Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Storitve uvoz
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.03.2012 16:37:54
Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj menite na mojo idejo o pomoči nakupovanja iz tujine!

Ker sem se že 2x nasankal pri poslovanju z kitajci bi zdaj rad pomagal vsem ostalim, ki bi radi kaj kupili in ne vedo kako! Sam pa bom tudi predlagal kakšne izdelke ki bi jih lahko naročili in več jih naročimo boljša cena je Smile
Upam da vam je stran všeč in če bi kdo želel sodelovati me lahko kontaktira Smile

Odprodajam pa tudi microsimadapterje kot boste videli na strani Smile

lp

www.mp-shop.eu

_________________
.: Poceni apple hardware :. ZS Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.06.2008
Prispevkov: 1959
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 10.03.2012 17:06:24
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
uau Smile Če bi za vas vedel pred dvema tednoma bi mi prihranl 15ur brskanja in iskanja kako je s carino, davki, poštnino in navsezadnje z varnostjo internetnega nakupovanja.

Imam pa vseeno vprašanje za vas:
-Ali vsak paket ki pride v Slovenijo iz amerike ali azije obdavčijo? Kolikor sem jest uspel izvedeti obdavčijo samo izdelke nad 20€.
Kako se pa potem plača ta davek oz. carino?

EDIT: za skupni nakup predlagam tole zadevo http://www.amazon.com/Reusable-Anti-Glare-Screen-Protector-APPLE/dp/B004S69NXM
semizdi da je dosti zainteresiranih zanjo in cena je trenutno res ugodna Smile

_________________
Jailbreak navodila: http://www.iclarified.com/jailbreak/
Unlock navodila: http://www.iclarified.com/unlock/
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 10.03.2012 17:26:49
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imaš prav obdavlčjivi so paketi ki so vredni oziroma imajo vrednost nad 25€

Problem je ta da je tudi poštnina vštena ne samo izdelek SLOVENIJA pač Sick

Davek je seveda 20% na vrednost paketa oziroma računa ki je priložen... Se pravi če je priložen račun 100€ (10€ izdelek 90€ poštnina) je ddv 20% od skupne vrednosti 100€ .... Carina pa je glede na izdelek. To pa lahko preveriš v TARIC sistemu samo mislim da za to folijo ni carine Smile


lp

_________________
.: Poceni apple hardware :. ZS Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.06.2008
Prispevkov: 1959
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 10.03.2012 17:56:06
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala Smile

_________________
Jailbreak navodila: http://www.iclarified.com/jailbreak/
Unlock navodila: http://www.iclarified.com/unlock/
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 10.03.2012 17:59:03
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
NZK

Če pa te zanima nakup folij in imaš namen to kupiti ti priporočam da to storiš preko ebay-a ker če si kupiš več folij je poštnina večja... Žal nimajo poštnine za 1kos in potem nadaljni kos 1cent .... vse se premosorazmerno viša Wink

_________________
.: Poceni apple hardware :. ZS Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9128
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 10.03.2012 18:15:30
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam pripomba...
... a sam jaz nisem opazal, al ni nikjer napisano, kdo to prodaja, in ostale generalije.

... pa donacije na paypal... Very Happy
... v smislu vi sam nanakžte, saj nima veze zakaj ...

... no ja, zakaj pa ne!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.06.2008
Prispevkov: 1959
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 10.03.2012 18:23:23
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nene nebom kupoval te folije Smile
Drugače se pa itak na ebayu najde ogromno stvari za katere ni treba plačati poštnine Wink

_________________
Jailbreak navodila: http://www.iclarified.com/jailbreak/
Unlock navodila: http://www.iclarified.com/unlock/
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 10.03.2012 19:16:47
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Predlagam malo manjšo pisavo, popravi slovnične napake, (+ mislim, da bo en "NOVO!" čisto dovolj).
Drugače pa ideja zelo dobra, lahko še samo osnovnejše informacije daš kar na stran.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 10.03.2012 20:34:47
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ta teden imamo v akciji microsim adapterje znamke dits!

Adapterji so kvalitetne izdelave in microsim se zelo tesno pritisne v adapter, prav zaradi tega ne rabite nič lepiti in podobno.


CENA ADAPTERJA JE 1€ Na voljo jih je 20kom in so že na zalogi


Plača se tako da donirate 1,5€ preko paypala ali pa nas kontaktirate in pošljemo po povzetju.
--------------------------
NORO! Kdo je tuki zdej glup? Stane 1 €, placa pa se tako da nakazez 1,5€ na paypal kot donacijo.
Ja lepa preusmeritev prodaje izdelkov na crno! Mal drugacna spletna prodaja. V bistvu vi ne kupujete ampak sam donirate! Hm? A je potrebna kaksna razlaga?
Mislm, folk a se nic ne spomnete bylyboy uporabnika ko je zacel s svojo spletno stacuno bolj kot ne amatersko. Precej slovnicnih napak, ... pa se bi lahko nasteval. Precej smo se svi zgrazala, dvomim pa da je iz tega posla ratalo kaj konkretnega, ce se zdej se s tem drobizem bavi in pa donacije zbira.

Je pa zanimivo....sam je doniral. A bejž no bejž. Aja, test na paypalu je treba narest, da sprobas ce cekini res prletijo v tvoj kaslc.

Skratka, amaterizem! Pa ne da se grem jaz kaksen podoben spletni biznis. Se raje ne grem, ker vem kaj to potegne za sabo. Ce bi se vsi sli na tak nacin, pol pa res nevem kam pridemo!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 11.03.2012 08:31:27
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
Ta teden imamo v akciji microsim adapterje znamke dits!

Adapterji so kvalitetne izdelave in microsim se zelo tesno pritisne v adapter, prav zaradi tega ne rabite nič lepiti in podobno.


CENA ADAPTERJA JE 1€ Na voljo jih je 20kom in so že na zalogi


Plača se tako da donirate 1,5€ preko paypala ali pa nas kontaktirate in pošljemo po povzetju.
--------------------------
NORO! Kdo je tuki zdej glup? Stane 1 €, placa pa se tako da nakazez 1,5€ na paypal kot donacijo.
Ja lepa preusmeritev prodaje izdelkov na crno! Mal drugacna spletna prodaja. V bistvu vi ne kupujete ampak sam donirate! Hm? A je potrebna kaksna razlaga?
Mislm, folk a se nic ne spomnete bylyboy uporabnika ko je zacel s svojo spletno stacuno bolj kot ne amatersko. Precej slovnicnih napak, ... pa se bi lahko nasteval. Precej smo se svi zgrazala, dvomim pa da je iz tega posla ratalo kaj konkretnega, ce se zdej se s tem drobizem bavi in pa donacije zbira.

Je pa zanimivo....sam je doniral. A bejž no bejž. Aja, test na paypalu je treba narest, da sprobas ce cekini res prletijo v tvoj kaslc.

Skratka, amaterizem! Pa ne da se grem jaz kaksen podoben spletni biznis. Se raje ne grem, ker vem kaj to potegne za sabo. Ce bi se vsi sli na tak nacin, pol pa res nevem kam pridemo!



Pozdravljen,

z one stacune ki jo ti mislis ni bla moja! Polek tega pa je bil samo projekt ker kolega še ima zelo uspešen uvoz LG za slo in balkan ampak si je želel imet tudi spletno trgovino za katero pa ni bilo časa.

Prodaja izdelke na črno to je prbolem! Ker sam sem še študent in za enkrat si ne moram privoščiti sp ali d.o.o. ... Sam imam zelo dobre veze kje kaj dobiti ampak če ni kapitala potem lahko samo jočeš Smile

Drugače je to kaj je zdaj na netu projekt za šolo... Se pravi ideja se mi je rodila in za šolo, za predstavitev je kar ql in potem sem si mislil če že mam domeno pa vse zakaj nebi malo pokazal idejo na forumu... In ideja je dobra saj jaz nič ne zaslužim ... Ker če malo pomisliš je ta adapterček stal 1€ res ampak poštnina in provizija paypal-a pa je privedla do cene 1,5€ in jaz vse delam dejansko brezplačno... Če pa bi kdo rad kaj doniral pa pač lahko donira Very Happy

Je pa res da sem sam sprobal Smile in deluje !

Drugače pa če po pravici povem je amatersko vse skupaj to pa je res!

Upam da me zdaj bolj razumeš in da ne gre za neko delo na črno in nevem kaj ker nimam nobenega profita od tega. Lahko pa tudi sam predlagaš kakšen izdelek, kakšno izboljšavo in nevem kaj Smile in sodeluješ Smile ter pomagaš ker veliko ljudi res neve kako se kupuje na ebay-u DX, ... in na podobnih rečeh. Lahko pa pomagamo pri tem in mogoče se bo komu zdelo pametno in bo dal kakšen € za to, da bo stran online.

lp in brez zamere Agerg

_________________
.: Poceni apple hardware :. ZS Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 379
Kraj: London
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 11.03.2012 14:00:28
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bylyboy je napisal/a:
veliko ljudi res neve kako se kupuje na ebay-u DX, ... in na podobnih rečeh


ampak po obisku tvoje strani še vedno ne vedo nič več kot prej Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 11.03.2012 14:03:43
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sebastijan je napisal/a:
ampak po obisku tvoje strani še vedno ne vedo nič več kot prej Smile


+1
Bravo. Se en ki ve o cem govorim.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 11.03.2012 14:10:54
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@bylyboy
Nic ti ne zamerim, a se ti ocitno pozna da si se "mulc" in brez izkusenj. in ja podpiram te, da se trudis, a verjemi mi, s takim amaterskim pristopom ti ne bo uspelo, žal.

Naredi nekaj konkretnega ali pa se uci od konkurence, podrobnosti ti ne smejo bit odvec.

Kar se tice cene adapterja, sploh ni problem v ceni. Prepsrosto ga prodajaj po 1,5€, to da navajas da je cena ena, pri nakazilu pa 1,5€ je ze neko ovinkarjenje. To ljudi odbija! In to, da se gres neko prodajo na tak nacin na crno ni ravno pametno. Ce se ze gres, da oglas na forum, ali na bolho. Noben te ne bo ganjal, ko bos zasluzil tistih 20€.

Nekako ne gre skupaj to, da ljudem kao svetujes kako kupovat pri kitajcih in da imas neke hude veze in izkusnje, sam pa zadev "kao" ne prodajas amapak jih podarjas in v zameno zahtevas donacijo....tole vsekakor ni pravi pristop.

Smem vprasat kolk si star? Lahko tudi na zs napises, da se ne bo kdo drug spotil se ob to.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.01.2008
Prispevkov: 429
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 11.03.2012 15:51:04
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ideja sama ni slaba, ampak je izvedba ZELO ZELO slaba. Se strinjam z soforumašom agerg-om. Mal amatersko narejeno...

_________________
iPhone 4, black, 32GB, 2010.
MacBook Air, 13-inch, Mid 2012, 256 GB.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.10.2009
Prispevkov: 1576
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 11.03.2012 16:21:51
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glej, cena 1€ za microsim adapter oz "donirana" cena ni prav nič ugodna in da bi moral za tako ceno imeti hude veze?? Ah, poba, daj no....

http://www.dealextreme.com/p/micro-sim-card-to-standard-sim-card-adapter-black-41528

tukaj je npr za cca pod 1€ za kos ( za 20 kosov še nižja ), pa nisem šel prav nič iskat hudih vez in nižjih cen.. Zdaj pa dodaj še tvojo brezplačno "maržo", pa si dodal blizu 100%, hehe

sicer pa, brez zamere, stran blazno amaterska in sam ne bi šel v "donacijo" nikakor.. Mi deluje kot scam.. Mad
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.01.2010
Prispevkov: 142
Kraj: ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 11.03.2012 16:43:40
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ti kr vztrajaj, potrebna je kakšna nadgradnja strani in plačilna metoda Smile

_________________
iPhone 5 16gb
Sony vaio VPCF1
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 26.11.2011
Prispevkov: 31
Kraj: Si
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 11.03.2012 18:30:42
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Smrdi kot nateg d.o.o.

_________________
Amater
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 11.03.2012 20:09:30
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sebastijan je napisal/a:
ampak po obisku tvoje strani še vedno ne vedo nič več kot prej Smile


Ne moreš vsega opisati ... Zato pa morajo vprašati.

_________________
.: Poceni apple hardware :. ZS Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 11.03.2012 20:13:20
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
@bylyboy
Nic ti ne zamerim, a se ti ocitno pozna da si se "mulc" in brez izkusenj. in ja podpiram te, da se trudis, a verjemi mi, s takim amaterskim pristopom ti ne bo uspelo, žal.

Naredi nekaj konkretnega ali pa se uci od konkurence, podrobnosti ti ne smejo bit odvec.

Kar se tice cene adapterja, sploh ni problem v ceni. Prepsrosto ga prodajaj po 1,5€, to da navajas da je cena ena, pri nakazilu pa 1,5€ je ze neko ovinkarjenje. To ljudi odbija! In to, da se gres neko prodajo na tak nacin na crno ni ravno pametno. Ce se ze gres, da oglas na forum, ali na bolho. Noben te ne bo ganjal, ko bos zasluzil tistih 20€.

Nekako ne gre skupaj to, da ljudem kao svetujes kako kupovat pri kitajcih in da imas neke hude veze in izkusnje, sam pa zadev "kao" ne prodajas amapak jih podarjas in v zameno zahtevas donacijo....tole vsekakor ni pravi pristop.

Smem vprasat kolk si star? Lahko tudi na zs napises, da se ne bo kdo drug spotil se ob to.


Vem, da je amatersko in da je vse skupaj slabo nareto vendar ni kapitala za programerje sam pa nimam kapitala ker sem študent in ne služim še nikjer !

Je pa res to bedasto nareto ta donacija priznam ! Lahko bi naredil tudi tako, da bi lahko kupil preko paypala vendar potem res delam na črno... ker še nimam podjetja ... Sad če pa bi kdo rad kaj prispeval sem pripravljen sodelovati z kaki s.p. ali d.o.o. ! Ker meni se zdi ideja super ...


lp

_________________
.: Poceni apple hardware :. ZS Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.07.2011
Prispevkov: 649
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 12.03.2012 07:50:09
Re: Storitve uvoz
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tipično slovensko... Najprej popljuvati in oceniti za nateg.
Nihče vas/nas ne sili v "donacijo". Enostavno izberite način po povzetju in BASTA.

_________________
iPhone 5S,32Gb-Spacegrey
iPhone 4, 32Gb
iMac 27", i5 mid 2011
Macbook Air 13, late 2008
New iPad , 32Gb WiFi
iPod nano, 8Gb
Apple TV 2013
Ipad Pro 64
Iphone X
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani