Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Xbox360 odklep-prednost in slabosti
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2012
Prispevkov: 620
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #81   Objavljeno 27.08.2014 22:53:40
Re: Xbox360 odklep-prednost in slabosti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
malo spama.. Silly več kot ugodno prodam xbox360, neodklenjen s kontrolerjem za 130eur.. ceneje ne gre Very Happy če post koga moti lahko brez problema izbriše..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.04.2011
Prispevkov: 728
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #82   Objavljeno 28.08.2014 07:31:19
Re: Xbox360 odklep-prednost in slabosti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ka se gre komo registrirat na xlinkkai

_________________
Lp!
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.06.2014
Prispevkov: 32
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #83   Objavljeno 03.01.2015 03:00:10
Re: Xbox360 odklep-prednost in slabosti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
klofutaric je napisal/a:
Lepo pozdravljeni,

Lepo bi prosil, če nekdo napiše verzijo za "telebane" kako se za Xbox z Jtag modulom sname igra s Partisa (za snet igro mi je jasno), ali so vse igre dobre, kako se jo naloži na trdi disk Xbox-a (baje da jo treba konvertirat) ali so že konvertirane igre na Partisu, in kako se jo zažene iz trdega diska.

Žal sem čisti začetnik na xboxu, zato bi bil vesel teh informacij,

Hvala in lepo pozdravljeni,
Mu je kdo pomagal? Jaz bi bil tudi vesel te informacije.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #84   Objavljeno 03.01.2015 09:57:21
Re: Xbox360 odklep-prednost in slabosti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na hitro, igro potegneš dol, če ima na koncu napisano jtag pomeni da je že konvertirana za jtag in jo samo naložiš ( jst počnem z filezillo ). Če igra še ni konvertirana to narediš z iso2god, ki potem tudi sam naloži avtomatsko na xbox. Pomembno pa je da sta tisti čas povezana xbox in računalnik.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.06.2014
Prispevkov: 32
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #85   Objavljeno 03.01.2015 15:05:36
Re: Xbox360 odklep-prednost in slabosti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
283128 je napisal/a:
Na hitro, igro potegneš dol, če ima na koncu napisano jtag pomeni da je že konvertirana za jtag in jo samo naložiš ( jst počnem z filezillo ). Če igra še ni konvertirana to narediš z iso2god, ki potem tudi sam naloži avtomatsko na xbox. Pomembno pa je da sta tisti čas povezana xbox in računalnik.

Super, vse možno sem dol vlačil pa ni šlo, ker zadeve delujejo samo na windowsih. No, iso2god mi je uspelo potegnit dol, le da mi mac javi, da se ne da odpret, ker je zadeva od neznanega proizvajalca. Torej domnevam, da se ne da, ker bi moral jailbreakat maca?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.01.2009
Prispevkov: 145
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #86   Objavljeno 03.01.2015 15:15:46
Re: Xbox360 odklep-prednost in slabosti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
System preferences -> Security & privacy -> General -> Allow apps downloaded from -> Anywhere
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #87   Objavljeno 03.01.2015 15:37:15
Re: Xbox360 odklep-prednost in slabosti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MaliFric je napisal/a:
jailbreakat maca?


pa ne moreš no Very Happy Very Happy Very Happy
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.06.2014
Prispevkov: 32
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #88   Objavljeno 11.01.2015 09:11:12
Re: Xbox360 odklep-prednost in slabosti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za vso pomoč do zdaj, imam še en problem - usb ključa mi na xboxu ne zazna in reče, naj ga zbrišem, posledica je seveda, da igre na ključu ni več. Če dam pa resetiran ključ na xboxu nazaj v računalnik, pa tam sicer zazna ključ, a ne morem dat igre na ključ. Rešitev?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #89   Objavljeno 11.01.2015 09:14:36
Re: Xbox360 odklep-prednost in slabosti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MaliFric je napisal/a:
Hvala za vso pomoč do zdaj, imam še en problem - usb ključa mi na xboxu ne zazna in reče, naj ga zbrišem, posledica je seveda, da igre na ključu ni več. Če dam pa resetiran ključ na xboxu nazaj v računalnik, pa tam sicer zazna ključ, a ne morem dat igre na ključ. Rešitev?


ključ more bit formatiran v fat32, kar ti xbox naredi pravilno. igre iz pcja pa na ključ ne moreš dati za to, ker fat 32 podpira le velikos do maximum 4g. za to obstaja program, ki igro razbije na manjše dele in potem jo xbox sestavi skupaj. kater program je točno to žal ne vem, sem pozabil. dela pa samo v windows okolju. manjša pomoč. malo pogooglaj, če tukaj ne dobiš konkretne pomoči naprej
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #90   Objavljeno 11.01.2015 09:19:50
Re: Xbox360 odklep-prednost in slabosti
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
copy - past navodil:

KAKO EXTRAKTAM IN KOPIRAM IGRO NA USB KLJUČ?

Potrebujete program xbox image browser, ki ga dobite pod download temi ali kjerkoli na netu. Odprite program in se vam odpre okno

Kliknete zgoraj FILE

Nato kliknete Open Image File

In poiščite željeno igro, ki jo želite extraktati v mojem primeru je igra Metro Last Light. Preden extraktate naredite mapo od igre, primer Metro Last Light

Kliknete Open in boste imeli datoteke od igre v programu. Zgoraj v levem kotu boste imeli končnico .iso poglejte sliko.

Kliknite desni klik nato extract ter poiščite mapo, ki ste jo naredili pred tem v moje primeru je Metro Last Light.


Ko kliknete OK se bo igra extraktala v vašo mapo, ko bo končano, vstavite USB ključek vsaj 16 GB in formatirajte na FAT32 če bo USB ključek na NTFS xbox ne bo prebral USB ključka, zato mora biti na FAT32 ko to naredite, Kopirajte mapo, ki ste extraktali igro v moje primeru je Metro Last Light na USB ključek in počakajte da se skopira, ko je kopiranje končano USB ključek vstavite v xbox in vklopite konzolo, pojdite na Games > My Games > xex menu in zaženite program, pritisnite enkrat RB da pridete do USB ključka notri boste vidli mapo od igre, primer Metro Last Light pojdite noter v mapo in boste vidli ki vam piše Default.xex ter kliknete A da zaženete igro, igra vam mora delovati.

KAKO ZAŽENEM IGRE, KI SO NA 2 DVDjih ALI VEČ?

Vsak ima skoraj probleme, ki ne zna zagnati igre, ki so na 2DVDjih in zato sledite tem postopku. Primer bom dal Ghost Recon Warfighter, ki je na 2DVDjih. Naredite čisto isti postopek kot zgoraj, naredite mapo Ghost Recon Warfighter in noter mape naredite še DVD1 in DVD2, extraktajte DVD1 v mapo ki ste jo naredili v DVD1 tako naredite isto DVD2 ko to končate z extraktanjem, kopirajte igro na USB ključek, ko je kopiranje končano vstavite USB ključek v xbox. Morate še skenirati igro, pojdite v Freestyle dash > settings > Content Settings > Manage paths > Change paths > pojdite do igre kliknite A noter boste imeli DVD1 in DVD2 prvo pojdite v mapo DVD1¸kliknite Y nato X da se vam shrani, nato na levi strani boste videli Scan Setting pojdite tam, spodaj imate manual scan, kliknite manual scan in počakajte da se DVD1 skenira, tako naredite isto z DVD2 ter skenirate da ko vam bo zaznalo igro na 2 dvdjih, zaženite igro DVD1 Deafault.xex in vas nebo spraševalo Please Insert Disc 2.

KAKO NAREDIM DA IMAM COVERJE V XBOX 360 GAMES, KER IMAM TRENUTNO COVER IS MISSING?

Čisto enostavno, Najprej se morate povezati lokalni preko interneta, ki se imenuje FAKE CONNECT, nič bat neboste se povezali preko XBOX LIVE, ali pa do microsofta, povezali se boste samo lokalno. Vklopite XBOX pojdite na settings v dashboardu ter network settings in se povežite preko WIFIja če imate brezžično povezavo doma, če ne se povežite s kablom, ko to naredite pojdite v freestyle dash spodaj ob levem kotu boste imeli IP naslov kar pomeni da ste se povezali lokalno z vašim routerjom, pojdite v XBOX 360 GAMES, ki imate oz. ki vam piše COVER IS MISSING, kliknite na eno od iger, spodaj boste imeli funkcie, kliknite OPTIONS in se vam odpre okence, spodaj vam piše Refresh Artwork in kliknite in se vam bo nadgradile coverje, slike tako naredite z ostalimi igrami. Vsako igro, ki boste na novo skenirali boste imeli že avtomatsko coverje od igre.

KAKO KOPIRAM IGRO IZ USB KLJUČKA NA INTERNI DISK?

Čisto enostavno, vklopite xbox, pojdite na Games > My Games > xex.menu in zaženite program, ko pridete v program kliknite enkrat RB da pridete do USB ključka, pojdite do željene igre ne hodite noter v mapo, samo pojdite do igre, kliknite Y ter COPY, nato kliknite X pojdite v HDD (Pred tem si naredite mapo recimo Games, Igre...) nato v Games mapo, ki ste jo naredili ter kliknite Y nato kliknite PASTE in se vam igra kopira na Interni disk.

KAKO EXTRAKTAM IGRO, KI ŽE IMAM NA DVDju?

Potrebujete program XBOX BACKUP CREATOR, ki ga dobite na tem forumu pod temo Download ali pa kjerkoli po internetu, ko program imate, vstavite igro, ki je že na DVDju v vaš PC, zaženite program Xbox Backup Creator

Kliknite Image Tools

Nato kliknite Image Browser

Naredite isti postopek kot bi imeli igro na disku, samo kar je igra na dvdju, seveda morate narediti novo mapo v vašem računalniku, v mojem primeru je zopet Metro Last Light ker ga imam na DVDju.

In extraktajte igro v mapo, ki ste jo naredili ter počakajte da konča, ko je to narejeno lahko igro kopirate na USB ključek in igrate.

KAKO NAREDIM DA MI DELUJE DODATKI KOT SO DLCJI, ARKADNE IGRE ITD...?

Potegnite željen DLC za igro, seveda morate imeti igro skopirano na internem disku, ko potegnete DLC iz interneta kopirajte na USB ključek, in pojdite na Games > My Games > xex.menu kliknite enkrat RB da pridete do USB ključka, kopirajte dodatek DLC na interni disk, postopek kopiranja je enak kot zgoraj navedeno za igre, samo kar morate skopirati DLC v mapo content, ki morate že imeti narejen na disku, ko kopiranje končate zaženite igro in mora avtomatsko zaznati DLC, glede arkadnih iger in ostalo se naredi isto kot pri DLCju, samo če želite skenirati arkdano igro morate obkljukati arkade games v scan settingsu da imate arkadno igro pod Arkade Games.
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani