Jabuk
Delovanje miške v Lion
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.11.2010
Prispevkov: 71
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 06.05.2012 02:10:26
Delovanje miške v Lion
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pri svojem MBP že od vsega začetka opažam težave pri delu z miško. Kurzor miške se zatika med premikanjem, včasih je treba 3x pritisnit tipko, da zazna klik, ipd. V glavnem zadeva "šteka", kar me zelo moti Smile

Je pa miška Logitech VX Nano, OSx Lion... Naložena je programska oprema logitecha (sem poskusil tudi odstranit, pa je isto).

Miška in baterije so ok, ker imam bootcamp win7 pa sem tam stestiral in deluje miška tekoče.

Če ne bo šlo drugače bom nabail MagicMouse, ampak sem se zelo navadil na to miško, pa je ne bi še dal stran. Kakšna rešitev?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 30.10.2008
Prispevkov: 1034
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 06.05.2012 10:02:47
Re: Delovanje miške v Lion
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi z MagicMouse ne bo nič bolje pa še baterije žre da to ni res. Če ne bi imel baterije za polnit bi jo vrgel že zdavnaj stran!
LP
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 06.05.2012 12:10:48
Re: Delovanje miške v Lion
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prvo kot prvo ne moreš primerjat vx nano z magic mouse.

Verjetno so pač slabi driveri ali kaj za to miško vx nano za osx. Probaj drug usb port če imaš bluettooth dongle.

Magic mouse niti ne žre tako baterije kot pravi. Odvisno tudi od samih kapacitet baterij in pa vse baterije niso enake (tudi če ima "veliko" kapaciteto).

Jaz imam magic mouse ki jo uporabljam tako na osx kot na windows 7 bootcamp in edino kaj je da ne deluje scrolling na windows7. Nimam pa težav z zaznavanjem klikov ali prstov po miški.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.11.2007
Prispevkov: 311
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 06.05.2012 12:16:09
Re: Delovanje miške v Lion
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
si slučajno updejtov vmes na liona? Meni se je po upgrejdu na liona dogajalo podobno ne glede na miško. Večinoma je bil problem pri nezaznavanju klikov. Po sveži namestitvi liona je ta problem izginil.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.11.2010
Prispevkov: 71
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 07.05.2012 02:20:26
Re: Delovanje miške v Lion
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
xpayne: saj mam liona že od vsega začetka.

scrm: sem dal na drugi USB port, pa sedaj deluje boljše. Wink Upam da bo ok, dokler še ne bom nabavil magicM... tnx for help
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani