Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Igre na macu?
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 0
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 06.05.2004 18:32:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
a si upaš rečt, da je osx boljši od xp-jev? ne morš, ker ni. In ne mi tle nakladat, ker mam več izkušenj z obema kot ti in vsi ostali tle
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 06.05.2004 18:43:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kaWsk, bojim se da podstrešje v tvoji glavi ni ravno najbolj pospravljeno.
To kaže na tvojo bistveno zmoto (kaj drugega si ne morem predstavljati), saj si vsekakor zamenjal operacijska sistema(seveda samo v tvoji glavi).
močno se bojim da ko si napisal XP, si mislil os X. Se pravi da Xp ne seže os X-u niti do gležnjev, kaj šele kolen. Vsi dobro vemo da microsoft prodaja nekaj kar bi lahko podarjeval, to so windowsi XP. Čeprav jih jaz osebno ne bi hotel niti če bi mi jih podaril.

kaWsk, s takimi izjavami boš izpadal zmerom in povsod kot absolutni bedak.

_________________
Get a life with MAC!
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 0
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 06.05.2004 18:50:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
še en pametnjakovič. Se vid da nis še nikol uporabljal XP-jev (ne x-a) za resne namene, kjer os-x (ne XP) popuši na celi črti. Imam že 20-letne izkušnje z obema vrstama računalnikov, poleg tega pa uporabljam še linuxa, pa ti povem da so xp-ji svetlobna leta pred win 98, po katerih je dobil microsoft tak slab ugled. je pa res, da mac dela vse sam (hardware in soft) tak da se vse klapa, vendar, če veš, katere so prave komponente oz. kupuješ vrhunske, xp-e nima nobenega bug-a!!!! Lahko da je os-x lažji za uporabo, sam če si profi, je boljš, da operacijski sistem ni igračka, vendar zaresna zadeva
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 06.05.2004 19:01:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prosim malo preberi svoje izjave preden pišeš! Če kupuješ vrhunske komponente XP nima nobenega buga?!? A zato Microsoft tako pogosto izdaja kritične varnostne popravke? Ne trdim, da je OS X brez bugov, nasprotno vsak operacijski sistem ima buge, kar je logično za tako velik skupek kode. Da ne boš mislil, da sem kakšen Mac zaverovanec, ki PCja še videl ni. Poleg mene je PC z XPji še iz časov, ko nisem poznal Macov in ga zelo malo uporabljam ker ga OS X preprosto prekaša. Verjamem, da so tudi XPji kar solidni za delo, če imaš inštalirane tiste 3 aplikacije, ki jih uporabljaš za delo, nobene povezave na internet ali močan firewall. Ko pa potrebuješ nekoliliko fleksibilnosti, poskušanje novih aplikacij brez strahu, da se ti zapaca register ipd. uporabi OS X. Dela z Windowsi si ne morem predstavljati brez formatiranja diskov vsakih nekaj mesecev. Ko že tako natolcuješ proti Macom povej realen primer kjer Windowsi tako močno prekašajo OS X.

_________________
http://www.bitenc.si/
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 06.05.2004 19:28:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kaWsk, moram rečt da se mi ne zdiš sploh 20 let star, kaj šele 20 letne izkušnje na področju računalniške tehnologije.
Sam dobr veš da to kar govoriš ni res, da je daleč od resnice. Čez vse tvoje poste predvidevam da hočš samo provucirat nas, uporabnike macov. Močno tud dvomim da maš doma poleg pc-ja tud maca, pa še os linux. Moje mnenje je da si zaverovan pc-jevc in nimaš veze o macih, to je razvidno iz tvojih postov. Sej ne rečem da to ni vredu, mislm da smo rabil enga tazga k bi nam zbudil patriotske občutke o naših macih, zato bi ti na tem mestu izreku eno lepo zahvala, res hvala ti.

Ne imej me sedaj za zaverovanega macovca, k res prisega samo na mace. No, vsaj nism tak fanatik kot _The_Man_, kar je razvidno ne samo iz postov, temeveč predvsem iz avatarja. Ne, tak fanatik pa res nism, sploh si pa za vzor ne postavljam takih ljudi kot so ameriški veleposlovneži.

Pa brez zamere!

_________________
Get a life with MAC!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 06.05.2004 19:38:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem precej fanatičen glede Macov, priznam, prej sem samo hotel izpostaviti, da poznam še kaj drugega kot Mace. Ampak, da sem Mac fanatik ne pomeni, da ne znam trezno razmišljati o računalništvu. Avatar zna biti malo zavajajoč, toda Steve Jobs ni moj nevemkakšen idol. Občudujem njegovo vizijo, sposobnost vodenja Appla tu pa se stvar konča. Predvsem mi je bil všeč njegov nasmešek na tej sliki.

Ne zamerim. Very Happy

P.S. daleč od tega, da bi bil kakšen navdušen kapitalist, slepo verujoč v dobroto ameriških poslovnežev, nasprotno.

_________________
http://www.bitenc.si/
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 0
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 06.05.2004 20:09:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
_The_Man_ je napisal/a:
Predvsem mi je bil všeč njegov nasmešek na tej sliki. .

ne vem kako si naj tole razlagam! no, vsak ima svoja nagnjenja- vsi drugačni, vsi enakopravni (moj moto:))
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 06.05.2004 20:45:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kva se tle prepirate? Naj majo - razvajeni bogataši k nevejo ka bi z dnarjem - svoje Mac-e! Ka ti bo nucal, če lahk za isto količino dinarčkov nabavš ful dobrga PCja z velik večjo in bogatejšo dodatno opremo! Js sm mel oboje! Mel sm G4 in sm ga pred kratkim prodal in si kupu FULL dobr PC, za ta keš bi si sicer lahk kupu G5, ampak sm se odloču za PCja, saj bi rad tut kdaj kakšno igrco igral ne pa se sam z warkraftom jebal na meku!

Drgač so mi pa XPji ful kul windowsi Cool

_________________
Rad mam vecerjo toplo in racunalnik hitr - odlocil sem se za PCja
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 06.05.2004 21:33:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Folk ne jemat kawska resno. Model je 18 letni smrkovc k Maca se vidu ni, XP-je ma pa zato da lohk cele dneve spila na njih. Sej ce mu nebi slo za igrce bi si najbrz tud sam ubodu Maca.

_________________
Mac4Life (aja pa f*ck XP)
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 0
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 06.05.2004 21:45:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macbaron, ka maš ti prot met?

xp master, prov maš, tle so sami razvajeni bogataši!!!!! mal čez meka pluvaš, pa že vsi paniko zganjajo, k vejo da so se zajebal, k so ga kupl, se pač sekirajo.


baron, mal kulture prosm
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 07.05.2004 00:18:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ti bom jz ze dal kulture jutr k se vidva Mad

_________________
Mac4Life (aja pa f*ck XP)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 71
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 07.05.2004 07:47:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Predlagam da se tele mulcke banna, dokler ne bodo sposobni sproducirat argumentiranih artikulacij, dialoga najbrz nikoli ne bodo.

_________________
www.3delavnica.com
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 321
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 07.05.2004 08:14:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kawsk

prvic ne uporabljam racunalniko za spile in igrackarije temvec za resno delo.

drugic delam z profi programi in nekateri imajo svoj hardware.

tretjic xp se mi je vmes pri delu na ISTEM programu in ISTEMU hardwareu v ISTEM casovnem obdobju vsaj 5x sesu. xpji so bili na sveze gor dani in je bilo vse bp. pa da ne govorimo o virusih in crvih ter ostalih navlakah. ter seveda o hmm updatih ki ti UPOCASNIJO sistem da ni vreden 3 p.... da hmm seveda najboljsa zadeva xpjev je pa da jih pust laufat 1 teden pa da vidmo kaj lahk naredis na njih kaj pa na macu. jest svojga maca nism mel ugasnenga ze od avgusta samo obcasni rebooti so bili pri kakih updatih (katerih je bilo malo v primerjavi z xpji. to pa lahko trdim tako da imam tu zravn sebe se masino z xpji obe priklopljeni na net in vem kdaj hoce en update kdaj ta drug)

tokle. pa ne hotd res vn z takimi da jaaaa xpji so d best ker jest tko pravm. fante daj zresn se in ce pricakujes resno debato daj ARGUMENTE. vse to kar sm jest na pisu se bo velika vecina tu strinjala.

lp Avi

l.p. u sej res najlepso lastnost sm pa pozabu. kamera oz priklop kamere na xp oz osx. bila je sonyeva kamerca. ok pa se je na xpjih zacela vojna z iskanjem driverjev pa potem ko so bili driverji (ceprov jih je sam poiskal in dlljav) je zacel trditi da niso pravi,... no na konc sm popizdu vklopu kamero v maca dal v programu import video in je delalo. ce to ni dobr potem pa res ne vem kva je skrita lastnost xpjev ki bi me prepricala
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 121
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 07.05.2004 08:41:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ej, fantki... predlagam, da se na forumu odpre ena rubrika "vrtec" - bo ravno pravsnja (o popurarnosti in obisku pa sploh ne dvomim).
(offtopic, sorry)
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 07.05.2004 12:02:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Avian popolnoma se strinjam s tabo, prav tako z G-jem!
Mislm da tule nekateri uporabljajo ta forum za nekakšno igro. Temu pa vsekakor ta forum ni namenjen, temveč izmenjavanju izkušenj, nasvetov ter pametnim pogovorom.

Tudi sam uporabljam mac-a izključno za delo, nikakor pa za zabavo. Prav tako delam s profesionalnimi programi, čemur je za moje pojme mac tudi namenjen. Če hočeš računalnik za zabavo boš kupil poceni Pc-ja ki bo 1 leto dober, potam pa že zastarel. Če pa gočeš računalnik za resno delo, boš kupil mac-a za več denarja, ki pa bo konkurenčen ter zadostno zmogljiv nekaj let.

_________________
Get a life with MAC!
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 71
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 07.05.2004 12:53:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jah no konkurencen na nekaterih podrocjih mogoce. Na nekaterih pa Mac tripi isto usodo kot PCji....

_________________
www.3delavnica.com
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 0
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 07.05.2004 16:31:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ej, vi ne prenesete resnice! vsi ste zakompleksani
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 07.05.2004 16:37:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mac je isti k PC, isto ma hrošče (sam zarad malo uporabnikov in zlorabnikov mnogi niso odkriti)! Bedn je d vsak k ma mal preveč dinarja pod palcom takoj skoč za mekom, pol pa misl da je nevem kakšn hud oblikovalc sam zarad tega Very Happy

_________________
Rad mam vecerjo toplo in racunalnik hitr - odlocil sem se za PCja
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 321
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 07.05.2004 16:37:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pa kako resnico pa ce me lastne izkusnje pripeljejo do tega da xp so pol pizde vredni (pardon zenske otroc tega pa ne brat Wink ) ce se mi sred kjucnega dela ko delam sistem usuje prvic reces ok in prezivis ce se ti pa to ponavlja 1 tedn in na koncu ugotovis da zaradi tega ker si dal gor update ta pa ta se pa sedaj driverji od kartice ne razume z racunalnikom potem pa res ne rabim takega sistema.

lp Avi

p.s. pa kje so tvoji argumenti da je os x slabsi prosim na plano ce ne pa basta in lahko zakljucimo
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 82
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 07.05.2004 17:56:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
XP_master je napisal/a:
Mac je isti k PC, isto ma hrošče (sam zarad malo uporabnikov in zlorabnikov mnogi niso odkriti)! Bedn je d vsak k ma mal preveč dinarja pod palcom takoj skoč za mekom, pol pa misl da je nevem kakšn hud oblikovalc sam zarad tega Very Happy

ugibam, da imas v svoji skatli pleksi stranico, 5 neonk, ventilatorje z ledicami (vseh 17), vse skupaj pa je oranzno-zelene barve
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani