Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
slo tipkovnica


Ni navedeno

Prispevek: #41   Objavljeno 26.05.2005 22:42:28
Odgovori s citatom
zamenja se jo v garanciji ali brez v primeru, da se tipkovnica pokvari, zlomi ali razbije!?

zakaj je potem ne morem dobiti v prosti prodaji? ne razumem.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1388
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 27.05.2005 09:04:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sebastijan je napisal/a:
zamenja se jo v garanciji ali brez v primeru, da se tipkovnica pokvari, zlomi ali razbije!?

zakaj je potem ne morem dobiti v prosti prodaji? ne razumem.


Za vse tipkovnice obstaja le replacement/zamenjava. Zato.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 27.05.2005 13:29:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kaj pa če kupim mac minija? lahko kupim tipkovnico?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 28.05.2005 10:28:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
VSEM: a vam še ni jasno, da vas No.1 vleče za nos? Un pač hoče preprečit, da bi šli v tujino in kupil maca tam ceneje in bolj kvalitetnega (kar so v tujini, pa reci kar hočeš No.1 - od treh prenosnikov ki si mi jih ponujal, je mel vsak napako, v tujini je bil že prvi tip top) kot pri nas.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 16
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 28.05.2005 16:29:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
<dl&rt;<dt&rt;accom je napisal:</dt&rt;<dd&rt;kaj pa če kupim mac minija? lahko kupim tipkovnico?</dd&rt;</dl&rt;

To vprašanje sem hotel zastaviti že precej nazaj, I just never got around to it! Mene tudi zanima, ker po trditvah broja 1 bi po tem takem moral zraven minija kupit angleško tipkovnico, razen seveda če bo povedal da so poslane tipkovnice za število naročenih minijev. Kaj pa če nekdo že ima tipkovnico in hoče samo minija, vam tipkovnice ostanejo, ali mu jo vsilite, da, bog ne daj, ne bi prodali tipkovnico nekomu, ki je kupil comp v tujini.

Kako pa je z ostalimi zastopniki (aris, mac&pc), se pri njih da dobit lokalizirana tipkovnica?

Po drugi strani pa je ta tema itak začaran krog, vi boste na forumu križali broja jedan, on pa bo vam odgovarjal in tako lahko nadaljujemo do imendana.

MitjaP, I don't know about you ampak jaz sem kupil prvi (in zaenakrat edini amapk definitivno ne zadni apple) prenosnik pri nas in je vse tip top. Na compe z napako že naletiš isto kot pri vsem ostalem. Ampak glede na to da ti je tri krat hotel podvalit notebook z napako bi se jaz na tvojem mestu malo zamislil (could it be personal?).

I'm done with this topic!

LP

Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 28.05.2005 21:48:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
<dl&rt;<dt&rt;ShogunAssassin je napisal:</dt&rt;<dd&rt;<dl&rt;<dt&rt;accom je napisal:</dt&rt;<dd&rt;kaj pa če kupim mac minija? lahko kupim tipkovnico?</dd&rt;</dl&rt;

To vprašanje sem hotel zastaviti že precej nazaj, I just never got around to it! Mene tudi zanima, ker po trditvah broja 1 bi po tem takem moral zraven minija kupit angleško tipkovnico, razen seveda če bo povedal da so poslane tipkovnice za število naročenih minijev. Kaj pa če nekdo že ima tipkovnico in hoče samo minija, vam tipkovnice ostanejo, ali mu jo vsilite, da, bog ne daj, ne bi prodali tipkovnico nekomu, ki je kupil comp v tujini.

Kako pa je z ostalimi zastopniki (aris, mac&pc), se pri njih da dobit lokalizirana tipkovnica?

Po drugi strani pa je ta tema itak začaran krog, vi boste na forumu križali broja jedan, on pa bo vam odgovarjal in tako lahko nadaljujemo do imendana.

MitjaP, I don't know about you ampak jaz sem kupil prvi (in zaenakrat edini amapk definitivno ne zadni apple) prenosnik pri nas in je vse tip top. Na compe z napako že naletiš isto kot pri vsem ostalem. Ampak glede na to da ti je tri krat hotel podvalit notebook z napako bi se jaz na tvojem mestu malo zamislil (could it be personal?).

I'm done with this topic!

LP
</dd&rt;</dl&rt;

V tem primeru bi se js na vašem mestu zamislu, pr kakem človeku kupujete računalnike, če se spušča na osebno raven.

Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 16
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 28.05.2005 23:19:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
<dl&rt;<dt&rt;MitjaP je napisal: V tem primeru bi se js na vašem mestu zamislu, pr kakem človeku kupujete računalnike, če se spušča na osebno raven.
</dd&rt;</dl&rt;

Očitno si narobe razumel, povedal sem da sem kupil en comp pri nas in je bilo vse kul, v tvojem primeru, ko so ti 3x hoteli podvalit comp z napako pa je že verjetno kaj osebnega...

...now do you get it? Not personal with me, obviously personal with you!
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 16
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 28.05.2005 23:21:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ker mi forum ne dopušča popravka posta, my last remark:

torej si ti tisti, ki bi se moral zamislit, ne mi! Very Happy
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 17
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 29.05.2005 07:29:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
živjo verjetno si "zelo" podkovan v angleščini, vendar bi prosil, ne se napihovat in pisat globokih misli in rekel v angleščini.
Mene ne moti vendar mi gre na živce, ko si ngdo dopisuje v slov, uporablja pa fraze in rekla v tujem jeziku.

P.S.: vem pa, da se sliši nobel, če kombiniraš Smile))


ShogunAssassin je napisal/a:
<dl&rt;<dt&rt;MitjaP je napisal: V tem primeru bi se js na vašem mestu zamislu, pr kakem človeku kupujete računalnike, če se spušča na osebno raven.
</dd&rt;</dl&rt;

Očitno si narobe razumel, povedal sem da sem kupil en comp pri nas in je bilo vse kul, v tvojem primeru, ko so ti 3x hoteli podvalit comp z napako pa je že verjetno kaj osebnega...

...now do you get it? Not personal with me, obviously personal with you!


Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 16
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #50   Objavljeno 29.05.2005 10:53:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sploh ni to da se sliši nobel, ampak se sliši "lepše" in določen "point" (ta je bla samo za tvoje živce Wink ) mi je lažje iztaknit v angleščini kot pa v slovenščini, pa še lepše se sliši (no vsaj meni). A ako se ti ne svi?a, e to ti ja nisam krvi. Laughing
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #51   Objavljeno 29.05.2005 12:09:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
<dl&rt;<dt&rt;ShogunAssassin je napisal:</dt&rt;<dd&rt;Sploh ni to da se sliši nobel, ampak se sliši "lepše" in določen "point" (ta je bla samo za tvoje živce Wink ) mi je lažje iztaknit v angleščini kot pa v slovenščini, pa še lepše se sliši (no vsaj meni). A ako se ti ne svi?a, e to ti ja nisam krvi. Laughing </dd&rt;</dl&rt;

ti si mal point mojga posta zgrešil, ampak verjetno gre to pripisati tvoji mladosti Smile Js sem kupu že 5 applov in od tega nobenga pr EPL, ker so vedno ponujal neki, kar je imelo napake, v avstriji kupljene zadeve niso nikoli imele težav. Sploh pa, a imaš prenosnik? No zapri ga, pa mi povej, če se ekran čisto ravno prilega ohišju - če se ne, potem je pač tvoj nakup v SLO bil slab - na 5 mašinah (in od tega so bili trija PB 17), ki sem jih kupil, se je ekran vedno ravno prilegal ohišju in ni bil na robovih bolj odmaknjen kot na sredini. Človek je vedu, da bom kompliciru in mislim, da če je hotu zaslužit, ni hotu ničesar osebnega vpletat, ker sem tudi potem računalnik nesel nazaj in dobil povrnjeno kupnino - šel drugi dan v AT, ga kupil tam in je bil tip top.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #52   Objavljeno 29.05.2005 12:46:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
broj jedan - še vedno ne vem, če dobim poleg mac minija tudi tipkovnico, ker bi pač rad imel jabolčno in ne neko lodžitekovo ali kaj podobnega...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 20
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #53   Objavljeno 29.05.2005 13:05:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
accom je napisal/a:
... še vedno ne vem, če dobim poleg mac minija tudi tipkovnico ...


Ne. Samo poleg iMaca oz. PowerMaca jo dobiš Very Happy


Ni navedeno

Prispevek: #54   Objavljeno 29.05.2005 13:44:35
Odgovori s citatom
accom dobiš jo tako, da kupiš poleg mac minija tudi imac, kjer je zraven tipkovnica, ki jo seveda lahko uporabiš. Laughing
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 132
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #55   Objavljeno 29.05.2005 15:50:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A wireless tipkovnice, ki jih pri nas prodajajo, so slovenske?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 175
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #56   Objavljeno 29.05.2005 16:13:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa a je tko tezko pogledat cenik? Smile

--------
Dodatki
m9034g/a Apple Keyboard (White) 7.360,00SIT 7.587,63SIT
m9158cr/a Apple Keyboard, White CR 7.360,00SIT 7.587,63SIT
m9270z/a Apple Wireless Keyboard 14.400,00SIT 14.845,36SIT
m9270cr/a Apple Wireless Keyboard, CR 14.400,00SIT 14.845,36SIT
m9035g/a Apple Mouse (White) 7.360,00SIT 7.587,63SIT
m9269zm/a Apple Wireless Mouse 14.400,00SIT 14.845,36SIT
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 16
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #57   Objavljeno 29.05.2005 17:27:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP:

Saj stvar je bila bolj mišljena kot joke, tako da... Laughing

Drugače pa sem skoraj ziher da bo moja naslednja mašina najverjetneje kupljena v A, če zaradi nič drugega, potem vsaj zaradi možnosti podaljšane garancije. Je pa tudi res, da mi je bližje mašino nest na servis v Graz kot pa v Lj! Plus, zdi se mi (vsaj po tem kar sem prebral po naših "množičnih" apple forumih) da so tudi na koncu koncev v A prodajalci Appla malo bolj resni. No po drugi strani je pa res, da je verjetno SLO bolj zanemarjena kot A s strani appla, saj A ponuja malo večje tržišče, mogoče pa so zato tudi krivi zastopniki s svojo resnostjo. Heh, ta zadnji stavek me malo spominja na večno filozosfko vprašanje - kaj je bilo prej, kura ali jajce! Rolling Eyes

še vedno pa mi nihče ni odgovoril ali se pri ostalih apple zastopnikih da dobit lokaizirana tipkovnica!

V glavnem, ne nisem zgrešil point tvojega posta, in se z njim celo strinjam. Ampak kateri prodajalec pa ne bi hotel prepričat kupce naj kupijo pri njem in ne pri konkurenci. Problem je le v tem, da se to ne da dosečt preko forumov ampak preko odnosa do kupcev, ker se bo na forumu vedno našel nekdo kot si ti in bo pokazal uporabnikom drugo plat medalje.

P.S.: Edino kar me moti v A je njihova tipkovnica ampak smo zgleda v tej temi ugotovili, da je to tudi možno rešiti če se hoče!

Lp


Ni navedeno

Prispevek: #58   Objavljeno 29.05.2005 17:51:16
Odgovori s citatom
ShogunAssassin:

Rešitev so nalepke na tipkovnici Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #59   Objavljeno 29.05.2005 18:41:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim, da ste s to polemiko o tipkovnicah pri Mac Miniju nekoliko zgrešili. Govora je bilo o tipkovnicah na prenosnikih, katere niso v prosti prodaji in za katere No. 1 trdi, da se jih dobi samo kot zamenjavo. Ostale (desktop) tipkovnice so kolikor vem v prosti prodaji in jih ni problem dobiti oz. kupiti. Sam imam brezžično Applovo tipkovnico s slovenskimi znaki.

_________________
http://www.bitenc.si/
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 16
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #60   Objavljeno 29.05.2005 19:21:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
The Man:

Pa res smo zgleda zgrešili temo... Embarassed Smo pa tudi dokazali, da se tipkovnice ne dobijo le kot replacement, vsaj pri nas ne. Je pa res da je nemčija dosti večje tržišče od slovenije in zgleda da je apple dojel, da če turčin kupii maca v nemčiji hoče met tudi turško tipkovnico.

sebastijan:

nalepke so le ena rešitev, druga je pa naročit hrvaško tipkovnico iz nemčije, če ti seveda ni preveč dati 120 evrov za njo...

...vse se da če se hoče Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani