Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 26, 27, 28  Naslednja
iPad težave
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 10.08.2010
Prispevkov: 33
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #421   Objavljeno 02.02.2016 20:20:37
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iApple je napisal/a:
Restore naprave (zbriše se vse kaj je gor) preko iTunesa, ob aktivaciji boš moral vpisat Apple ID in geslo za račun. Lahko pa potem naložiš backup nazaj.


Hvala za info. Sem rešil. 👍

_________________
Spoznati pravo pot, prave ljudi, storiti prave reči in v sebi in drugih najti le dobre stvari..
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 02.12.2012
Prispevkov: 26
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #422   Objavljeno 13.02.2016 08:57:57
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,

pred dvema mesecema sem kupil rabljen Ipad mini 1. Deluje vse vredu, včeraj ko pa sem ga hotel dati filat pa se sploh ni začel.
Probal sem z dvema različnima polnilcema, tako da slutim da je kabel.
Kabla nisem probal drugega, ker imam samo tega.

Nevem kak je lahko problem v kablu, ker zgleda čisto vredu, na eni strani je sicer počil zunanji zaščitni sloj ampak kabli so vsi celi.

V čem bi bil problem? Smile

Lep pozdrav, Simon
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #423   Objavljeno 13.02.2016 10:18:41
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prvo preizkusi s drugim kablom.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 02.12.2012
Prispevkov: 26
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #424   Objavljeno 13.02.2016 10:24:06
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kabla drugega nimam z takim priklopom. Sem pa 100%, da je kabel, ker sem prej probal z tem polnilcem polniti eno android napravo pa polnilec normalno fila.

Kabel sn na tej strani ko gre v Ipad narazn potegno pa so vsi kabli normalno zlotani, na USB strani pa nisem dobil narazen tako da nevem. Bom potem se probal na USB strani narazn cukniti.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 02.12.2012
Prispevkov: 26
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #425   Objavljeno 13.02.2016 10:41:46
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sedaj sem še odprl del z USB priklopom pa so 3 od 4 žic bile potrgane. Tako, da je v tem problem. Sedaj bom poskusil zalotati pa da vidim. če bo. Very Happy


Lp, Simon
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 18.01.2014
Prispevkov: 21
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #426   Objavljeno 13.02.2016 10:43:00
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Carjou je napisal/a:
Zdravo,

pred dvema mesecema sem kupil rabljen Ipad mini 1. Deluje vse vredu, včeraj ko pa sem ga hotel dati filat pa se sploh ni začel.
Probal sem z dvema različnima polnilcema, tako da slutim da je kabel.
Kabla nisem probal drugega, ker imam samo tega.

Nevem kak je lahko problem v kablu, ker zgleda čisto vredu, na eni strani je sicer počil zunanji zaščitni sloj ampak kabli so vsi celi.

V čem bi bil problem? Smile

Lep pozdrav, Simon


Sam sem imel nekaj dni nazaj podobno tezavo na iphone in sem probal vse tri polnilce, ki jih imam doma, in pri nobenem se telefon ni zacel polniti (na zaslonu se ni pojavil znak za polnjenje niti se niso spreminjali procenti). Ko pa sem telefon samo odklenil, pa se je telefon zacel polniti Smile... Mozno, da je nek bug v najnovejsem iosu, ker ob zaklenjenem zaslonu veckrat opazim, da se baterija navidezno ne polni(kljub temu, da je prikazan znak za polnjenje), ko pa se enkrat izklopim iv vklopim polnilec, pa se baterija napolni skoraj do konca v nekaj minutah. So pa vsi polnilci in kabli originalni.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 02.12.2012
Prispevkov: 26
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #427   Objavljeno 13.02.2016 11:05:24
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Evo ga, sedaj sem zlotal nanovo in polni normalno. Very Happy

Hvala za odgovore,
Lep pozdrav Simon
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 18.02.2016
Prispevkov: 1
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #428   Objavljeno 18.02.2016 17:49:43
Ipad Air 2 celular se na nova wifi omrežja ne prijavi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Problem je malo nenavaden, na znanih omrežjih, ki sem jih nastavil prvi mesec po nakupu (maj 2015), vključno z eduroamom, delajo v redu. Poleti sem bil v tujini in v nobenem kampu se nisem mogen priklopiti na wifi. Ravnokar sem se spet vrnil iz tujine in je bil spet čisto neuporaben, ker ni šel na nobeno wifi omrežje. Medtem pa se je iPhone normalno priklapljal, ravno tako žena z iPad air 2. Vse nastavitve sem pregledal in ni nobenega indica, da bi bila kje še kakšna nastavitev ali stikalo. Doma in od prej znanih omrežjih pa BP.
Ima kdo podobno izkušnjo, predvsem pa rešitev?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1590
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #429   Objavljeno 18.02.2016 18:02:28
Re: Ipad Air 2 celular se na nova wifi omrežja ne prijavi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ravno danes me je kolega spraševal po rešitvi. Hči se v Rusiji ne more povezati, zaklenjeno omrežje, sploh ji ne ponudi možnosti, da bi se logirala?
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 27.02.2016
Prispevkov: 1
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #430   Objavljeno 27.02.2016 22:38:02
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni.

Sem sveži Very Happy in še nism najdu da bi imel kdo enak problem Very Happy

imam iPad 4 z verzijo 7.0.4! Že dlje časa mi ne najde v software update...ampak piše checking for update...mi lahko prosim kdo kako pomaga ? :S ker zadnje časa skos javlja da ne moram normaln uporabljati nekaterih aplikacij brez upadata... naredu pa sem že reset network settings in pa backup...
na iphone pa ide vse normalno vsakih na novo install update..

Lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.11.2007
Prispevkov: 399
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #431   Objavljeno 28.02.2016 09:17:26
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Poskusi narediti update preko iTunes.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.07.2015
Prispevkov: 202
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #432   Objavljeno 12.04.2016 09:36:07
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Drag souporabniki foruma!

Sem sicer zadovoljen lastnik iPad Air 2 tablice, 64gb modela, Wi-Fi.

Pojavlja se težava v Safari brskalniku, in sicer mi že pri nekoliko hitrejšem pregledovanju spletne strani (scrollanju) navzdol ali navzgor, spletna stran enostavno izgine oziroma se pojavi barvno ozadje spletne strani brez vsebine, kljub temu, da je spletna stran povsem naložena.

Na 6s + telefonu se mi to ne dogaja.

Zadeva postane zelo nadležna, ker pri hitrejšem “scrollanju“ pregledovanju spletne strani, vsebino le te sploh ne vidim...

Hvala za odgovor in pomoč (pregledal sem kar nekaj tem, vendar podobne napake nisem našel..., če sem kaj spregledal se opravičujem in prosim za povezavo - hvala)

M
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1651
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #433   Objavljeno 15.04.2016 09:24:15
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ima kdo kaksno idejo, kaj bi to lahko bilo oz. ce je resljivo:

Pojavi se pri igri Supermarket Management pri doloceni aktivnosti. Domnevam, da naj bi bila to ena animacija, kjer se nekaj zabliska, ampak ni OK. Dokler se "animacija" ne iztece, je zadeva zelo pocasna in se ne da skoraj nic. Bug v igri?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #434   Objavljeno 15.04.2016 09:49:53
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gtcore je napisal/a:
Drag souporabniki foruma!

Sem sicer zadovoljen lastnik iPad Air 2 tablice, 64gb modela, Wi-Fi.

Pojavlja se težava v Safari brskalniku, in sicer mi že pri nekoliko hitrejšem pregledovanju spletne strani (scrollanju) navzdol ali navzgor, spletna stran enostavno izgine oziroma se pojavi barvno ozadje spletne strani brez vsebine, kljub temu, da je spletna stran povsem naložena.

Na 6s + telefonu se mi to ne dogaja.

Zadeva postane zelo nadležna, ker pri hitrejšem “scrollanju“ pregledovanju spletne strani, vsebino le te sploh ne vidim...

Hvala za odgovor in pomoč (pregledal sem kar nekaj tem, vendar podobne napake nisem našel..., če sem kaj spregledal se opravičujem in prosim za povezavo - hvala)

M


Prehitro “scrollas“
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.01.2010
Prispevkov: 934
Kraj: apple
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #435   Objavljeno 27.04.2016 14:36:40
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
azrael je napisal/a:
Ima kdo kaksno idejo, kaj bi to lahko bilo oz. ce je resljivo:

Pojavi se pri igri Supermarket Management pri doloceni aktivnosti. Domnevam, da naj bi bila to ena animacija, kjer se nekaj zabliska, ampak ni OK. Dokler se "animacija" ne iztece, je zadeva zelo pocasna in se ne da skoraj nic. Bug v igri?


Kolega imel podobne težave pri par drugih aplikacijah, nato mu je crknil zaslon. Kako si rešil, gre predvidevam za defekt tablice.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1651
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #436   Objavljeno 27.04.2016 19:18:25
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Poslal sem jim bug report. Mislim, da je bolj verjetno, da kakšen del kode ni kompatibilen, ker je samo ta animacija v tej igri zaenkrat problematična. Pri iOSu bi verjetno težko rekel, da so "krivi driverji za grafično". Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.01.2010
Prispevkov: 934
Kraj: apple
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #437   Objavljeno 27.04.2016 19:36:04
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanimivo, probaj še na iPhone, če ga imaš Like navadno so delane aplikacije sprva za iphone, ker ipad-ov folk ne uporablja ravno dosti, zato tudi niso vse prilagojene in 100% delujoče Cool
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #438   Objavljeno 27.04.2016 19:39:41
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če so delane le za iPhone, je to samo iz enega razloga... ker je bolj enostavno. Kdor ima iPada, ga uporablja več od telefona.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.01.2010
Prispevkov: 934
Kraj: apple
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #439   Objavljeno 27.04.2016 19:43:30
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Če so delane le za iPhone, je to samo iz enega razloga... ker je bolj enostavno. Kdor ima iPada, ga uporablja več od telefona.


No ja, poznam vsaj 4-5 ljudi, ki so kupili iPad-a, da ga bodo uporabljali za nwm kaj itd. Na koncu jim stoji na nočni omarici, v služi imajo pač omejeno na uporabo drugega PC-ji, ostalo je iphone, tako da na koncu tablico uporabljajo otroci za igranje igric Very Happy Very Happy

Drugo je morda tale novi iPad pro Like
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.01.2013
Prispevkov: 104
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #440   Objavljeno 13.05.2016 10:49:11
Re: iPad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPad mini 2 mi zadnje tedne/mesce deluje katastrofalno. Če brskam po safariju mi vsake toliko časa page crashne in to celo večkrat zapored. Sem mislil, da so to popravili z zadnjim updatom, vendar niso.

Druga stvar se mi dogaja, da se odprta aplikacija (ni važno katera je, na vseh enako) zapre, pokaže črn ekran za par sekund in potem se ipad nazaj postavi. Vse odprte aplikacije se zaprejo.

Skratka, ker ne spremljam Applovih novičk, je to kakšen softwarski bug, ki ga imajo namen popravit ali ne?
« Poglej prejšnjo temo - iPad, Watch, ... - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 26, 27, 28  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani