Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 26, 27, 28  Naslednja
iPad težave
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.01.2010
Prispevkov: 934
Kraj: apple
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #441   Objavljeno 14.05.2016 12:55:32
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Clean restore pa z nova pa je rešeno Like
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 01.04.2012
Prispevkov: 85
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #442   Objavljeno 12.06.2016 08:20:20
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gtcore je napisal/a:
Drag souporabniki foruma!

Sem sicer zadovoljen lastnik iPad Air 2 tablice, 64gb modela, Wi-Fi.

Pojavlja se težava v Safari brskalniku, in sicer mi že pri nekoliko hitrejšem pregledovanju spletne strani (scrollanju) navzdol ali navzgor, spletna stran enostavno izgine oziroma se pojavi barvno ozadje spletne strani brez vsebine, kljub temu, da je spletna stran povsem naložena.

Na 6s + telefonu se mi to ne dogaja.

Zadeva postane zelo nadležna, ker pri hitrejšem “scrollanju“ pregledovanju spletne strani, vsebino le te sploh ne vidim...

Hvala za odgovor in pomoč (pregledal sem kar nekaj tem, vendar podobne napake nisem našel..., če sem kaj spregledal se opravičujem in prosim za povezavo - hvala)

M


imam enak problem, si kako resil tezavo?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #443   Objavljeno 12.06.2016 09:27:04
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
neicheq je napisal/a:
iPad mini 2 mi zadnje tedne/mesce deluje katastrofalno. Če brskam po safariju mi vsake toliko časa page crashne in to celo večkrat zapored. Sem mislil, da so to popravili z zadnjim updatom, vendar niso.

Druga stvar se mi dogaja, da se odprta aplikacija (ni važno katera je, na vseh enako) zapre, pokaže črn ekran za par sekund in potem se ipad nazaj postavi. Vse odprte aplikacije se zaprejo.

Skratka, ker ne spremljam Applovih novičk, je to kakšen softwarski bug, ki ga imajo namen popravit ali ne?


Tudi meni je. iPad mini 2, 16 GB. V intenzivni uporabi vsaj dve leti, cel kup filmčkov sta mulca posnela z njim, gor in dol je šlo nešteto igric in aplikacij. Pravzaprav sem se že pred časom čudil, da je stvar delovala tako gladko in stabilno. Pred kakima dvema mesecema pa so se stvari začele zatikat in sesuvat. Clean install je rešil vse.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 02.11.2011
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #444   Objavljeno 17.06.2016 06:22:55
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni!
Imam ipad3 in mi je na njem vceraj kr na enkrat nehal delat zvok v appi has in glasbi, če pa grem pod sounds za izbiro zvoni pa je zvok. S slušalkami je tudi zvok. Ko ni vklopljenih slušalk nemorem uravnavat volume s stransko tipko.
Naredo sem že reset in ni pomagalo, ve kdo mogoče kaj povzroča to?
P.S zvok za sporocila in kliki tipkovnice se slišijo
Lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #445   Objavljeno 17.06.2016 07:20:15
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mogoče kakšna smet v luknji za slušalke?
očisti s stisnjenim zrakom (kompresor, pločevinka).
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 02.11.2011
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #446   Objavljeno 17.06.2016 09:04:16
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pri hearing sem moral dat mono audio, sicer nevem če je prej bilo tak, ker nevem zakaj bi se spremenilo to samo od sebe.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 02.12.2012
Prispevkov: 26
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #447   Objavljeno 25.07.2016 15:10:18
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo

Spet mam težave z kablom za Ipad, sicer bom naročil novega samo do takrat pa bi rad tega popravil tolko, da lahko polnim.

Problem je, da nevem kako gredo žice po vrsti. V lighting delu gredo rdeča-bela-zelena-črna. Kako pa gredo v USB delu?



Zlotal sn že vse možne načine pa nedela. Smile

Lp; Simon
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #448   Objavljeno 25.07.2016 16:44:44
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Carjou je napisal/a:
Zdravo

Spet mam težave z kablom za Ipad, sicer bom naročil novega samo do takrat pa bi rad tega popravil tolko, da lahko polnim.

Problem je, da nevem kako gredo žice po vrsti. V lighting delu gredo rdeča-bela-zelena-črna. Kako pa gredo v USB delu?



Zlotal sn že vse možne načine pa nedela. Smile

Lp; Simon

takole..
https://www.usb3.com/usb2-Apinout-600.jpg

na lighntingu ti pa tudi piše..
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 02.12.2012
Prispevkov: 26
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #449   Objavljeno 25.07.2016 16:52:07
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pol pa zgleda, da je nekaj hin, ker mam točno tak zvezano pa nedela. Bom pa na novega počakal.

Hvala vseeno. Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #450   Objavljeno 25.07.2016 16:53:00
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ni kej, ja verjetno si čip v lightning konektorju skuru.. ker si d- oz d+ priklopil na +5v, tam pa mislim, da je max 2V.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.05.2011
Prispevkov: 189
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #451   Objavljeno 22.08.2016 14:36:22
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo!

Imam problem z ipad air, je na verziji 9.3.4 in sicer, da mi zelo slabo dela internet wifi, doma kjer na iphonu naprimer dela brez problema, na ipadu pa zelo pocasi odpira strani, zelo pogosto pa javi, da strani ni bilo mogoče naložit. Probal sem na telefonu in odpr hotspot, ter se prijavo na to omrezje z ipadom in je spet delo normalno hitro internet. Kaj bi bilo krivo, da doma na wifi ne dela enako hitro kaka ideja kaj še probat?

Probal sem ze z resetom ipada home/sleep gumba do apple loga in pa z reset all network settings, pa ni nic pomagalo
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 10.04.2009
Prispevkov: 1463
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #452   Objavljeno 22.08.2016 15:16:08
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jure91 je napisal/a:
Zdravo!

Imam problem z ipad air, je na verziji 9.3.4 in sicer, da mi zelo slabo dela internet wifi, doma kjer na iphonu naprimer dela brez problema, na ipadu pa zelo pocasi odpira strani, zelo pogosto pa javi, da strani ni bilo mogoče naložit. Probal sem na telefonu in odpr hotspot, ter se prijavo na to omrezje z ipadom in je spet delo normalno hitro internet. Kaj bi bilo krivo, da doma na wifi ne dela enako hitro kaka ideja kaj še probat?

Probal sem ze z resetom ipada home/sleep gumba do apple loga in pa z reset all network settings, pa ni nic pomagalo


Kateri iphone?

_________________
Sent from my iPod shuffle
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.05.2011
Prispevkov: 189
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #453   Objavljeno 22.08.2016 15:28:50
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
skika je napisal/a:
Kateri iphone?


6
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 25.10.2012
Prispevkov: 9
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #454   Objavljeno 14.10.2016 18:18:35
iPad Air wifi chip
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,
na iPadu mi je crknil wifi chip (wifi greyed out v nastavitvah). Zanima me, če je imel mogoče kdo enako težavo in kaj je mogoče narediti. Trije servisi v Ljubljani so me zavrnili z razlogom, da to ni mogoče popraviti. Segrevanje s fenom in v pečici ni pomagalo.
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #455   Objavljeno 14.10.2016 19:51:54
Re: iPad Air wifi chip
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne popravljajo radi ipadov. Vse gre nazaj v tovarno in ti ponudijo za 299 refurbished. S tem da se to ne splača ker te recimo 32gb pride isto kot ipad air 2 32gb. Vrži v koš, nimaš druge izbire.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 23.10.2016
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #456   Objavljeno 01.11.2016 19:26:43
Re: Ipad ne prevaja videa, iphone pa!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Obujam staro temo z istim problemom. Zakaj na spletni strani 24ur ne morem odpret video vsebin. Tam kjer ga iphone 6S normalno odpre ga jaz na Air 2 sploh ne vidim. Če pa grem na video vsebine se ob dotiku na slikco ne zgodi nič. Upam, da obstaja kak način za pogledat video, ker aplikacija 24ur ni vredna da je v ponudbi.

Poskusil sem z drugim brskalnikom, preklapljal med mobilnim ali namiznim načinom....brez uspeha

Kaj lahko še storim?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 31.05.2014
Prispevkov: 123
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #457   Objavljeno 02.11.2016 22:59:46
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Danes sem želel naložiti nekaj slik na Ipad iz računalnika in sem naletel na en problem. Na računalniku (windows) imam več map in sem želel vsako mapo sinkati posebej, vendar pa mi potem ko sinkam naslednjo izbriše slike iz prejšnje mape. Lotil pa sem se tako da sem kliknil ikono tablico v itunesu (zgoraj pod orodno vrstico), izbral photos, sync photos, izbral mapo in Apply spodaj. Ali je to OK? Sem prvič prenašal slike.

Ali mi lahko svetujete kaj naj naredim?
Hvala
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #458   Objavljeno 03.11.2016 06:02:14
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ozelot je napisal/a:
Danes sem želel naložiti nekaj slik na Ipad iz računalnika in sem naletel na en problem. Na računalniku (windows) imam več map in sem želel vsako mapo sinkati posebej, vendar pa mi potem ko sinkam naslednjo izbriše slike iz prejšnje mape. Lotil pa sem se tako da sem kliknil ikono tablico v itunesu (zgoraj pod orodno vrstico), izbral photos, sync photos, izbral mapo in Apply spodaj. Ali je to OK? Sem prvič prenašal slike.

Ali mi lahko svetujete kaj naj naredim?
Hvala


Vse slike das v eno mapo... in potem oznacis to mapo in sinhroniziras... Ali pa uporabis iCloud Photo sharing...

https://support.apple.com/sl-si/HT201313

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 31.05.2014
Prispevkov: 123
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #459   Objavljeno 03.11.2016 08:35:04
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za odgovor.
Ja, potem sem dal vse v eno mapo in mi je preneslo. Sem si predstavljal, da bi prenesel po mapah in da mi potem na tablici nebi bilo treba vse sortirati ampak se očitno ne da. Samo upam, da mi jih potem ne bo zbrisalo, ko bom naslednjič prenašal nove slike...
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #460   Objavljeno 03.11.2016 08:48:15
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sinhronizacijo nastavis enkrat... potem pa samo sinhroniziras. Ce bos spremenil mapo ali kakorkoli spreminjal poti do slik, jih bo iz iPada izbrisalo in sonhroniziralo nove. Sinhronizacija slik pomeni to, da je na iPadu zrcalna slika tistega, kar je na racunalniku... Ce bos torej na racunalniku izbrisal slike jih bo ob naslednji sinhronizaciji izbrisalo tudi na iPadu ...

In slike imas lahko sortirane po mapah... Le ta mapa, ki jo das v sonhronizacijo naj bo vrhnja... pod njo pa naredis strukturo podmap...

Recimo na disku imas recimo mapo "C:\slike", pod njo pa mape "C:\slike\poroka", "C:\slike\dopust", "C:\slike\pijancevanje", "C:\slike\razno", ...

Slike
⎣Poroka
⎣Dopust
⎣Pijancevanje
⎣Razno

V sinhronizacijo das mapo "Slike" ...

Se lazje pa je, ce imas recimo slike v aplikaciji Photos (ce imas MAC - nevem kaksna varianta je na Windowsih) ... Tam pa poklikas tiste folderje oz. albume, ki bi jih rad sinhroniziral ...

Se vedno je najbolj elegantno preko iCloud Photos ... Vendar pa moras potem dokupit iCloud storage, ko enkrat presezes tistih brezplacnih 5 GB ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


« Poglej prejšnjo temo - iPad, Watch, ... - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 26, 27, 28  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani