Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Naslednja
Prenos podatkov tujina
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 30.06.2011 10:16:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@Bimmer tudi jaz sem v okolici Vrsarja, dobro da si mi povedal da tudi hr vip ne dela. Fora je ubistvu da 3G najde, če ga greš manual iskat ampka se neče povezat..
Se pravi edino kar je še za probati je tele2??
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.12.2007
Prispevkov: 62
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 30.06.2011 11:03:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kot praviš. Signal najde, ampak potem nč ne dela...
Mogoče je res za sprobat še TELE2, čeprav sem v dvomih, da bo bolje. Očitno bo treba še malce počakat, da "apdejtajo" omrežje. Smile

Sicer je tudi EDGE uporaben, sam ne morš met glih 5 zavihkov odprtih... Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.05.2009
Prispevkov: 100
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 30.06.2011 11:09:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kako dela na EDGE youtube in facebook ? (zarad uporabe youtuba, se mi zdi na morju najbolša varjanta tmobile + internet Dan)
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.12.2007
Prispevkov: 62
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 30.06.2011 11:21:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
FB je ok. Kar hitro naloži. Imaš tudi brezplačno varianto, tako da v URL napišeš: 0.facebook.com, ampak je brez slik (goli tekst).

Youtube pa.... Smile.... traja..... Opcija dan je zakon!
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 30.06.2011 11:38:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najbrž bom kupil kar bon bon ko bom dol.
1GB neta + 500 sms + 80 min v vsa HR omrežja =150 kn.. Rolling Eyes
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.11.2008
Prispevkov: 97
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 30.06.2011 11:48:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam iPada z VIP microsim 55 kun za 1GB (+ se nekaj placas za samo sim kartico, se ne spomnim kolko).

Laufa takoj, ko vsatvis SIM kartico!

Je pa ena manjsa finta - na zacetku (in meni v VIP prodajalni tega NISO hoteli narediti!) nimas vklopljenega PAKETA 1GB za 55kn in ti internet trosi navadno (ne paketno) tarifo. Paket si moras NAKNADNO vklopiti na njihovi spletni strani (kje, pise na paketu ki ga dobis zraven microSIMa).

Da pa se prijavis (prvic) se rabis registrirat, kar storis tako, da vneses svojo tel stevilko (od sim kartice) in ti posljejo enkratno geslo po SMSu. iPad ne zna dobit SMSa - jeba! Smile

Resitev: das SIM kartico v iPada. Nic ne browsas, ker ti hitro pobere tistih 55+kn. Poklices na VIP help center (telefonska je isto na paketu z microSIMom) in jim poves da imas iPada in da te oni registrirajo. Spotoma jih lahko se prosis, ce ti vklopijo 1GB=55kn opcijo. Meni so, drugace pa to naredis ponovno na njihovo spletni strani (po tem, ko te oni registrirajo pades ze direktno na portal, ker prepozna tvojo stevilko).

Vklop opcije je pri meni trajal cca. 2 uri (lahko spremljas na portalu, kdaj se zares vklopi).

Za prvic se torej kupi nekaj vec "kredita" r*recimo 70-80 kun) ker boste nekaj porabili ze pred vklopom paketa.

LP.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 30.06.2011 11:54:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Letos majo pri tmobilu, da lahko za 10kn na dan vzameš opcijo internet neomejeno in te za 14 dni to pride 140kn, plus zraven si lahko vzameš še kako drugo opcijo za klice in smse. To bo moja rečitev, samo upam na dober signal....
Aja poleg tega pa so mi napisali tudi, da lahko v njihovem centru 8očitno ne na drugih prodajnih mestih) zastonj dobiš tusi microsim (iphone in ipad).
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 09.12.2007
Prispevkov: 1083
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 30.06.2011 13:48:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kaj pa Grcija?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.09.2009
Prispevkov: 219
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 30.06.2011 14:01:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V Rogoznici TELE2 leti s polno hitrostjo. Predvidevam, da tudi ostali. Če bi vedel prej za T-mobile 10kn na dan bi verjetno tega vzel.

TELE2 je pocen samo, če ne prenašaš večje količine podatkov, pa še njihovo omrežje je solidno. You tube odpade, prav tako kak update aplikacij.

Opažam pa, da se za promet šteje samo DL.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.06.2011
Prispevkov: 26
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 30.06.2011 15:45:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Desty je napisal/a:
V vseh trafikah, pumpah...


Jst sem več kot 4 ure iskal Simpa internet, ker ga niti v T-Centru niso imelu. V trafikah in pumpah po Istri sploh niso vedli o čem govorim. Na koncu pa sem SIM kartico dobil pri enem izmed pooblaščenih prodajalcev.
@ borut Jst grem avgusta v Grčijo in sem se odloču za Vodafone. Kartointernet pack te stane 20€ (samo SIM kartica) oz. 50€ (USB modem Vodafone K3565 + SIM kartica). Vključenih je 10 dni uporabe interneta z dnevnim limitom 1GB. Kar se tiče 3G pokritost ne bi vedu (vem samo da na Kosu je, kr sem vprašal customer support), naj bi pa Vodafone imel najhitrejše omrežje izmed treh ponudnikov (sledi mu WIND, zadnji je Cosmote).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.09.2010
Prispevkov: 803
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 30.06.2011 15:56:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj predlagate za PAG?


1 - 2 GB
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.05.2008
Prispevkov: 588
Kraj: Trbovlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 30.06.2011 15:59:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
remy1995 je napisal/a:
Desty je napisal/a:
V vseh trafikah, pumpah...




Govorim za VIP...

_________________
iHruska - Original Pear Product Of The Year!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.09.2010
Prispevkov: 803
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 30.06.2011 16:13:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokec55 je napisal/a:
Kaj predlagate za PAG?


1 - 2 GB



VIP / t-MOBILE ??
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.09.2010
Prispevkov: 803
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 30.06.2011 19:38:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bimmer je napisal/a:
Jaz sem kupil Simpa paket od T Mobil. Glede pokritosti so mi trdili, da na območju Vrsarja (Valkanela) je 3g, ampak žal ne... Ista zadeva z VIPom.

Je pa fino pri T Mobil, da lahko za 10 kun koristiš cel dan neomejen prenos, kar pride zelo prav. Škoda samo, da je le EDGE signal...

Imam pa USB Huawai v MBP, internet sharing in se z več napravami lahko prkuplamo gor...

Z aktivacijo 500MB free pa je tako, da moraš pri nakupu mobilnega interneta podati svoje podatke (registrirati, da vedo kdo je lastnik te številke) in zadeva se v parih urah aktivira...

LP


Kako si aktiviral paket za 75 HRK = 1GB
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.09.2010
Prispevkov: 803
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 30.06.2011 19:44:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iApple je napisal/a:
Letos majo pri tmobilu, da lahko za 10kn na dan vzameš opcijo internet neomejeno in te za 14 dni to pride 140kn, plus zraven si lahko vzameš še kako drugo opcijo za klice in smse. To bo moja rečitev, samo upam na dober signal....
Aja poleg tega pa so mi napisali tudi, da lahko v njihovem centru 8očitno ne na drugih prodajnih mestih) zastonj dobiš tusi microsim (iphone in ipad).


Kje si zasledil opcijo 10kn na dan???
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 29.08.2010
Prispevkov: 68
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 30.06.2011 19:56:15
@rokec
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://www.t-mobile.hr/1/10-10-10-10-80.asp
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.12.2007
Prispevkov: 62
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 30.06.2011 20:38:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da naložiš na račun je poseben postopek. Poslati moraš najprej sms na eno cifro, nato dobiš povratni sms, vpišeš kodo.... tko nekak. Trenutno nimam navodil pri sebi.

Opcijo 10Kn za 1 dan neomejeno vklopiš podobno...

Sem šel iskat navodila in opazil, da sem jih pustil na morju. Opišem postopek naslednji vikend, če ne bo kdo opisal prej.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.12.2007
Prispevkov: 62
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 30.06.2011 20:43:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Evo, našel na njihovi strani: http://www.t-mobile.hr/1/10-10-10-10-80.asp

Dnevni neomejen internet vklopiš tako, da: pošlješ črko "A" na 3636.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.02.2009
Prispevkov: 100
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 30.06.2011 21:11:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
inspiron je napisal/a:
Jaz imam iPada z VIP microsim 55 kun za 1GB (+ se nekaj placas za samo sim kartico, se ne spomnim kolko).

Laufa takoj, ko vsatvis SIM kartico!

Je pa ena manjsa finta - na zacetku (in meni v VIP prodajalni tega NISO hoteli narediti!) nimas vklopljenega PAKETA 1GB za 55kn in ti internet trosi navadno (ne paketno) tarifo. Paket si moras NAKNADNO vklopiti na njihovi spletni strani (kje, pise na paketu ki ga dobis zraven microSIMa).

Da pa se prijavis (prvic) se rabis registrirat, kar storis tako, da vneses svojo tel stevilko (od sim kartice) in ti posljejo enkratno geslo po SMSu. iPad ne zna dobit SMSa - jeba! Smile

Resitev: das SIM kartico v iPada. Nic ne browsas, ker ti hitro pobere tistih 55+kn. Poklices na VIP help center (telefonska je isto na paketu z microSIMom) in jim poves da imas iPada in da te oni registrirajo. Spotoma jih lahko se prosis, ce ti vklopijo 1GB=55kn opcijo. Meni so, drugace pa to naredis ponovno na njihovo spletni strani (po tem, ko te oni registrirajo pades ze direktno na portal, ker prepozna tvojo stevilko).

Vklop opcije je pri meni trajal cca. 2 uri (lahko spremljas na portalu, kdaj se zares vklopi).

Za prvic se torej kupi nekaj vec "kredita" r*recimo 70-80 kun) ker boste nekaj porabili ze pred vklopom paketa.

LP.


Tu mi nekaj ni logično...to je predplačniški paket. Daš 55kun in lahko zlovdaš 1GB potem konec...ne razumem kako drugo tarifo obračunava? Ali nisem zakupil količine podatkov, torej 1GB?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.12.2007
Prispevkov: 62
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 01.07.2011 08:38:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Šteje ti prenos in ne koliko si plačal. Če si ob nakupu dobil 1gb, ti šteje 1gb prenosa (v večini primerov download in upload sešteva) in ko pokuriš prenos ne moreš več browsati.
Pri t mobil, če registriraš svoje podatke, dobiš še 500mb free bonusa...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani