Jabuk
Apple TV 2 z nalozenim XBMC tezava z SiOLTV
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.02.2012
Prispevkov: 5
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 21.02.2012 10:35:41
Apple TV 2 z nalozenim XBMC tezava z SiOLTV
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na moj Apple TV 2 sem naložil XBMC Eden pa sem naletel na en problem okol IPTV. Imam sicer SioLTV pa nastavljeno VLC play listo pa ko hočem pognat kak kanal iz sioltv dobim samo zvok medtem ko mi slike noče prikazati. Pa me zanima če je imel kdo podoben problem in kako se ga reši (morda kakšna nastavitev XBMC)? Moram povedat tudi to da mi SiolTV na klasičnem računalniku z naloženim XBMC eden normalno deluje.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.02.2012
Prispevkov: 5
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.02.2012 08:14:00
Re: Apple TV 2 z nalozenim XBMC tezava z SiOLTV
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali nihče ni naletel na problem kot ga imam jaz na XBMC Eden Beta3? Mi lahko kdo pove kako naložiti staro verzijo XBMC 10 na ATV2?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.11.2007
Prispevkov: 158
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 24.04.2012 18:51:09
Re: Apple TV 2 z nalozenim XBMC tezava z SiOLTV
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali se da hkrati upoabljati internet in siol tv preko apple tv? Kolikor vem, je treba na stbju nastaviti ip, ki bi naj bil enak kot komunikatorjev, da mu modem pošlje tv signal. Zato predvidevam, da je takrat uporaba interneta onemogočena. Ali se da jailbreakano napravo prepričati, da hkrati uporablja wifi in ethernet port? Sam imam atv3 tako da še čakam na odklep...

Lp
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.02.2012
Prispevkov: 5
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 13.06.2012 16:32:07
Re: Apple TV 2 z nalozenim XBMC tezava z SiOLTV
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Citiram:
Na moj Apple TV 2 sem naložil XBMC Eden pa sem naletel na en problem okol IPTV. Imam sicer SioLTV pa nastavljeno VLC play listo pa ko hočem pognat kak kanal iz sioltv dobim samo zvok medtem ko mi slike noče prikazati. Pa me zanima če je imel kdo podoben problem in kako se ga reši (morda kakšna nastavitev XBMC)? Moram povedat tudi to da mi SiolTV na klasičnem računalniku z naloženim XBMC eden normalno deluje.


SEM ZE NASEL RESITEV NA SVOJE VPRASANJE:
XBMC - SETTINGS - VIDEO - PLAYBACK in odstrani pokico na: ALLOW HARDWARE ACCELERATION.

Zdaj imam video in sliko. Samo imam se en problem SLIKA NE TECE GLADKO, VMES SE ZGODI TUDI DA POLNI BUFFER. Je mogoce nasel kdo resitev za to tezavo?


Nazadnje urejal/a lpt2007 Čet 14. Jun 2012 10:58; skupaj popravljeno 1 krat
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.02.2012
Prispevkov: 5
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 13.06.2012 16:38:29
Re: Apple TV 2 z nalozenim XBMC tezava z SiOLTV
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Citiram:
Ali se da hkrati upoabljati internet in siol tv preko apple tv? Kolikor vem, je treba na stbju nastaviti ip, ki bi naj bil enak kot komunikatorjev, da mu modem pošlje tv signal. Zato predvidevam, da je takrat uporaba interneta onemogočena. Ali se da jailbreakano napravo prepričati, da hkrati uporablja wifi in ethernet port? Sam imam atv3 tako da še čakam na odklep...


Meni deluje oboje na enem kablu.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.02.2012
Prispevkov: 5
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 14.06.2012 11:03:02
Re: Apple TV 2 z nalozenim XBMC tezava z SiOLTV
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Malo sem še raziskoval in ugotovil da se slika na SIOL zatika zaradi tega ker iz nekega razloga noče delovati z hardware-skim pospeševanjem in se zato zatika.

A je še kdo spremlja SiolTv preko ATV2 in XBMC? Da bi vedel v čem je problem?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani