Jabuk
Notes!
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.11.2007
Prispevkov: 26
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 13.11.2007 23:58:50
Notes!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali se da prikazno okno notes spraviti nekam drugam in ne na prvo stran tel!
Zanima me zato, ker pisem zelo pomembne stvari v tel in ne bi rad da mi nekdo preberi vse te podatke!
Najverjetneje se ne da zaklenit ali kaj podobnega!
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 21.04.2007
Prispevkov: 1036
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 14.11.2007 00:37:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Settings -> General -> Passcode Lock

Bo vsakic po odklepu ekrana zahteval password.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 25.10.2007
Prispevkov: 54
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 14.11.2007 00:58:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Maš tud v installerju aplikacijo Lockbox. Samo za kakšne daljše zapise ni glih primerna.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.11.2007
Prispevkov: 26
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 14.11.2007 22:06:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
SpinX je napisal/a:
Maš tud v installerju aplikacijo Lockbox. Samo za kakšne daljše zapise ni glih primerna.


Ker dejansko tel se nimam, mi samo se povejte ta lockbox! Ali z njim lahko zaklenim direktno samo aplikacijo notes ali je to misljeno za vse aplikacije?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 24.07.2007
Prispevkov: 2060
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 14.11.2007 22:14:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Samo za konkretno aplikacijo.

Funkcionalnost lahk preveris tukaj:
http://code.google.com/p/iphonelockbox/
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.11.2007
Prispevkov: 26
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 14.11.2007 22:20:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Rainbow je napisal/a:
Samo za konkretno aplikacijo.

Funkcionalnost lahk preveris tukaj:
http://code.google.com/p/iphonelockbox/


Aha torej potem se da zaklenit konkretno aplikacijo notes?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 21.04.2007
Prispevkov: 1036
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 14.11.2007 22:41:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem si zdejle zloadal in preizkusil tale Lockbox. Nikjer ne vidim da bi lahko dal pass za posmezeno aplikacijo. Lahko si pa znotraj Lockbox.app delas neke kvazi zapiske, samo ni prevec lepo. Meni mnogo bolje sede notes, samo notri nimam skrivnosti. Tale Lockbox zgleda da je namenjen predvsem za sharnjevanje passwordov na straneh in podatkov s kreditnih kartic. Pol ima pa se nekaksno "notes" moznost.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.11.2007
Prispevkov: 26
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 14.11.2007 22:47:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
yurry je napisal/a:
Sem si zdejle zloadal in preizkusil tale Lockbox. Nikjer ne vidim da bi lahko dal pass za posmezeno aplikacijo. Lahko si pa znotraj Lockbox.app delas neke kvazi zapiske, samo ni prevec lepo. Meni mnogo bolje sede notes, samo notri nimam skrivnosti. Tale Lockbox zgleda da je namenjen predvsem za sharnjevanje passwordov na straneh in podatkov s kreditnih kartic. Pol ima pa se nekaksno "notes" moznost.


Skoda!

Ali lse ahko da aplikacijo notes nekje v tel in ne na prvo stran, kjer so vse ostale aplikacije?
V glavnem se da aplikacije urejat katere bodo na prvi strani oz je tak software fixen da se to ne da?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 21.04.2007
Prispevkov: 1036
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 14.11.2007 23:04:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se da.

Instaliras MobileFinder (Finder za iPhone) in preprosto premaknes MobileNotes.app v nek drug folder. Nato ko rabis notes odpres MobileFinder, folder v katerem imas MobileNotes.app in kliknes nanje.

V mojem primeru 4 pritiski in sem v notes, ki so dokaj dobro skriti Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.11.2007
Prispevkov: 26
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 15.11.2007 00:13:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
yurry je napisal/a:
Se da.

Instaliras MobileFinder (Finder za iPhone) in preprosto premaknes MobileNotes.app v nek drug folder. Nato ko rabis notes odpres MobileFinder, folder v katerem imas MobileNotes.app in kliknes nanje.

V mojem primeru 4 pritiski in sem v notes, ki so dokaj dobro skriti Smile

Ok super!
Ali mogoce ves ce je ok nemska razlicica i phone a, ker se ravnokar odlocam za nakup!
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 21.04.2007
Prispevkov: 1036
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 15.11.2007 00:24:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kolikor vem moras za nemski na licu skleniti pogodbo, tako da verjetno je sam telefon cist uredu (tko al tko so isti po vsem svetu) ampak kako pa do njega je pa drugo vprasanje. V Nemciji iPhone namrec ne mores kupiti preko Appla. samo preko T-Mobile. V UK pa lohka tudi v Apple store-u.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 15.11.2007 08:21:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
yurry je napisal/a:
Kolikor vem moras za nemski na licu skleniti pogodbo, tako da verjetno je sam telefon cist uredu (tko al tko so isti po vsem svetu) ampak kako pa do njega je pa drugo vprasanje. V Nemciji iPhone namrec ne mores kupiti preko Appla. samo preko T-Mobile. V UK pa lohka tudi v Apple store-u.

Zaenkrat drži, vendar se bo dalo tudi v Franciji kupiti v Apple Store. Ne pa pri retailerjih. Iz tega razloga tudi slovenski retailerji najbrž ne bodo iPhone nikoli prodajali. Glede pogodbe sem pa iskal na netu, če jo moraš v Nemčiji res skleniti, pa nisem nikjer našel nedvomne potrditve. Kje si pa ti našel potrditev?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 21.04.2007
Prispevkov: 1036
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 15.11.2007 15:53:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Poskusil sem ga narociti preko www.t-mobile.de in moram ze izbrati paket narocnine in je ta ze vracunan v izdani racun pod "mesecne stroske" medtem ko je 399€ naveden pod "enkratne stroske". Pri AT&T tega ni treba, pri O2 pa ne morem gor ker zgleda na pusti povezav izven UK. Nisem pa nasel nikjer direktne potrditve kako je v trgovinah, samo ce je na internetu tako predvidevam da ni iTunes registracije.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.11.2007
Prispevkov: 26
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 15.11.2007 20:51:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
yurry je napisal/a:
Kolikor vem moras za nemski na licu skleniti pogodbo, tako da verjetno je sam telefon cist uredu (tko al tko so isti po vsem svetu) ampak kako pa do njega je pa drugo vprasanje. V Nemciji iPhone namrec ne mores kupiti preko Appla. samo preko T-Mobile. V UK pa lohka tudi v Apple store-u.

Zaenkrat drži, vendar se bo dalo tudi v Franciji kupiti v Apple Store. Ne pa pri retailerjih. Iz tega razloga tudi slovenski retailerji najbrž ne bodo iPhone nikoli prodajali. Glede pogodbe sem pa iskal na netu, če jo moraš v Nemčiji res skleniti, pa nisem nikjer našel nedvomne potrditve. Kje si pa ti našel potrditev?


BOM VAM TAKOJ SPOROČIL! SAM RAČUN JE NAPISAN S STRANI DOBAVITELJA, KI NI TRGOVSKO PODJETJE!!!!
TOREJ NE OBSTAJA TRGOVINSKI RAČUN AMPAK FAKTURA, KI JE PRAVNO GEDANO ISTO (DOBAVITELJ JE GROSIST)!

Tole mi je prodajalec telefona iphone napisal na mail, ko sem mu napisal da zelim zapakiran telefon in zraven se racun iz trgovine!
Telefone prodaja po bolhi in za ceno 450eur!
Po telefonu sem tudi ze govoril z njim in pravi, da bodo naslednji teden tukaj uvozeni iz nemcije ampak meni ni jasno kako jih lahko dobavitelj(kar pravi da tudi ni on) kupi vec in jih prodaja po taki ceni, ce se moras vezati pri T mobilu in placati se za tel 400eur!!! Tip je iz Maribora!
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 21.04.2007
Prispevkov: 1036
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 15.11.2007 20:57:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ocitno to niso povsem jasni posli. Zdej ce ti je vseeno ga vzemi. V tem primeru racuna niti ne rabis saj ti Apple ne bo kril garancije ce ga bos hacknil. Ce ti je pa do lepih preglednih poslov potem pa to ni dobavitelj zate Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.11.2007
Prispevkov: 26
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 15.11.2007 21:36:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
yurry je napisal/a:
Ocitno to niso povsem jasni posli. Zdej ce ti je vseeno ga vzemi. V tem primeru racuna niti ne rabis saj ti Apple ne bo kril garancije ce ga bos hacknil. Ce ti je pa do lepih preglednih poslov potem pa to ni dobavitelj zate Smile


Torej bistvo je da bo tel zapakiran!
Na kaj pa moram biti pozoren, ko ga dobim v roke! Npr ce je bil odprt ali ukraden kako to ugotovim?
Mogoce malo neumno vprasanje ampak vseeno saj bo tel v anglescini glede na to da je iz nemcije?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 21.04.2007
Prispevkov: 1036
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 15.11.2007 21:39:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jah prva stvar je da so vse te skatle v prozorni foliji, na tesno zatesnjeni. Drugo pa saj vidis ce je notri vse lepo spakirano in zlozeno. Mora biti tudi cel kup nekih plasticnih ovitkov in drugih stvari. Morda se najboljsi indikator nedotaknjenosti je prilepljena folija na ekranu (screen protector). To je ponavadi prva stvar ki jo odstranis ko odpakiras telefon.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani