
aja - kupil sem vse skupaj v ljubljani -v Apple trgovini v ta visoki stolpnici,
tam so prijazne punce, katere pomagajo starejšim občanom in samo tam kupujem Apple in ostalo opremo - zaradi prijaznosti, cene so pa itq povsod tam tam..
Moram pa preizkusiti še kakšno Osram žarnico, menda naj bi delale z hue sistemom, vendar bom barvno kupil v ponedeljek (pri istoru originalno)..
sicer pa osebno pričakujem kakšne novoletne popuste pa si bom takrat privoščil malce večji nakup teh žarnic vsaj za glavne prostore v bajti.
Malce me jezi da sistem EVE ni kompatibilen z Hue - če bi to bilo bi bila
skoraj zmaga Smile

Če te kaj zanima kar na dan,
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #68   Objavljeno 13.11.2016 12:04:08
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hitcher je napisal/a:
--------------------------------------------------------------------------------------

No žarnice so tisti dve kateri sta poleg v ''kitu'', lahko seveda spreminjaš
jakost svetlobe in tudi dimmer lahko uporabljaš.
Uporabljam pa kar hue applikacijo, seveda imam vse skupaj povezano v Apple home aplikacijo, vendar tam (še) nisem našel dodatnih funkcij,
so mi v hue appl. bolj prijazne funkcije Smile pa še preko neta dela vse skupaj, res pa je, da se v Apple home še nisem veliko poglabljal - beri nimam časa in
moram še kaj okrog bajte narediti (listje pograbiti in podobno) sem po mojem na forumu najstarejši uporabnik (mogoče je Jest starejši Smile)
aja - kupil sem vse skupaj v ljubljani -v Apple trgovini v ta visoki stolpnici,
tam so prijazne punce, katere pomagajo starejšim občanom in samo tam kupujem Apple in ostalo opremo - zaradi prijaznosti, cene so pa itq povsod tam tam..
Moram pa preizkusiti še kakšno Osram žarnico, menda naj bi delale z hue sistemom, vendar bom barvno kupil v ponedeljek (pri istoru originalno)..
sicer pa osebno pričakujem kakšne novoletne popuste pa si bom takrat privoščil malce večji nakup teh žarnic vsaj za glavne prostore v bajti.
Malce me jezi da sistem EVE ni kompatibilen z Hue - če bi to bilo bi bila
skoraj zmaga Smile

Če te kaj zanima kar na dan,


Jakost svetolobe in dimmer je eno in isto. Verjetno pa ne mores pri teh zarnicah spremnjat oddtenka bele barve. Pa ok...sej to ta trenutek niti ni pomembno.

Eve in hue na nek način sta kompatibilna. Ravno zato je tu apple home. Tako hue kot eve sta podprta z apple homekit. Torej hue in eve lahko uporabljas z njihovimi appi, kar je ok. Medtem ko apple home pa omogoca ta ti dve zadevi hkrati lahko uporabljas v apple home aplikaciji. In ravno point tega je lih to. Znotraj tvojega wifi-ja za to ne rabis nič dodatnega od applea. Ce pa bi rad uporabljad "od doma" preko aplikacije home na iNapravi pa rabis doma imet se apple tv in sicer vsaj verzijo 3 ali višjo. V nekaterih primerih je predpogoj apple tv 4, vendar v našem primeru osvetljave to ni pogoj. Pogoj pa je pri kamerah.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2010
Prispevkov: 474
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #69   Objavljeno 13.11.2016 14:43:09
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hitcher je napisal/a:
--------------------------------------------------------------------------------------

No žarnice so tisti dve kateri sta poleg v ''kitu'', lahko seveda spreminjaš
jakost svetlobe in tudi dimmer lahko uporabljaš.
Uporabljam pa kar hue applikacijo, seveda imam vse skupaj povezano v Apple home aplikacijo, vendar tam (še) nisem našel dodatnih funkcij,
so mi v hue appl. bolj prijazne funkcije Smile pa še preko neta dela vse skupaj, res pa je, da se v Apple home še nisem veliko poglabljal - beri nimam časa in
moram še kaj okrog bajte narediti (listje pograbiti in podobno) sem po mojem na forumu najstarejši uporabnik (mogoče je Jest starejši Smile)
aja - kupil sem vse skupaj v ljubljani -v Apple trgovini v ta visoki stolpnici,
tam so prijazne punce, katere pomagajo starejšim občanom in samo tam kupujem Apple in ostalo opremo - zaradi prijaznosti, cene so pa itq povsod tam tam..
Moram pa preizkusiti še kakšno Osram žarnico, menda naj bi delale z hue sistemom, vendar bom barvno kupil v ponedeljek (pri istoru originalno)..
sicer pa osebno pričakujem kakšne novoletne popuste pa si bom takrat privoščil malce večji nakup teh žarnic vsaj za glavne prostore v bajti.
Malce me jezi da sistem EVE ni kompatibilen z Hue - če bi to bilo bi bila
skoraj zmaga Smile

Če te kaj zanima kar na dan,


Ne kupuj osrama, ker niso kompatibilne s homekitom.

Res da eve ni kompatibilen s hue-jem je pa s homekitom in lahko prizigas in ugasas zarnice z njim
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2010
Prispevkov: 474
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #70   Objavljeno 13.11.2016 14:48:21
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
Ma bega me ker je teh produktiv z različnimi imeni da je kr groza. Nevem ali ti omenjas enega izmed njih. Namrec bele obstajajo tudi hue lux. A to so te ambience ki jih omenjaš? A to je spet en drug produkt?

Na hue dimmer lahko zvežeš 10 zarnic in dimmas vse naenkrat ali vsako posebej? Samo moras verjetno to prej zdefinirat al kako?
Kaj pa se en produkt hue tap? Pa pa ima 4 stikala, da lahko ločeno prižigaš do 4 zarnice oz. scene...nima pa dimerja.

Nism vedel da hue senzor ne podpira homekit. Sem mislil da je pogoj za homekit hue bride2. In bi valjda pricakoval da vse kar je vezanega na bride2 da dela potem tudi z apple home aplikacijo Confused


Lux je bila prva generacija "belih" žarnic, ki so jo potem nadomestile white, če se ne motim.

Žarnice vežeš bodisi na bridge bodisi na dimmer (dimmer+zarnice delajo tudi ce nimas hue bridga). V sistemu, kjer obstaja bridge, se zarnice in dimmer vezejo na bridge in dimmer preko bridga posredno krmili zarnice.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #71   Objavljeno 13.11.2016 15:37:21
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
trirog je napisal/a:
Ne kupuj osrama, ker niso kompatibilne s homekitom.

Res da eve ni kompatibilen s hue-jem je pa s homekitom in lahko prizigas in ugasas zarnice z njim


A ni osram kompatibilen z hue bridgom, le ta pa z apple homekit. Samo kot si omenil to se ne pomeni da lahko osram krmilis preko apple home aplikacije na iNapravah. Smile skratka sem men so dolocene zadeve jasne, samo priznam pa da kar konkretno zavozlane. Ce nisi nek tehnični človek, pol ti sploh ne more bit jasno kaj in kako Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.09.2010
Prispevkov: 54
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #72   Objavljeno 13.11.2016 18:22:59
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
A ni osram kompatibilen z hue bridgom, le ta pa z apple homekit. Samo kot si omenil to se ne pomeni da lahko osram krmilis preko apple home aplikacije na iNapravah. Smile skratka sem men so dolocene zadeve jasne, samo priznam pa da kar konkretno zavozlane. Ce nisi nek tehnični človek, pol ti sploh ne more bit jasno kaj in kako Smile


Osram-ove žarnice so kompatibilne z hue sistemom, sicer imajo smešen način priključitve na hue (nek vklop/5 sek pavze, pa izklop in zopet 5 sek pavze...) vendar delujejo samo z hue in ne z home od appla, tako da
eno bom nabavil za test, so nekaj cenejše (cca. 10 EUR), ampak to je 3 kave Smile pa da vidim dejansko kako je s tem.
Saj pravim - upam da bodo za novo leto kje kakšni popusti pri original hue modelih in ne nekaj v garaži narejenega Sad
Sem pa videl, da se na hue lahko povežeš preko spletnega odjemalca in potem lahko neke osnove programiraš sam (API), to moram še malce
''naštudirati'', pa potem kakšen php/phyton za poizkusit je, sedaj ko se
bliža sneg, pa bodo dnevi/noči dolge Smile, da ne bom samo ''kvačkal''..
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #73   Objavljeno 13.11.2016 18:28:39
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No poročaj da vidmo kako se osram obnese.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #74   Objavljeno 13.11.2016 18:31:16
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@hitcher in ostali, ki uporabljate te smart žarnice in produkte:

Koliko pridejo ti žarnice sploh v poštev oz. v uporabo? Sam ne vidim nekega presežka v uporabi, sploh ne žarnic npr. v dnevni sobi (kaj mi bo tam, da bom imel stikalo vedno vklopljeno, ter bo tako posledično lahko žarnica delovala preko neke smart naprave?

pa da daš par deset € oz. še kar več za žarnico kjer ti to ne pride do velikega pošteva? mislim.. bolj mi je logično da ko stanem nad posteljo pritisnem stikalo pa prižgen luč, na drugi strani pa ugasnem ko grem iz sobe in enako na vseh drugih mestih... kot pa da vzamem telefon in zaženem app ter prižgen tam luč, pa potem spet vzamem telefon pa ugasnem ko želim ugasnit...

ne vem no, samo sprašujem, ker sam ne vidim pravega pomena v vseh prostorih, razen v prostorih, kjer imaš mogoče le eno stikalo ali kako koli že.


Meni se bolj dopade "smart house", krmiljena s krmilniki (npr. Siemens), pa maš raznorazne pogoje... nekaj takega tudi sam izdelujem. Pa tam nimaš problema z dragimi žarnicami če bodo crknle in šlo nekaj deset € vstran, ampak le zamenjaš klasično žarnico, saj je sama inštalacija "pametna". Je pa res, da je bolj zakomplicirano kaj takega, vendar... zanima me nekaj konkretnih primerov kje uporabiti te smart žarnice, da bodo prišle učitno prav. Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.09.2010
Prispevkov: 54
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #75   Objavljeno 13.11.2016 18:50:03
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
[quote="kerco46"]@hitcher in ostali, ki uporabljate te smart žarnice in produkte:

Kje pridejo prav,

Meni banalna zadeva, doma imamo živali in koliko krat se mi je naredilo
da sva imela plan prej prideti domov, preden bo tema. Ampak ne..
sedaj se (npr.) ne sekiram prav veliko na inapravi prižgem luč pa je in to
kjerkoli se nahajam, da le imam internet..
mah saj pametni domovi - to je itq filozofska zadeva zakaj kje in kako, ter
za kakšno ceno - pa bodi pameten, nekje je treba začeti, če investicije niso
še velike si lahko privoščim tudi manjši izpad € (če žena ne ve Wink)
Aha - saj res, Imam tudi Philips TV, kateri ima amgilight, tale zadeva naj bi bila tudi v hue podprta, torej gledam neko oddajo, pa potem vse lampe svetijo v tem načinu - je še čas za test Smile


skratka - ali pametne napeljave in te rešitve, ali pa neumne napeljave
in drugačne rešitve (za bolj lene - ampak takoj dela Smile)

Povej kaj pa ti delaš - katero področje pri pametnih bajtah/domovih ?
pa pametni avtoti prihajajo in kaj še - samo mi postajamo malce dummy.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2010
Prispevkov: 474
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #76   Objavljeno 13.11.2016 23:05:10
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
A ni osram kompatibilen z hue bridgom, le ta pa z apple homekit. Samo kot si omenil to se ne pomeni da lahko osram krmilis preko apple home aplikacije na iNapravah. Smile skratka sem men so dolocene zadeve jasne, samo priznam pa da kar konkretno zavozlane. Ce nisi nek tehnični človek, pol ti sploh ne more bit jasno kaj in kako Smile


Okej, morda sem bil nejasen.

Evropske osramove lightify žarnice, ki se jih kupu samostojno (ne v kitu) se da povezati s hue bridgem z normalnom scanom - ni potrebno nobene telovadbe s stikalom.
Težava je v tem, da hue bridge teh žarnic ne registrira kot homekit kompatibilnih in se jih zato ne da krmiliti preko homekita.
Normalno se jih pa da krmiliti preko hue bridga z ustrezno aplikacijo ali preko HUE APIja.

Zato sem tudi napisal da Osramove žarnice (niso vredne) razlike v ceni - ker izgubiš določeno funkcionalnost. Sam sem jo nabavil za testiranje in mi je kar malo žal ...
Če koga zanima jo z veseljem prodam(ZS)...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #77   Objavljeno 14.11.2016 00:26:07
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Super, fajn razloženo.
Poročam ko dobim barvni kit. Upam le da dobim 3. Gen žarnic.
Kako prepoznam ce so res 3 gen? Bridge ni problem je ge 2. Gen (apple homekit) kvadratne oblike. Prej je bil brideg okrogle oblike.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2010
Prispevkov: 474
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #78   Objavljeno 14.11.2016 08:47:16
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Philips pravi:
You'll be able to tell it's a new white & color bulb by the 'Richer colors' sign at the packing which is in the top right corner on the front. The bulb itself will have a white heatsink with text: " Philips, Hue white and color".
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #79   Objavljeno 14.11.2016 13:29:13
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, res je...richer colors je tisto kar je treba iskat ce zelis imet 3. gen.
Jest sem narocil cel kup krame Smile bomo vidli ko pride in poročam.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #80   Objavljeno 17.11.2016 22:20:34
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da malo updatam temo...
Narocil 14.11, dobil pa ze 16.11 vso kramo in sicer

- Philips Hue White and Color ambiance 10W E27 starter kit
- dodatno eno Philips Hue White and Color ambiance 10W E27
- Controller Philips Hue Wireless dimming kit + Philips Hue White 9.5W
- pa še fino luč Philips Hue GO

Prva izkušnja je super. Sicer je tole fajn igrača. Dnevna in kuhinja ki sta en velik prostor je fajn tala colors, da bi pa imel po celem stanovanju color pa ni potrebe. Je pa fajn ce so ambiance kar pomeni da odtenek bele lahko spreminjas, kakor ti paše.

Zadevo sem zaenkrat zrihtal z philips hue aplikacijo. Je pa zanimivo da ob tem applikacija home že dobiva dodaljene naprave itd. Minus ki ga dam applu in njihovemu HOME sistamu je ta da lahko štelam jakost posamežne žarnice, ne pa tudi dveh skupaj ali skupini.
Ce dam primer: luč v kuhinji ima 2 žarnici. V apple home aplikaciji vidim racimo kuhinja_zarnica_1 in kuhinja_zarnica_2. vsaki žarnici lahko spreminjas barve in jakost. In ker je to ena sama luč združiš žarnici v eno luč. Potem pa izgubim funkcionalnost. Samo se ugašam in prižigam lahko. Dimat pa ne gre.

To ke res felik fail. Res mi ni jasno kva so razmišljal.

Skratka, ce ima kdo se kako dobro izkušnjo in pozna kako dobro hue aplikacijo kar z besedo na dan.

Še to...pohvalim lahko hue kontroler (stikalo + dimer). Tole bom verjetno se kaj nabavil.

Skratka igrače za nas ta velke Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani