Jabuk
Problem International
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 145
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 24.01.2008 08:51:45
Problem International
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pojavil se mi je en problem, malo sem nekomu kazal, kako je fino na macu menjat tipkovnice in jezik,.. pa mi je kar naenkrat napisal : The application System Preferences quit unexpectedly.. (Ignore, Report, Relaunch). Od tedaj International v prefrencih ne morem zagnati (se mi vedno sesuje).
Kaže, da sem kako tipkovnico in njej nekompaktibilni jezik izbral? Sicer tipkovnico lahko izbiram, če kliknem na zastavico zgoraj desno, če pa kliknem Open International se mi sesuje. Kasneje sem instaliral čez slovenski paket (prej ga nisem imel) pa nič bolje.
Se da kako povrnit prvotne nastavitve?
A ja, Leopard, Powerbook G4 (PowerPC)
Thx Matjaz
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.01.2007
Prispevkov: 134
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 24.01.2008 13:27:01
Re: Problem International
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
matjazp2 je napisal/a:
Pojavil se mi je en problem, malo sem nekomu kazal, kako je fino na macu menjat tipkovnice in jezik,.. pa mi je kar naenkrat napisal : The application System Preferences quit unexpectedly.. (Ignore, Report, Relaunch). Od tedaj International v prefrencih ne morem zagnati (se mi vedno sesuje).
Kaže, da sem kako tipkovnico in njej nekompaktibilni jezik izbral? Sicer tipkovnico lahko izbiram, če kliknem na zastavico zgoraj desno, če pa kliknem Open International se mi sesuje. Kasneje sem instaliral čez slovenski paket (prej ga nisem imel) pa nič bolje.
Se da kako povrnit prvotne nastavitve?
A ja, Leopard, Powerbook G4 (PowerPC)
Thx Matjaz


Imel sem isti problem.
Rešil sem tako, da sem kreiral nov profil in prekopiral nastavitve. Ta starega pa sem zbrisal.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 02.04.2007
Prispevkov: 185
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 24.01.2008 13:29:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Matjaz, ne se igrat z sofisticiranimi izdelki Rolling Eyes
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani