Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Naslednja
Netflix
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.04.2011
Prispevkov: 728
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #101   Objavljeno 13.01.2016 14:17:51
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Namestis si kodi_ja in vse imas brezplacno pa se slo podnapise Smile

_________________
Lp!
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10435
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #102   Objavljeno 13.01.2016 14:51:08
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kupiš si pištolo in imaš vse brezplačno pa še kul faktor je zraven Smile

Res je ja... preko torrentov in raznih piratskih addonov za Kodi-ja imaš več novejših stvari. Ampak je tudi precej več kolobicije, zajebancije in raznega čakanja. Pri Netflixu pa tisto kar imajo, deluje vedno brez zatikanja in v najvišji kvaliteti. Jaz zagovarjam princip, da če lahko nekaj dobiš za razumljivo ceno, potem raje plačam kot pa kradem. Če se pa distributerji odločijo, da smo tretjerazredna država, ki si določenih vsebin ne zasluži pa tudi jaz podpiram pirate.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #103   Objavljeno 13.01.2016 15:33:53
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ampak Netflix je s tem sele na pol poti... Ko bodo ponudili se malo vecji nabor podnapisov... Ali pa vsaj tako, kot druge piratske variante, da se da podnapise dodati posebej (rocno ali samodejno)... Sploh to pride v postev pri raznih filmih, ki niso v anglescini Wink ... Pa tudi pri teh raje gledam s podnapisi, kot brez...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.04.2011
Prispevkov: 728
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #104   Objavljeno 13.01.2016 18:10:20
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Res je tako! Drugace stvar okusa. Bomo vidli kaj nam bojo ponudli po pol leta. Sj ce se ne motim v kodiju tudi lahko dodas netflix. Morem pogledat. Bi blo kul. Kr tistih 10 revrov na mesec tud ni bav... Ampak kodija uporablam kot media server na raspberry pi2. Ce bo netflix deloval gor bo super...

_________________
Lp!
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #105   Objavljeno 13.01.2016 18:26:23
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem dal netflix na Apple TV in iPad, oboje z DNS serverjem za netflix iz ZDA. Na Apple Tv 3. gen zadeva dela malo počasneje in ni ravno tekoče kar se GUI-ja tiče, samo predvajanje pa deluje tako kot more, naloži takoj, brez zatikanja. Kar se vsebin tiče sem navdušen, podnapisov pa sam nikoli ne gledam, mi je ljubše spremljati v angleščini brez motečega faktorja.
Bi pa bil zelo srečen če bi podnapisi bili za mamo, da bi lahko tudi ona gledala doma, ampak imam slab občutek, smo le zelo mali trg in netflix cilja pomojem na mlajšo generacijo, ki podnapisov ne rabimo in se posebej prevajanje ne bi splačalo. To kar je že prevedeno bodo mogoče odkupili in ponudili, ostalo pa ne verjamem.
So pa res ubrali pravi čas, med mladimi je trenutno netflix trenutno zelo prepoznana znamka, kljub temu da ni bil na voljo v Sloveniji. Predvsem zaradi socialnih omrežij in raznih rekov ter slik, ki vsebujejo "netflix" ("Netflix and chill" recimo), in res zanimivo kako lahko neka taka stvar vpliva na prepoznavnost.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1655
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #106   Objavljeno 14.01.2016 22:25:26
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če bo kdo pozabil odjaviti Netflix - zdaj so objavili, da naj bi se resno lotili workaroundov, ki jih imamo na razpolago:

https://torrentfreak.com/netflix-announces-crackdown-on-vpn-and-proxy-pirates-160114/

oz.

https://media.netflix.com/en/company-blog/evolving-proxy-detection-as-a-global-service

Na nekaj podobnega sem zadnjič naletel, ko sem browsal nemški katalog. Ko sem šel z miško čez thumbnail filma, da bi pogledal detajle, se je spremenil v bel pravokotnik (samo pri nekaterih). Lahko je bil tudi kakšen drug vzrok.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1592
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #107   Objavljeno 14.01.2016 22:27:10
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kolikor vem ni avtomatskega podaljšanja ??
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.12.2011
Prispevkov: 554
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #108   Objavljeno 14.01.2016 23:58:55
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Potrebno je preklicat naročnino pred koncem enomesečnega promocijskega obdobja. Podobno kot voyo.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #109   Objavljeno 15.01.2016 06:22:08
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Goran je napisal/a:
kolikor vem ni avtomatskega podaljšanja ??


Saj sploh ni podaljsanja oz. casovne omejitve... Pac se prijavis na storitev ali pa se odjavis... Ce se prijavis in ne odjavis, ti po prvem brezplacnem mesecu zacnejo posiljati racun in trgati sredstva s kartice (se prej naj bi menda poslali se reminder)... Ce nimas dovolj sredstev, ti zablokirajo uporabo in terjajo zapadla placila... Smile

Ce pa se prijavis in takoj odjavis, pa storitev deluje do konca 30 dnevnega brezplacnega obdobja... Imas pa moznost kadarkoli "restartat" narocnino... Seveda ni potem vedno na voljo novega 30 dnevnega brezplacnega dostopa Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.12.2006
Prispevkov: 122
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #110   Objavljeno 15.01.2016 10:54:12
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Konec Netflixa prek VPNja?
http://gizmodo.com/damn-netflix-is-cracking-down-on-vpns-and-proxies-1752956270

Why you can't have everything: The Netflix licensing dilemma
http://www.cnet.com/news/why-you-cant-have-everything-the-netflix-licensing-dilemma/
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 08.01.2016
Prispevkov: 8
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #111   Objavljeno 15.01.2016 16:57:05
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na Apple Tv sem spremenil DNS in mi sicer kaze vse vsebine, negre pa potem tudi gledat teh vsebin. Kaj se lahko naredim da bo delalo?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #112   Objavljeno 15.01.2016 20:09:32
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Flajsi je napisal/a:
Na Apple Tv sem spremenil DNS in mi sicer kaze vse vsebine, negre pa potem tudi gledat teh vsebin. Kaj se lahko naredim da bo delalo?

Preberi en post nad tvojim.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1655
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #113   Objavljeno 16.01.2016 22:25:20
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Še ena uporabna stran - globalni search naslovov, da ne brskaš po različnih storih, preden najdeš:
http://unogs.com/
Like
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1790
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #114   Objavljeno 05.02.2016 01:52:40
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cez par dni bo 1 mesec od kar je netflix v sloveniji ! Smile Spremljam vsak dan in lahko recem da se kar lepo in hitro razvija ! Ni kot US,ampak je pa vsaki dan par filmou novih ,jaz ostajam za enkrat ,bomo vidl za naprej ! Smile Upam da podnapise ustimajo se !

_________________
Don't forget to takeout profits!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1790
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #115   Objavljeno 14.02.2016 15:16:13
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam eno vprasanje ! Na netflixu serija Arrow odkar imam netflixe ima 3 sezone ! Grem na svojo samsung tablico kjer imam popcorn time tam je 5 sezon ! Uredu razumljivo je to da ni nekih flimou,ampak ce ze majo neke stvari a ni logicno da bi mogle biti posoodobljene do zadnje izdaje ?

_________________
Don't forget to takeout profits!
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10435
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #116   Objavljeno 14.02.2016 16:00:59
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Arrow ima samo 4 sezone... ne vem od kod je Popcorn Time potegnil peto...

Sicer je pa tako, da Netflix načeloma manjka zadnja sezona tistih nanizank, katere niso "Netflix original". V primeru Arrow je distribucijska hiša Warner Bros, in orignalni kanal CW. In ker želijo imeti prednost pred ostalimi (v tem primeru Netflixu), jim dajo pravice za zadnjo sezono šele z zamikom enega leta. Ko se bo torej na CW začel predvajat Arrow 5. sezona (letos jeseni)... oz. mogoče že ob zaključku 4. sezone (letos konec aprila)... bo 4. sezona na voljo preko Netflixa.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1790
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #117   Objavljeno 14.02.2016 16:09:18
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Arrow ima samo 4 sezone... ne vem od kod je Popcorn Time potegnil peto...

Sicer je pa tako, da Netflix načeloma manjka zadnja sezona tistih nanizank, katere niso "Netflix original". V primeru Arrow je distribucijska hiša Warner Bros, in orignalni kanal CW. In ker želijo imeti prednost pred ostalimi (v tem primeru Netflixu), jim dajo pravice za zadnjo sezono šele z zamikom enega leta. Ko se bo torej na CW začel predvajat Arrow 5. sezona (letos jeseni)... oz. mogoče že ob zaključku 4. sezone (letos konec aprila)... bo 4. sezona na voljo preko Netflixa.


Mislm to je bedarija ziva ce se mene vprasa ! Nevem zgleda se ne splaca te stvari koristt dokler je piratizacija tok mocna ! Zou !

_________________
Don't forget to takeout profits!
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10435
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #118   Objavljeno 14.02.2016 17:03:55
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se strinjam... dokler se pri piratih dobi še neposnete sezone za 0€ na mesec, je odločitev jasna...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.12.2009
Prispevkov: 828
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #119   Objavljeno 14.02.2016 20:58:50
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim, da bo Apple povsem spremenil trg z svojim streamingom. Recimo kar se glasbe tiče dobijo vse na dan izida in ti potem ni tezko dati 6€ klub temu, da ja isti dan tudi vse brezplačno na netu. Je pa res, da je pri serijah/filmih drugace zaradi razlicnih produkcij in medijskih hiš. Manjka nekaj kar bi zdruzevalo vse te Hulu, HBO, FX, FOX, Netflix in podobne v eno naročnino. Ker ce vse te narocnine zdruzis si lahk kr hitr na 50€/mesec
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10435
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #120   Objavljeno 14.02.2016 21:02:10
Re: Netflix
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Žal bo tudi Apple tukaj težko kaj dosegel. Kolikor sem bral, bodo šli v to smer, ki so jo drugi že zdavnaj ubrali... in sicer produkcijo lastnih vsebin. Tudi pri streamanju glasbe niso bili prvi (Spotify, Dezeer, Google Music, itd).
« Poglej prejšnjo temo - TV - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani