Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Macbook baterija ...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 03.08.2019 02:49:59
Re: Macbook baterija ...
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Težko svetujem. Kateri model točno imaš?

Že pri original Applovih baterijah, imajo nekatere še po 10 letih 85% zdravja in dejansko dobro držijo, tudi kakšna z dosti cikli. Hkrati pa imaš tudi takšne, ki so po 2-3 letih za v kanto, ne glede na cikle.

Dam primer: Moj (bivši) MacBook Pro Mid 2010 ima še vedno prvo baterijo. Ima 790 ciklov in 82% zdravja. Realno drži kakšno uro manj kot ko je bil nov.
Kolega je kupil identičen računalnik mogoče 1 mesec kasneje. Baterija mu je popolnoma odpovedala že leta 2015.

Drugemu kolegu je predlani skoraj umrla (se napihnila) baterija na MacBook Pro 15 2014 letnik. Malo več kot 3 leta stara in le 150 ciklov. In to v roku 1 tedna.
Po drugi strani pa moj trenutni MacBook Pro 13 Late 2013 še vedno odlično drži, pa ima baterija 980 ciklov in 80% zdravja.

Skratka, ni enačbe za uspeh. Če boš kupoval, kupi tisto, ki ima največ garancije. Nazadnje sem jih nekaj vzel prek iFixit-a. Relativno zadovoljen, čeprav bom eno najverjetneje moral vrniti.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2014 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani