Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Naslednja
iPad težave
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.06.2010
Prispevkov: 229
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 21.10.2012 16:42:54
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kakšna je možnost da se v trgovini zamenja slab iPad z novim? Totalno bom znorel če mi bodo šraufali na servisu praktično nerabljen iPad3. Ima kdo kakšne izkušnje s tem? A je tut pri iPadih tako da dajo kar novega ali se lahko nadejam da bodo popravljali obstoječega?

Kaj ne dela?
Polovica ekrana je temna. Laughing Isto tudi če ugasnem samodejno prilagajanje svetlosti.

Vprašati vas moram še naslednje:
1. je normalno da iPad po 8 urah polnjenja preko električne vtičnice pride do nekje 85% polnitve? Dobro glede tega sem bral da kao ni panike ampak vprašam še vas ker imate izkušnje.
2. je normalno da mi je baterija iz 85% padla na 45% v treh urah, brez da bi bil na wirelesu in brez da bi ga sploh tikal? iPad imam v sleepu (ko dvignem tisti cover se mi prižge). Meni se zdi tole precej kr neki. Kot da se ti mobitel sprazni tudi če ga ne bi tikal v nekaj urah. Če je pa to normalno je pa res en k*rac vse skupaj.
3. je normalno da se na levi stani občuti kar precej toplote že po 5 minutah brskanja po spletu? Meni tole malce smrdi da bi se tako grel pri praktično premikanju po menijih. (zanimivo da je tudi leva stran ekrana temna)

Totalno sem razočaran. Človek da 480EUR in upravičeno pričakuje da bo delalo. Da mi pa sedaj tega še šraufajo in direkt ne zamenjajo z novim bom pa popizditis dobil in v tem primeru je to moj zadnji apple produkt (če ga mislijo šraufat)... Angry Zelo ga pazim pol pa tko. Zgleda murphy.

Zgleda sem trefil ravno na iShit
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 21.10.2012 20:45:47
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja slab iPad se menja z novim kot pri iPhonu...

Ce so te napake realne ti bodo dali ziher novega.... Sraufali ti nebojo nic...

Pa tudi da se 8ur fila ni normalno.... Imas od iPada polnilec ali iPhona?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.01.2012
Prispevkov: 590
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 21.10.2012 20:56:41
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz pri Applu ne prenasam nobene napake. Ma, da mi crkne/slabo dela najmanjša stvar bi nesel na servis. Ker ko dam 200€ vec za design in kakovost pricakujem popolnost in brezhibno delovanje - no, je pa res, da do sedaj nisem bil se NIKOLI razocaran z Apple produkti.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 02.03.2011
Prispevkov: 94
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 21.10.2012 23:12:22
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Scouser je napisal/a:
Kakšna je možnost da se v trgovini zamenja slab iPad z novim? Totalno bom znorel če mi bodo šraufali na servisu praktično nerabljen iPad3. Ima kdo kakšne izkušnje s tem? A je tut pri iPadih tako da dajo kar novega ali se lahko nadejam da bodo popravljali obstoječega?

Kaj ne dela?
Polovica ekrana je temna. Laughing Isto tudi če ugasnem samodejno prilagajanje svetlosti.

Vprašati vas moram še naslednje:
1. je normalno da iPad po 8 urah polnjenja preko električne vtičnice pride do nekje 85% polnitve? Dobro glede tega sem bral da kao ni panike ampak vprašam še vas ker imate izkušnje.
2. je normalno da mi je baterija iz 85% padla na 45% v treh urah, brez da bi bil na wirelesu in brez da bi ga sploh tikal? iPad imam v sleepu (ko dvignem tisti cover se mi prižge). Meni se zdi tole precej kr neki. Kot da se ti mobitel sprazni tudi če ga ne bi tikal v nekaj urah. Če je pa to normalno je pa res en k*rac vse skupaj.
3. je normalno da se na levi stani občuti kar precej toplote že po 5 minutah brskanja po spletu? Meni tole malce smrdi da bi se tako grel pri praktično premikanju po menijih. (zanimivo da je tudi leva stran ekrana temna)

Totalno sem razočaran. Človek da 480EUR in upravičeno pričakuje da bo delalo. Da mi pa sedaj tega še šraufajo in direkt ne zamenjajo z novim bom pa popizditis dobil in v tem primeru je to moj zadnji apple produkt (če ga mislijo šraufat)... Angry Zelo ga pazim pol pa tko. Zgleda murphy.

Zgleda sem trefil ravno na iShit

1. 8 ur polnjenja je definitvno preveč
2. ni normalno. meni pri gledanju filmov v 3-5 urah ne pade za toliko(v bistvu dosti manj)
3. samo zaradi brskanja se nebi smelo to dogajati. se pa dogaja pri npr. kakšni fifi da se čisto malo segreje

poskusi na servisu.
če res tako deluje kako si opisal bi moral dobiti novega
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 25.04.2012
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 24.10.2012 17:23:32
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Težave imam pri ipadu3, ios6, nikoli jailbrakan... In sicer mi včasih home button ne prime, oziroma prime, če ga pritisneš precej močno. Težava nato izgine, čez nekaj časa pa se spet pojavi. Včasih pomaga da zaprem vse odprte aplikacije, včasih da ga ugasnem in spet prižgem... Saj bi ga nesel na servis sam ko vem da bo pa ravno takrat delal popolno Very Happy kakšen predlog?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.10.2012
Prispevkov: 46
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 24.10.2012 17:33:44
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
plamenljubavi je napisal/a:
Težave imam pri ipadu3, ios6, nikoli jailbrakan... In sicer mi včasih home button ne prime, oziroma prime, če ga pritisneš precej močno. Težava nato izgine, čez nekaj časa pa se spet pojavi. Včasih pomaga da zaprem vse odprte aplikacije, včasih da ga ugasnem in spet prižgem... Saj bi ga nesel na servis sam ko vem da bo pa ravno takrat delal popolno Very Happy kakšen predlog?



Zdravo! Imam iste tezave! Kaksenkrat sploh ne prime, tudi, ce veckrat pritisnem!
In isto naredim kot ti, sklopim aplikacije in potem dela.
Precej cuden pojav...!
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 25.04.2012
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 24.10.2012 17:59:13
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Samo da nisem sam v tem zosu Smile Če slučajno ugotoviš oziroma odpraviš težavo prosim sporoči. Jaz sem še izklopil siri, ker je itak ne uporabljam in od takrat me še ni zafrkaval Very Happy
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.10.2012
Prispevkov: 46
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 24.10.2012 19:15:47
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi sam sem zdaj izklopil Siri, ce
Rav mi je zdaj ze en dan deloval dobro. Bom videl kaj bo naprej.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.03.2012
Prispevkov: 645
Kraj: Sittich
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 25.10.2012 17:48:01
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prvič odkar imam iPad se mi je zgodil problem! Ko odprem Mail, se nova pošta normalno naloži, potem pa je vse zamrznjeno. Ekran ne reagira nič! Ko pošto odprem v Gmailu, pa vse deluje normalno! Lahko kdo pomaga?
Lp

_________________
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 28.10.2012
Prispevkov: 2
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #50   Objavljeno 28.10.2012 14:58:29
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lep pozdrav

Tudi jaz imam po novem težave z mojim iPad3. Od 24. 10. dalje se mi čudno obnaša, najprej sem opazil, da je začel "štekat" pri igranju igric. Naslednja težava se je pojavila kmalu zatem, ko sem updatal ibooks in želel downloadati še nekaj aplikacij, ki pa še zmeraj niso prenešene, ampak mi že 3 dni piše waiting. Tretja težava pa se je pojavila včeraj, ne dela zvok. Preveril sem, če je slučajno na mute, ampak ni, preveril nastavitve, načeloma vse štima. Problem pa je, ker ne predvaja nikakršnega zvoka. Ni zvočnih efektov, ne predvaja pesmi, ne predvaja youtube videjev, nič.

Ima kdo kakšno idejo, kako se to odpravi, ali na koga se moram obrniti?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7136
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #51   Objavljeno 28.10.2012 17:37:25
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za začetek lahko poizkusiš z restorom...in pa set up as new iPad. pred tem naredi backup ...ampak ko ga daš na tov.nastavitve se izgubi vse kar je na njemu.

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.03.2012
Prispevkov: 645
Kraj: Sittich
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #52   Objavljeno 28.10.2012 18:08:51
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tone je napisal/a:
Prvič odkar imam iPad se mi je zgodil problem! Ko odprem Mail, se nova pošta normalno naloži, potem pa je vse zamrznjeno. Ekran ne reagira nič! Ko pošto odprem v Gmailu, pa vse deluje normalno! Lahko kdo pomaga?
Lp

Problem rešil tako, da sem ugasnil in prižgal iPad. Težava izginila!
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 29.10.2012
Prispevkov: 1
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #53   Objavljeno 29.10.2012 08:36:22
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
imam takšno težavo moj ipad je poplnoma zmrznil in zdaj ga skušam on off a se sploh ne odziva in ekran je modro črn in zdaj moi sploh ne dela.... Crying or Very sad in zdaj mi sploh ne delaaaaaa Crying or Very sad pomagajte miiiiiii........
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #54   Objavljeno 29.10.2012 09:24:03
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mija29 je napisal/a:
imam takšno težavo moj ipad je poplnoma zmrznil in zdaj ga skušam on off a se sploh ne odziva in ekran je modro črn in zdaj moi sploh ne dela.... Crying or Very sad in zdaj mi sploh ne delaaaaaa Crying or Very sad pomagajte miiiiiii........


Malo vec informaciiiiiiiijjjjjjj bi rabiiiiiiliiii Very Happy Crying or Very sad Zip it Ker na podlagi tega "jokanja" se ne da ugotoviti prav nic... Niti tega nisi napisal, za kateri iPad gre... katero verzijo firmware ima, in eden izmed dokaj pomembnih podatkov... ali je jailbreakan ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Razdruženo: Pon 29. Okt 2012 09:28.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #55   Objavljeno 29.10.2012 09:41:45
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mija29 je napisal/a:
imam takšno težavo moj ipad je poplnoma zmrznil in zdaj ga skušam on off a se sploh ne odziva in ekran je modro črn in zdaj moi sploh ne dela.... Crying or Very sad in zdaj mi sploh ne delaaaaaa Crying or Very sad pomagajte miiiiiii........


Naredi reset, držiš on/off in home tipki dokler se ne pojavi apple logo
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 28.10.2012
Prispevkov: 2
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #56   Objavljeno 29.10.2012 09:48:20
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za odziv. Težava odpravljena. Resetiral sem network settings. Vse napake so "čudežno" odpravljene.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 13.10.2012
Prispevkov: 7
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #57   Objavljeno 18.11.2012 20:23:51
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,
imam težavo za iPad-om 1 3G, na iPad sem si naložil SIRIPORT z Cydio, ko sem dal respring je iPad obtičal pri zagonu na Apple logotu. Poskulis sem HOME+SLEEP držat in nič ne pomaga, prav tako sem ga poskuis restorat na iTunes tudi tega nisem mogel. Res nevem kaj naj naredim z iPadom, saj ga nemorem na noven način prižgati, če kdo kaj ve prosim če pomagate.

Hvala za odgovore.

_________________
Proud owner of iPhone 4 and iPad
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.12.2011
Prispevkov: 1152
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #58   Objavljeno 18.11.2012 20:37:19
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V DFU mode ter Restore.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 13.10.2012
Prispevkov: 7
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #59   Objavljeno 18.11.2012 20:53:44
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko ga restoram se mi na koncu pojavi ½An unknown error ocurrer (11).½
In restore je neuspešen tako, da ga nemorem restorat.

_________________
Proud owner of iPhone 4 and iPad
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.08.2010
Prispevkov: 597
Kraj: Novo mesto
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #60   Objavljeno 18.11.2012 22:55:46
Re: ipad težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na keri verziji pa si bil? Rabis clean restore,izkljuci antivirus,zamenjaj usb port in obvezno preden restoras pojdi v dfu mode! Aja mej zadnje iTunse,ce vse nasteto ne pomaga..poglej se enkrat,kako se pravilno pride v DFU! Mas video na tube
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani