Jabuk
Thunderbolt Display ali TV?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.12.2009
Prispevkov: 245
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 28.03.2012 11:54:26
Thunderbolt Display ali TV?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni. Sem v dilemi ali naj vzamem 27" Thunderbolt Display ali bi vzel 32" TV? Trenutno sem v garsonjeri kjer je prostor kar dragocen. Imam samo en star prenosnik, ki bo vsak čas odšel, dekle pa ima iPad 1. Sam se pritožujem ker je računalnik počasen, punca pa ni več tako navdušena nad iPadom in bi vseeno želela računalnik (igrice, youtube, torrent, dokumenti ... Smile

Imava tudi cel kup original DVD in Blu-Ray zbirk, ki sedaj počivajo v kotu ker nimava TV niti predvajalnika. Odločila sva se da žrtvujeva določeno vsoto denarja, da končno urediva tole zmedo.

Sedaj je vprašanje kaj naj vzameva. iMaca si ne želiva. V mislih sem imel vstopni model Mac mini, katerega bi povezal na Thunderbolt Display. Če bi vzel poleg še DVD enoto bi lahko gledala DVD filme (ne pa tudi Blu-Ray). Razmišljal sem tudi če bi v tem primeru pretvoril DVD-je v digitalno obliko in jih imel na RAID1 zunanjem disku.
Če vzameva 32" zaslon (gledala sva high-end Philipsa) bi lahko dokupila še Blu-Ray predvajalnik - slika, kar se tiče filmov bi bila super. Ne vem pa če bi slika bila primerna tudi če bi povezala na TV še minija za igranje iger, dokumente,...

Skratka ne vem čisto kako bi naredil da bi vzel samo en zaslon in imel gor vse kar rabiva. Da vzamem TV in monitor se nama cenovno niti prostorsko ne splača. Kakšne ideje z vaše strani?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.11.2007
Prispevkov: 311
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 28.03.2012 12:08:28
Re: Thunderbolt Display ali TV?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lcd za multimedije, zabavo, nanj lahko priklapljaš katero koli multimedijsko napravo. Malo manj za kako resno delo naprimer photoshop ali razne oblikovalske programe... Cinema display za resno delo in seveda tudi za zabavo. Samo nevem kako je če hočeš prikopitit kak dvd ali xbox na thunderbolta. Pomoje boš še 200 evrov zmetov za pretvornike v thunderbolt. Pa še manjši je. Kar sem skozi čas ugotovil da če gledam iz postelje veliko ni nikoli preveliko Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani