Jabuk
ECG
Jabuček

Jabuček

Kraj: Jesenice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 05.10.2019 13:50:16
ECG
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nekje sen zasledil da naj bi se zadevo dalo akticirati, ampak moras biti v tujini ... kaj to pomeni? Je kaksna opcija da se to aktivira oz deluje ali pac ne (zaenkrat)?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Ni navedeno

Prispevek: #2   Objavljeno 05.10.2019 14:03:25
Re: ECG
Vse imaš napisano v Temi za Apple Watch S4 in S5.
Jabuček

Jabuček

Ni navedeno

Prispevek: #3   Objavljeno 05.10.2019 14:42:44
MiBa je napisal/a:
Nekje sen zasledil da naj bi se zadevo dalo akticirati, ampak moras biti v tujini ... kaj to pomeni? Je kaksna opcija da se to aktivira oz deluje ali pac ne (zaenkrat)?

Enim dela, enim ne.

Kar sem jaz zaenkrat opazil ima iStyle isti model za SLO in HR trg in glede na to bi mogla iti aktivacija v HR. Je pa res, da ostali na hrvaskem prodajajo model za hrvaski trg. Je mogoce, da kupis v istyle na hrvaskem in ti potem ne dela ekg app na hrvaskem? Dvomim...

Za 4ko, ki so jo kupili v SLO vecina ni mogla aktivirati. Zdj nevem a je to samo zaradi tega, ker niso pravilno nastavili nastavitev ali pa je res v sami uri software blokada.

Jaz nisem tvegal in sem jo kupil iz AT.

Fajn bi bilo, da bi en napisal, ki je ze probal aktivirati in ni slo, kaj vse je naredil. Nevem, a je dovolj regijske nastavitve na iPhonu in Apple watch v drzavi kjer si.

Vsekakor se mi zdi, da niso stestirane vse moznosti, verjetno zaradi tega kot je vecina napisala, da ko ti dela 3x sprobas pol pa pozabis, da sploh obstaja funkcija Smile

Stevie Wozniak

Ni navedeno

Prispevek: #4   Objavljeno 06.10.2019 09:53:26
Jerry je napisal/a:
Enim dela, enim ne.

Kar sem jaz zaenkrat opazil ima iStyle isti model za SLO in HR trg in glede na to bi mogla iti aktivacija v HR. Je pa res, da ostali na hrvaskem prodajajo model za hrvaski trg. Je mogoce, da kupis v istyle na hrvaskem in ti potem ne dela ekg app na hrvaskem? Dvomim...

Za 4ko, ki so jo kupili v SLO vecina ni mogla aktivirati. Zdj nevem a je to samo zaradi tega, ker niso pravilno nastavili nastavitev ali pa je res v sami uri software blokada.

Jaz nisem tvegal in sem jo kupil iz AT.

Fajn bi bilo, da bi en napisal, ki je ze probal aktivirati in ni slo, kaj vse je naredil. Nevem, a je dovolj regijske nastavitve na iPhonu in Apple watch v drzavi kjer si.

Vse kar potrebuješ, da si prijavljen na operaterja v državi, ki to podpira. Nobene regije ali česarkoli ni potrebno. Potem aktiviraš in dela ali ti pa celo sama ura to predlaga. To je to.

Vsekakor se mi zdi, da niso stestirane vse moznosti, verjetno zaradi tega kot je vecina napisala, da ko ti dela 3x sprobas pol pa pozabis, da sploh obstaja funkcija Smile

Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2014 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani