Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 115, 116, 117
iPhone 5 težave - take in drugačne
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.06.2013
Prispevkov: 719
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2321   Objavljeno 14.09.2015 17:05:50
Re: iPhone 5 težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Slab kontakt lcd kabla na matično. Če se to ni dogajalo pred menjavo baterije, se je pri menjavi nekaj zgodilo. Kaka smet, slabo protjen kabel, mogoče kak uničen kontakt na kablu.

_________________
LG G6
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.10.2011
Prispevkov: 336
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2322   Objavljeno 14.09.2015 20:06:30
Re: iPhone 5 težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Verjetno res. Sem probal ponovno pritrditi že nekaj časa nazaj pa ne pomaga. Predlagane rešitve?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.09.2015
Prispevkov: 20
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2323   Objavljeno 15.10.2015 21:16:08
Re: iPhone 5 težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zdravo

po posodobitvi na ios 9.x sem opazil da ura ni več točna oziroma se kar ustavi. ko ga ugasnem in resetiram dela cca 15min ok potem spet isto. izklopil vse sorte nastavitve prav tako nastavil ročno....

je to zaradi posodobitve ali je kaj drugega? ima kdo isti ali podoben primer?

lp
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 26.03.2010
Prispevkov: 51
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2324   Objavljeno 15.10.2015 21:49:51
Re: iPhone 5 težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam iPhone 5, ki mu včasih nagaja tipka za vklop. Ko sem iskal po netu opis težave sem ugotovil, da obstaja Apple program menjave sleep tipke. Po serijski številki naj bi bil tudi moj "deležen" tega programa. iPhone je kupljen na simobilu, kam naj nesem zadevo v popravilo in kakšen je strošek tega popravila? Na garancijskem listu je naveden servis Emonagram doo. Telefon je star dve leti in sedem mesecev. Za koristen nasvet se lepo zahvaljujem.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.03.2012
Prispevkov: 1432
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2325   Objavljeno 15.10.2015 21:51:00
Re: iPhone 5 težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nesi ga na EPL brez dokumentov in nic praviti, kje je bil kupljen in bodo stvar uredili Wink
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 10.10.2015
Prispevkov: 4
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2326   Objavljeno 22.10.2015 22:01:15
Re: iPhone 5 težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ravnokar sem zamenjal baterijo na iPhone 5. Vse v redu, samo omrežja mi ne najde (Searching...) Sem že zresetiral telefon, Cellular, Wifi, SIM ven pa not dal pa še vedno. Kaj naj naredim? Hvala
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.11.2013
Prispevkov: 45
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2327   Objavljeno 22.10.2015 22:15:55
Re: iPhone 5 težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
na i5 mi aux vhod ne dela već, karkoli vklopim ( slusalke, zvocnik, itd ), šumi, dela use na pol.
a se je kermu to že gdaj nardil? a gre za kaksno lazjo zadevo ali se ne splača nič popravljat in je vse hin ? Cool
iPhone Doctor

iPhone Doctor

Pridružen/a: 05.07.2010
Prispevkov: 1091
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2328   Objavljeno 23.10.2015 13:30:24
Re: iPhone 5 težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
oberhammer je napisal/a:
Ravnokar sem zamenjal baterijo na iPhone 5. Vse v redu, samo omrežja mi ne najde (Searching...) Sem že zresetiral telefon, Cellular, Wifi, SIM ven pa not dal pa še vedno. Kaj naj naredim? Hvala


Povezi se preko wifi na internet in malo pocakaj da se iphone ponovno aktivira. Ura in datum se bosta nastavila avtomatsko, ti pa bos lahko dobil omrezje.

_________________
Lp
mobi-com
_________________________________
GSM SERVIS | Trgovina mobi-COM
iPhone Doctor

iPhone Doctor

Pridružen/a: 05.07.2010
Prispevkov: 1091
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2329   Objavljeno 23.10.2015 13:31:36
Re: iPhone 5 težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
HotrodSLO je napisal/a:
na i5 mi aux vhod ne dela već, karkoli vklopim ( slusalke, zvocnik, itd ), šumi, dela use na pol.
a se je kermu to že gdaj nardil? a gre za kaksno lazjo zadevo ali se ne splača nič popravljat in je vse hin ? Cool


Njaprej scisti aux port z kaksno iglo in spihaj potem pa ponovno poskusi. Ce ni nic bolje bo potrebno zamenjati audiflex kabel.
Prinesi na servis pa bomo uredili Like

_________________
Lp
mobi-com
_________________________________
GSM SERVIS | Trgovina mobi-COM
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.09.2009
Prispevkov: 99
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2330   Objavljeno 01.09.2016 06:26:50
Petica štrajka
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Po menjavi baterije, imam težave. Iphone5 ob priklopu na polnilec napiše connect to iTunnes. Ob priklopu na Maca se ne zgodi nič. Mac ga ne prepozna. Telefona tudi ne morem spraviti v DFU mode,hard reset, itd... Kakšen predlog oz. rešitev?
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 11.09.2012
Prispevkov: 18
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2331   Objavljeno 26.09.2016 07:20:03
Re: iPhone 5 težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni!

Obracam se na Vas, ker mi je pred 3 meseci neimenovani servis menjal na iPhonu 5 baterijo in polnilno postajo. Vse je delovalo super, vendar ne vec kot tri mesece. Pred iztekom garancije na omenjeno popravilo, je naprava prikazovala da se polni, ko si vanjo vtaknil polnilni kabel, le procenti baterije niso nikoli narasli, kljub temu polnjenju. Tako se je baterija cisto izpraznila.
Napravo sem nesel nazaj na servis in tam so mi rekli da se je najverjetneje odklopila baterija, ker nisem naprave "KAO" dolgo polnil. Baterijo so mi sicer zamenjali z novo in napolnili, ko pa sem prisel domov pa sem z novo baterijo naredil samo 2-3 cikla polnjenja-praznjenja nakar se je sedaj napaka pojavila nazaj. Noce polniti, oz, kaze da se polni, napolni ga do 1%, dlje pa ne gre. Poizkusil sem z drugim polnilcem, kablom im sam diagnosticiral da polnilec al kabel ni problem.
Zanima me Vase mnenje o tem, o napaki in mogoce kaksen dober servis?

Prijazen pozdrav.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.02.2011
Prispevkov: 205
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2332   Objavljeno 23.01.2017 22:58:55
Re: iPhone 5 težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo!

Sestri je danes začela nagajati petka in sicer se je kar na lepem iphone ugasnil in prižgal do zaslona z applom logotom, tako je potem minilo kakšne pol urce dokler se ni čisto prižgal, po 5 minutah se je ponovno ugasnil, spet bel zaslon in apple logo. Sedaj pa telefon sploh ne pride več iz tega belega ekrana z apple znakom, že ene dve uri je tako, ne pomaga ne hard reset, niti se ga ne da ugasnit, nič. Sicer sem poskušal če bi se ga dalo v recovery mode pa potem s programom ven, ampak ne gre niti do recovery moda, kaj več si pa ne upam počet, da ne bo vsa krivda na moji strani.

Problem pa je, da sestra ni naredila back up-a, seveda si pa želi slike ohrant. Sedaj me zanima, če mogoče kdo ve, ali kakšen servis (uraden ali neuraden od appla) počne kaj takega, da bi lahko povrnil slike, v bistvu hoče samo to, ker nekaj popravljati (če je kaj s hardwearom) itak nima namena, ker bo kupila nov telefon. Hvala Smile
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 115, 116, 117
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani