Jabuk
igre za ibooka g4 1.2mhz 512mb ram
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 04.03.2005 15:21:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
janez je napisal (in pomotoma oddal med novice):

Ker bom postal v kratkem novi lastnik ibooka g4 1.2mhz, 512ram, 31mb ati9200,...sem se med drugim tudi vprasal, kaksne igre sploh delujejo na ibooku. Po pregledu na applovi uradni strani naj bi jih zadovoljivo delalo kar nekaj. Predvsem so mi zanimive ford racing, max payne, true crime: streets of l.a., moh:allied assault in soldier of fortune.

Kaj mislite? Izkusnje&predlogi...

_________________
http://www.bitenc.si/
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 114
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 04.03.2005 15:45:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Best OS X freeware games

Za krajsanje casa na poti idealno Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 51
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 04.03.2005 18:02:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jah Ford Racing sm probu sam sm ga po 2 minutah zbrisu z diska, cista stala...
Drgac pa mi je bil Max Payn ker hud. MOH mih pa sede za spilat prek neta, SOF pa me ni kej prevec prepricu.
Drugace bi ti pa priporocu ksn WarCraft al pa C&C Generals, to bo ti mogl cist kull laufat.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 114
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 04.03.2005 20:14:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce ti sedejo RPG, potem ti lahko priporocam Neverwinter Nights - laufa super, zarad nje sem skor par izpitov padel Smile
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 07.03.2005 10:54:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Administrator, najprej oprosti za pomoto - pac zacetniske napake (se ne bo vec ponovilo).

Preden se vrnem k igram, naj povem, da sem postal ponosen lastnik novega ibooka, in sem na kratko receno - NAVDUSEN!!! Tile appli so pa res nekaj posebnega! Se posebej sem navdusen nad prijetnimi malenkostmi, kot so applov svetleci znak na ozadju zaslona, iPhotov slideshow efekt, sleep mode funkcija,.... Res velja tisto: Get a life - get a Mac!! PC-ji pri meni niso vec dobrodosli! Tudi Office 2004 je super (zanima me samo, kako se ga preklopi na celotni zaslon, saj se mi vedno odpre samo na cca. 4/5 zaslona). Problem imam samo z vedno ponavljajocim preklapljanjem med slo in us tipkovnico - obstaja kaksna resitev??

Tudi pri EPL-u so bili zelo prijazni in korektni. Dodatni ram je bil zastonj, prav tako sem dobil popust za gotovino (+applov originalni kemicni svincnik). Z ibookcom je vse o.k., razen tipkovnica je na desni strani slabo vpeta ("hod" cca. 1mm; precej motece), vendar mislim, da mi bodo to ob naslednjem obisku popravili.

Hvala za predloge glede iger. Kje pa se jih da v Sloveniji dobiti oz. kupiti? Baje so precej drage? Mogoce tujina (Avstrija, Italija)? Nekatere igre naj bi delovale tako na PC-jih kot Applih....imate kaksne izkusnje?


Ni navedeno

Prispevek: #6   Objavljeno 07.03.2005 12:04:19
Odgovori s citatom
rešitev za svoje težave s preklaplanjem tipkovnice najdeš tu Slovenski paket 4.0

igre pa je mogoče kupiti pri EPL (cene od 10k do 20k).

obenem pa pozdravljen nov Mac user :mac: :love:
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 66
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 08.03.2005 13:15:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz na zelo podobni konfiguraciji igram Call of Duty (predvsem za lan partije kjer sem edin z macom), Heroes of might and magic 4, Northland... Potegni si zastonj program od Aspyr zaloznika, ki ti stestira sistem in pove kaj vse lahko igras na svojem macu.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 114
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 08.03.2005 17:11:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Program pa je:

Aspyr Game Agent
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 09.03.2005 08:37:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Fantje, hvala za odgovore! Zdej mam pa se eno off-topic vprasanje, in sicer kako se v os x poveca okna na celoten zaslon, npr. tako kot v windowsih z maximize window (ikonco desno zgoraj). Ko npr. odprem office, mi nikoli ne odpre celoten zaslon, amapk samo cca. 2/3, potem moram pa rocno nastavit velikost okna. Tudi ko kliknem + ikono levo zgoraj, mi okna ne poveca cez cel zaslon. Tudi meni z uporabnimi ikonami (toolbars) je posebej na zaslonu in ga ne morem premikati skupaj z osnovnim oknom?? Vem da je osnovno vprasanje, vendar sem sele zacetnik, zato vas prosim za pomoc....
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 114
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 09.03.2005 14:15:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ha, to bo pa tezka...OS X namrec nima "Maximize" gumba ampak "Zoom", ki se obnasa cist drugace (za moje pojme prevec nekonsistentno).

Vec si lahka preberes na Win XP vs OS X, razdelek Maximize VS Zoom.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 79
Kraj: LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 09.03.2005 22:09:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Janez ce imas tezave z vpenjanjem tipkovnice pocekiraj navodila. Ali pa ti povem da imas med esc in F1 ter med F11 in F12(eject) dva kvadratka ki ju z nohti potegnes proti sebi in odskoci se tipkovnica. Notri bos zagledal AirPort kartico pod njo pa RAM. (sam sem dogradil 512 MB RAMa zato to vem) no ti samo lepo odpri pa nazaj zapri da se tipkovnica lepo uleze. Poglej se prej v navodila ce jih imas da ne bom potem jaz kaj kriv! Laughing
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 11.03.2005 08:50:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Theos, sem naredil kot si narocil....tipkovnica dela super, nobenih "hodov" vec!!


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani